Hpv sorum var

Kendiucurumunda

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
3 Aralık 2023
33
9
29
Hpv geçmişi olan bilir diye düşünüyorum görünürde siğil yok korunmasız ilişki yaşarsak tekrar bulaş riski varmidir?
Genital bölgenin dışında kolumun iç kısmında ve boynumda 3 aydır aynı boyutta minik benler var hpv olunca çıktılar kolumdaki kaşınıyor ama büyüme ve genitaldeki gibi değiller bunlarda hpv sigili mi acaba

Hpv geçmişi olan bilir diye düşünüyorum görünürde siğil yok korunmasız ilişki yaşarsak tekrar bulaş riski varmidir?
Genital bölgenin dışında kolumun iç kısmında ve boynumda 3 aydır aynı boyutta minik benler var hpv olunca çıktılar kolumdaki kaşınıyor ama büyüme ve genitaldeki gibi değiller bunlarda hpv sigili mi acaba
Sigil olmasa bile bulas oluyor hpv pozitifseniz. Korunsanizda prezervatifin disinda kalan kisimlarda teninize deydigi icin ve kisininde oralarinda sigil illa gorunur olmasina gerek yok mikro sigillerde olabilir bulas yapar. Tenin degmemesi gerek anlayacaginiz. Benle sigil arasindaki fark sigil genelde karnibahar gibi yuzeyi puturlu olur. Eger gercekten bildigimiz gbi bir goruntuyse ben dir.

Hpv tanısı konuldu bana 2 defa dondurma yapıldı siğil yok suan genitalimde ama kolumda ve boynumda var hic bir bölgede karnabahar şeklinde cikmadi kolumdaki çok kaşınıyor ama 2 aydır aynı oranda büyüme yok

Hpv tanısı konuldu bana 2 defa dondurma yapıldı siğil yok suan genitalimde ama kolumda ve boynumda var hic bir bölgede karnabahar şeklinde cikmadi kolumdaki çok kaşınıyor ama 2 aydır aynı oranda büyüme yok
Internette hpv sigil yazin ordaki gorsellere benzerse hpv dir degilse korkmayin normal bir et benidir

Mrb herkese hpvliydim sigillerim yok suan bi iki aydır temiz hersey ama kasiklarimda beyaz deri altında kabartı var beyaz nokta gibi kaşıntı da oluyor tekrar sigil mi çıkar yoksa başka bisey mi bilgsi olan yazabilir mi

X