Hsg sonrası erken adet (acil!!!)

SairGece

Sen fâni iken dertlerin nasıl bâki olabilir ki ?
Kayıtlı Üye
18 Eylül 2021
222
91
Merhaba arkadaşlar ben 12 Eylül'de adet oldum adetimin 6. Günü 17 Eylül'de hsg testi çekildi.
Yapışıklık ve yarim rahim dendi doktor müdahalesi olmadan çocuk sahibi olmak benim için çok zordu çocuğun tutunabileceği yeterli rahim alanı yoktu. Neyse konuya geçiyorum hsg testi çekildi ilk 2-3 gün hiçbir şey gelmedi ne akıntı ne kan daha sonra minik minik lekelenmeler ve kahverengi lekeler gelmeye başladı 14 gün boyunca devam etti.
30 Eylül'de parça parça ve siyah şeklinde geldi2 gün sonra 2 ekimde normal adet kanı gibi kırmızı gelince adet döneminin başladığını sandım ama meğerse 30 Eylül'de başlamış bu ay tekrardan hsg cekilicekti ama günler iyice birbirine girdi ömrümde ilk defa bu kadar erken adet oldum birde benim gibi olanlar var mi acaba bu kadar süre devam edip de erken adet olan yardımcı olabilir misiniz ? Yapışıkliklar mi açıldı acaba diyorum emin de olamıyorum. Benim gibi bu tarz durum yaşayan oldu mu ?

canım benimde öyleydi yapısıklık oldugu için hsg çekilirken az da olsa rahim açılıyor içerde kalan gelemeyenler geliyordu korkma yani

canım benimde öyleydi yapısıklık oldugu için hsg çekilirken az da olsa rahim açılıyor içerde kalan gelemeyenler geliyordu korkma yani
Teşekkür ederim yorumun için 2 hafta sürünce açıkçası korktum ayrıyeten 2 hafta erken adet de olunca insan tedirgin oluyor. İnşallah açılmıştır biraz yapışıklık 🙏🙏

Teşekkür ederim yorumun için 2 hafta sürünce açıkçası korktum ayrıyeten 2 hafta erken adet de olunca insan tedirgin oluyor. İnşallah açılmıştır biraz yapışıklık 🙏🙏
açılıyor cnm biraz tabi ben 2 kere histeroskopi olmuştum tüp bebek öncesi,benimde bu hafta yeniden çektirmem gerkiyordu dr kontrol istedi ama önümüzde ki ay yaptıracagım

açılıyor cnm biraz tabi ben 2 kere histeroskopi olmuştum tüp bebek öncesi,benimde bu hafta yeniden çektirmem gerkiyordu dr kontrol istedi ama önümüzde ki ay yaptıracagım
Rabbim sağlıkla kucağıniza almayi nasip etsin. Tüm muayene surecleriniz güzel geçsin inşallah. 🙏

X