Hsg filmi çektirenler

Vampirse

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
2 Şubat 2018
55
35
28
Merhaba arkadaşlar doktorum benden hsg çektirmemi istedi ama bikaç kişiden duyduğum biraz ağrılı bi film olması.. Eğer çektiren arkadaşlar varsa bu konudaki deneyimlerini paylaşabilir mi? Biraz korkuttu beni açıkçasıo_O

Valla diğerlerini bilmem ama ben inim inim inledim çok kotüydü ve çok fazla kanama oldu. Halada kanıyor. Ve kasıklarım çok fena ağrıyor. Allah yardımcınız olsun

Merhaba bende çektirdim şubatta hiç bir ağrı falan hiç hissetmedim sadece tüplere doğru ilaç giderken azıcık sızladı başka bir ağrı olmadi kanama bile olmadi ve temiz cıktı hiç korkma bence

Merhaba bende çektirdim şubatta hiç bir ağrı falan hiç hissetmedim sadece tüplere doğru ilaç giderken azıcık sızladı başka bir ağrı olmadi kanama bile olmadi ve temiz cıktı hiç korkma bence
Ne kadar şanslısınız keşke benim de böyle ağrısız olsaydı

Merhaba arkadaşlar doktorum benden hsg çektirmemi istedi ama bikaç kişiden duyduğum biraz ağrılı bi film olması.. Eğer çektiren arkadaşlar varsa bu konudaki deneyimlerini paylaşabilir mi? Biraz korkuttu beni açıkçasıo_O

Merhaba arkadaşlar daha yeni çektirdim 27 nisan 2018 cuma günü. Bende çok korkuyordum stresten uyuyamadim bi gün önce çünkü okudum herkes çok ağrılı çok zor yazmış şişli echomarı duydum ağrısız film diye. Pendikten kalktım oraya gittim çok memnun kaldım. Dr.cevat bayrak'ın çekmesini istedim ve o çekti normal jinekolojik muayeneniz nasılsa aynen öyle geçiyor sadece ilacı verdiklerinde kasıklarda sancı oluyor ama dayanılmayacak kadar değil 1-2 dakika sürüyor o da yani boşuna anestezi almayın derim. Kanamam agrım falan da olmadı çektireceklere tavsiye ederim fiyati 570 tl

Merhaba arkadaşlar daha yeni çektirdim 27 nisan 2018 cuma günü. Bende çok korkuyordum stresten uyuyamadim bi gün önce çünkü okudum herkes çok ağrılı çok zor yazmış şişli echomarı duydum ağrısız film diye. Pendikten kalktım oraya gittim çok memnun kaldım. Dr.cevat bayrak'ın çekmesini istedim ve o çekti normal jinekolojik muayeneniz nasılsa aynen öyle geçiyor sadece ilacı verdiklerinde kasıklarda sancı oluyor ama dayanılmayacak kadar değil 1-2 dakika sürüyor o da yani boşuna anestezi almayın derim. Kanamam agrım falan da olmadı çektireceklere tavsiye ederim fiyati 570 tl

merhaba, bende cuma günü şişli ecomara gidiyorum HSG çektirmek için. Cevat Bayrak'ın çekmesini istediğimizde yardımcı oluyorlar mı? sanırım onu yaptıkları zamanda ki gözlemler de önemliymiş. Şişli ecomarda ağrısız yöntemle yapıyorlar diye söyledi doktorum bende kartal'dan gideceğim bakalım cuma sabahı nası geçecek.

Ben de orada çektirmek istiyorum çok duydum orayı
Kendiniz talep edince çekşyolar dimi
Doktorun istemesi falan şart değil

merhaba, bende cuma günü şişli ecomara gidiyorum HSG çektirmek için. Cevat Bayrak'ın çekmesini istediğimizde yardımcı oluyorlar mı? sanırım onu yaptıkları zamanda ki gözlemler de önemliymiş. Şişli ecomarda ağrısız yöntemle yapıyorlar diye söyledi doktorum bende kartal'dan gideceğim bakalım cuma sabahı nası geçecek.

Bende kartaldan gittim hemen kozyatağından servis alıyor işlem bitince geri bırakıyor. Bende çok korktum okuduklarım baya acı verici bir operasyon olduğuydu. Ben özellikle kadın istedim ama işlemin yapıldığı sırada cevat bey de camekanlı bir bölmede bilgisayardan işlemi kontrol ediyor. Hiç bir şekilde acı hissetmedim normal jinekolojik muane gibi ve 3-4 dk sürüyor kesinlikle korkulacak bir şey değil. Şişli ecomar tavsiye ediyorum

Herkese merhaba haftaya rahim filmi cektirecegim. Istanbul da degilim malesef. Cok mu acildi bu islem anestezi almam gerekir mi

Merhaba kızlar bende bugün hsg filmi çekildim ve azıcık sizi dışında hicbir problem yaşamadım çok korkarak girdim filme korkacak hiçbirşey yokmuş sakin endişelenip korkmayın bis yere stres yapmayın benim durumumdaki kişiler için yazmak istedim filmi çekilene dek sürekli formları okuyup durdum çünkü ıns isteyen herkes bebislerine kavuşur <3

Kızlar sol tamamen tıkalimi diyo bakarmisiniz

Eklentiler

• 1537794379530-1966344535.jpg
    1537794379530-1966344535.jpg
    29,2 KB · Görüntüleme: 346
X