HPV (GENİTAL SİĞİL) İLE KARIŞTIRILAN VULVAR VESTİBULLAR PAPPİLLOMATOZİS

Merhaba bende 34 haftalık gebeyim ve bu durumu yaşıyorum herhangi bir tedavi uygulandımı size durumunuz nedir acaba

Bendeki lezyonlarda sizdeki gibi uzamış yapılar şeklinde doktoruma sordum siğil değil dedi içim rahatladı gebe olduğum için semer yapılamıyor doğumdan sonra yaptıracağım inşallah bir şey çıkmaz bende de doktor bebeğe geçmeyeceğini doğuma engel bir durum olmadığını söyledi

evet şanslısınız ki doktorunuz siğil bu sezaryen olmanız gerekiyor dememiş. bazı doktorlar yönlendiriyormuş

Küçuk bir ilçede yaşıyorum tek seçeneğim uzmandi
merhaba bilgilendirme için teşekkürler lütfen bana da yardımcı olur musunuz vvp vajina girişinde,açıklığın altında olabilir mi?

merhaba bilgilendirme için teşekkürler lütfen bana da yardımcı olur musunuz vvp vajina girişinde,açıklığın altında olabilir mi?
Benim vajina girişinde çevresinde vardı. İdrar çıkışının olduğu yerde de var. Ama görseldekiler gibiydi bendekiler. Uzayan yapılar şeklinde. Bir jinekolog prof a gösterirseniz teşhis edebilir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…