Hpv poztif smear negatif

Fadik3381

Üye
Kayıtlı Üye
17 Mayıs 2022
7
4
43
Merhabalar hepimize geçmiş olsun yaşım 42 ilişki sonrası kanama şikayeti ile kadın doğıum doktoruna gittim smear ve hpv yapıldı smear 1 haftada çıktı sonuç negatifti. Hpv de 1 ay sonra çıkar dediler geçen salı ketemden aradılar sonucun pozitif olduğunu sonucu almam gerektiğini ve kadın doğuma gitmemi söylediler sonucu aldım 16 ve 18 negatif diğerleri pozitifti. Hemen kadın doğum doktoruna gittim kolposkopi önerdi aynı gün kolposkopi oldum sonuçlar 1 haftada çıkacak dedi. Biraz tedirgin endişeliyim ve gergin. Ne olur ne biter bilmiyorum sonuca göre jinekoloji onkoloji doktoruna gitmeyi düşünüyorum.. Sizlerin de böyle süreçleri ne oldu gelişmeleri haberdar edelim.

Dünden bugüne kendi konuma kendim cevap vereyim ve sizlerde okursanız en azından bilgilendirme olmuş olur. Bugün kolposkopi sonucumu aldım ve çok şükür temiz geldi hiçbir sıkıntı yok. patoloji sonucuna göre kronik iltihap çıktı. Doktor onun içinde fitil ve krem verdi. Bende peki bu kanamaların sebebini sordum o olabilir tahriş olabilir ama hpv ile ilgili değil dedi. Zaten kolposkopi yaparken orayıda temizledim sıkıntım yok dedi. Bundan sonraki süreci görecez. Önemli olan şu ki bağışıklığımızı güçlü tutmamız lazım. İnş herşey hepimiz. İçin çok güzel olur.

Allah şifa versin💐 Rahimi koruyan şeyler yiyin için bol bol kefir, yeşillik, meyve, sebze eksik etmeyin en önemlisi yediklerinize şifa gözüyle bakın. İnşallah en kısa zamanda atlatırsınız

Allah şifa versin💐 Rahimi koruyan şeyler yiyin için bol bol kefir, yeşillik, meyve, sebze eksik etmeyin en önemlisi yediklerinize şifa gözüyle bakın. İnşallah en kısa zamanda atlatırsınız
Çok teşekkür ederim Allah razı olsun. Kolposkopi temiz olup sonrasında sıkıntı yaşayan var mı acaba içim nedense hala Tedirgin..

Bence içinizi ferah tutun, bir şey olsa kolposkopide mutlaka görünürdü. Şükür ki temiz çıkmış bundan sonra atlatmak tamamen sizin elinizde, tekrar bulaşı olmaması için cinselliğe negatife dönene kadar ara vermek belki iyi bir fikir olabilir. Onun dışında hayat düzeni ve takviyelerle negatife dönen kişilerin yazıları var burda, evliyseniz mutlaka eşiniz de test olsun bence

Merhabalar hepimize geçmiş olsun yaşım 42 ilişki sonrası kanama şikayeti ile kadın doğıum doktoruna gittim smear ve hpv yapıldı smear 1 haftada çıktı sonuç negatifti. Hpv de 1 ay sonra çıkar dediler geçen salı ketemden aradılar sonucun pozitif olduğunu sonucu almam gerektiğini ve kadın doğuma gitmemi söylediler sonucu aldım 16 ve 18 negatif diğerleri pozitifti. Hemen kadın doğum doktoruna gittim kolposkopi önerdi aynı gün kolposkopi oldum sonuçlar 1 haftada çıkacak dedi. Biraz tedirgin endişeliyim ve gergin. Ne olur ne biter bilmiyorum sonuca göre jinekoloji onkoloji doktoruna gitmeyi düşünüyorum.. Sizlerin de böyle süreçleri ne oldu gelişmeleri haberdar edelim.
Merhaba geçmis olsun..Ben de gecen hafta smear ve hpv testi verdim bir universite hastanesine..sonuclar halen cikmadi smeari e nabizdan gorebiliyorum ama hpv yi goremiyorum..pozitif cikarsa mutlaka ariyorlar mi bilgi icin ve hpv test sonucu kac gunde cikti?

Merhaba geçmis olsun..Ben de gecen hafta smear ve hpv testi verdim bir universite hastanesine..sonuclar halen cikmadi smeari e nabizdan gorebiliyorum ama hpv yi goremiyorum..pozitif cikarsa mutlaka ariyorlar mi bilgi icin ve hpv test sonucu kac gunde cikti?
Merhaba geçmiş olsun evet hpv e nabızdan görünmüyor ketemden pozitifse mutlaka arıyorlar. Sonuçlar 21 günde çıktı.

Geçmiş olsun bende ayın 6 sında kolposkopi olacağım 1adet parol.ic tok gel dediler hpv 16 pozitif inşallah iyi şeyler duyarım

Merhaba benımde sızın gıbı smear ve hpv testi yapıldı ve hpv16 olarak sonucumu aldım kadın dogum doktorumdan memnun değildim doktor takvımınden en çok araştırılan doktorlara baktıgımda neslıhan gurbuze denk geldım kendısı ızmırde bır doktor bayraklıda bır hastane burası. ertesı gun randevu olusturdum . gıttgımde sonuclarımı gosterdım ona glutatyon tedavısı ve ozon önerdi 6 ay boyunca seanslarıma gıttım ve yanında hastalıgı atlatmam ıcın gereklı vıtamınlerı almamı soyledı. kendisi bir ılac cıkartmıs Hapyvir diye o ılacı onerdı ıcınde c vıtamını AHCC EGCG Glutatyon mevcutmuş. ılactakı bu vıtamınler bagısıklıgını guclendırecek dedı 1 kutu aldım bır sure deneyımledım benı cok daha enerjık ve zınde yaptıgını yasamımı kolaylastırdıgını farkettım guven verınce cocuguma da ıcırdım c vıtamını var cunku faydalı olur dıye cok ta faydasını gorduk dogru duzgun hastalanmıyoruz bile önerimi paylastım sızınle .

Merhaba benımde sızın gıbı smear ve hpv testi yapıldı ve hpv16 olarak sonucumu aldım kadın dogum doktorumdan memnun değildim doktor takvımınden en çok araştırılan doktorlara baktıgımda neslıhan gurbuze denk geldım kendısı ızmırde bır doktor bayraklıda bır hastane burası. ertesı gun randevu olusturdum . gıttgımde sonuclarımı gosterdım ona glutatyon tedavısı ve ozon önerdi 6 ay boyunca seanslarıma gıttım ve yanında hastalıgı atlatmam ıcın gereklı vıtamınlerı almamı soyledı. kendisi bir ılac cıkartmıs Hapyvir diye o ılacı onerdı ıcınde c vıtamını AHCC EGCG Glutatyon mevcutmuş. ılactakı bu vıtamınler bagısıklıgını guclendırecek dedı 1 kutu aldım bır sure deneyımledım benı cok daha enerjık ve zınde yaptıgını yasamımı kolaylastırdıgını farkettım guven verınce cocuguma da ıcırdım c vıtamını var cunku faydalı olur dıye cok ta faydasını gorduk dogru duzgun hastalanmıyoruz bile önerimi paylastım sızınle .
Merhaba, çok geçmiş olsun💐
Benim de tesdüfen yapmış olduğu hpv dna testi sonucu, ilk hpv teşhisimi Neslihan Hoca koymuştu ancak ben tedavi sürecime başka bir jinekolog ile devam ediyorum.
Neslihan Hanım’ ın uygulamış olduğu tedavi yöntemini araştırdığımda ve Prof. Onkolog Dr. Süleyman Engin Akhan hoca ile olan görüşmemize de istinaden; hpv tedavisinde Glutatyonun serum tedavisinin sadece üst solunum yolları enfeksiyonlarında etkili olduğunu iletmişti, hpv için hiç boşuna alma dedi.
Ozon tedavisinin de kanıtlanmış bir tedavi olmadığı ile ilgili bilgiler mevcut.

Bu tedaviler harici ek olarak başka neler kullandınız peki?

Bende Lütfi Kırdar hastanesi lnde hpv verdim 2 aygecti ek.islemler için süre uzadı diye mesaj geldi.acayip korktum kötü bir durum mu var diye yoksa sıra var diye mi öyle mesaj attılar bilemedim sizinki çıktı mı

Yaşınız ve hpv tipi nedir? Ona göre cevap vereyim. Aşamalar bu kriterlere göre değişip belirleniyor çünkü.

Bende 39 yaşındayım, hpv tip 53 taşıyorum, ( kategorisi muhtemel orta riskli oluyor ) 30 yaş üstü olduğum için doktorum kolposkopi olmamı önerdi, saat yönünde rahmim de 5 noktadan biyopsi alındı, şükür sonuçlarım temiz geldi.
Kolposkopi işlemi öncesi Smear de sizin gibi temizdi bu arada. Sürecim böyle ilerlemişti.

Sanırım sizde de yüksek tip gelmemiş.

Bende Lütfi Kırdar hastanesi lnde hpv verdim 2 aygecti ek.islemler için süre uzadı diye mesaj geldi.acayip korktum kötü bir durum mu var diye yoksa sıra var diye mi öyle mesaj attılar bilemedim sizinki çıktı mı
Çok gecmiş olsun evet hpv testim çıktı..hatta e nabiz tahlillere de düstü..

X