HPV yüksek riskli pozitif..

En iyisi sağlık ocağına söylemek gerek aslında o gün kit te vardı yapacaktı ama regl olduğum için yapamadı şansa kitte bitmiş bekliyorum getirecez dediler haber verecekler bana söylediğiniz takviye yi sipariş verdim ımutor beta Glukan zaten. Çinko magnezyum kullanıyorum bunu da aldım bahsettiğiniz ahcc çok pahalı herkeste olumlu sonuçlanır mı acaba

Evet ahcc çok pahalı ama zaten hpv pozitif çıkmadan yinede ona para harcamak mantıksız, beta glukan normal olarak şuanlık yeterli olucaktır umarım hpv negatif gelirsiniz

Merhaba kizlar öncelikle korkmayın çünkü eğer bilmeseydik sonu daha kötü olurdu ama şuan biliyoruz ve bu engellenebilir bir şey bende hpv pozitiftim dünya başıma yıkıldı üstelik çocuğum yok ve rahim filmi çekildikten sonra cikti ortaya bende öğreneli 1.5 sene oldu kolposkobi olalı 1 sene oldu sonuç cin 1 geldi smearler hep temiz doktorum takip edelim 6 ay arayla dedi çünkü cin 1 gerileyebiliyor tabi ben kolposkobiden önce asi oldum gardasil 9 getirttim yurtdisindan doktorum istanbulda buradaki hiç bir doktora güvenmedim iyi ki de guvenmemisim kolposkobiden sonra 6 ay ahcc kullandım 6 ay sonra smear temiz hpv negatif geldim cumartesi tekrar kontrol zamanım geldi bakalim inşallah güzel sonuçlar alırım yine hpv ye bir daha bakar mı bilmiyorum tabi 1 sene dolmadan bakmaz belki sizde içinizi ferah tutun gecicek kizlar rabbim büyüktür

Yorum katkın için teşekkürler çok sevindim sizin adınıza ve geçmiş olsun, bağışıklığı güçlü tutarak hepimiz yenicez inşallah bunu amin diyorum

Dene dene şimdiden önlem al :) erkenden propolise başla ilk yazdığım vitaminlede bunu desteklemeye çalış canım atlatıcaz hepimiz inşallah

Dene dene şimdiden önlem al :) erkenden propolise başla ilk yazdığım vitaminlede bunu desteklemeye çalış canım atlatıcaz hepimiz inşallah
Az önce doktordan geldim
Başka kadındoğuma gittim bugün siğillerimin fazla olmadığını söyledi iç tarafta bir iki tane varmış yakamam dedi gidermiş. Mantar enfeksiyonum varmış borifile solisyon verdi bide aldara krem ve candımax 200 mg. Bunları kullanan var mı aranızda

Ne kadar rahatlar ya şaşırıyorum bazen.
Test yaptırdınız mı hpv için umarım almışlardır örnek Aldara kremi doktorum banada söylemişti fakat dış genitalbölgede olan siğiller için kullanılıyor ki aksine kremin söndürdüğünü ama sonradan yine çıkardığını söyleyenler vardı, ben kullanmayı tercih etmedim gidip direkt dondurttum canım.

Evet çok rahatlar sıradan bişeymiş gibi geliyor onlara
Bende dondurdum 2 oldu siğiller küçülmüş dedi son gittiğim kadındoğum doktoru. Bana aldara yı o verdi mecbur kullancam bide bende yoğun mantar enfeksiyonu varmış onun için de rahim yıkama borrifem diye bir ilaç verdi bugün onu denicem. Candimax diye de bir hap hergün içilecekmiş ama bunu veren geçmişte gittiğim bir doktor da bana hergün içme haftada 1 demişti ne yapcam bilmiyorum. Hpv için 2 ay kaldı bekliyorum canım

Candimax kullanmadım canım bilmiyorum biraz araştır istersen ona göre ya da ortasını bul 4 gün kullan 3 gün ara ver

Araştırdım da bir sonuca varamadım iki gün üst üste içersem sorun olur diye korkuyorum
Ne çektik yaaa
Öyle olsaydı aslında hergün iç demezdi doktor için rahat ediceği gibi yap bir gün iç birgün ara ver en iyisi rabbim sağlık versin hepimize
Diğer doktor da aynı ilacı vermiş bana dedi haftada 1 kullan hergün içersen acillik olursun al burdan yak şimdi ben ne yapcam
Ne çektik bee başlicam bu doktorlara ya

Ne çektik yaaa

Diğer doktor da aynı ilacı vermiş bana dedi haftada 1 kullan hergün içersen acillik olursun al burdan yak şimdi ben ne yapcam
Ne çektik bee başlicam bu doktorlara ya
Gerçekten ya hahah gülsek mi ağlasak mı acaba artık ne çektik yaa vasviye teyze gibi geziyoruz buralarda artık

Merhaba kizlar cumartesi hem smear hem hpv verdim tekrar 7 ay önce negatifti inşallah yine öyle gelir eğer temiz gelirse sene de 1 kontrole doncez dedi doktorum ne olur bana da dua edin cin 1 de vardı bende doktor eğer temizse iki testte artık iyilestin demek dedi inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…