HSG sonrası HAMİLELİK

denizperisi_

Üye
Kayıtlı Üye
7 Nisan 2023
117
31
28
Merhabalar hamilelik denemelerimin 8. Ay hsg çekildim. 6. Ay klomen, 7.ay çatlatma iğnesi olmuştum ama olmadı.Gittiğim dr bana her şeyin mükemmel olduğunu hatta acele etmemem gerektiğini 6 ay kendimi serbest bırakmam gerektiğini söyledi (27 yaş) . Şuan adet oluyorum . Benim gibi olup sonradan hamile kalan var mı? Kaç ay sonra kaldınız, süreçle nasıl başa çıktınız🙏🏼🕊️

Bende Hsg cektirdigim ay adet oldum.Bir sonraki ay da adet oldum ama baya oldum içerlerim temizlendi o derece şimdi tedaviye başladım Femara kullandım 5 gün yumurtalarim 12 mm olmuş cumartesi bidaha çağırdı bakalım kac oldu ona göre biseyler söyler heralde doktorum pek ilaçkolik biri değil doğal olsun diye çabalıyor doktor seçimi de çok önemli .Umarım Rabbim bizede nasip eder bacımm bu yollardan çok geçtim bende 26 yaşındayım 3 senelik evliyim 2 senedir uğraşıyorum Sorunumuz olmadığı halde tutmadı bı turlu ...

Merhabalar hamilelik denemelerimin 8. Ay hsg çekildim. 6. Ay klomen, 7.ay çatlatma iğnesi olmuştum ama olmadı.Gittiğim dr bana her şeyin mükemmel olduğunu hatta acele etmemem gerektiğini 6 ay kendimi serbest bırakmam gerektiğini söyledi (27 yaş) . Şuan adet oluyorum . Benim gibi olup sonradan hamile kalan var mı? Kaç ay sonra kaldınız, süreçle nasıl başa çıktınız🙏🏼🕊️
2 senedir uğraşıyorum geçen sene 1 boş gebeliğim oldu bir tane de kimyasalım o zamandan beri nasip olmadı, 2 ay önce hsg çekildim değerlerim güzel, eşimin de iyi olmasına rağmen gebelik oluşmuyor, benimde yaşım 27, clife da kullandım bu ay

Bende Hsg cektirdigim ay adet oldum.Bir sonraki ay da adet oldum ama baya oldum içerlerim temizlendi o derece şimdi tedaviye başladım Femara kullandım 5 gün yumurtalarim 12 mm olmuş cumartesi bidaha çağırdı bakalım kac oldu ona göre biseyler söyler heralde doktorum pek ilaçkolik biri değil doğal olsun diye çabalıyor doktor seçimi de çok önemli .Umarım Rabbim bizede nasip eder bacımm bu yollardan çok geçtim bende 26 yaşındayım 3 senelik evliyim 2 senedir uğraşıyorum Sorunumuz olmadığı halde tutmadı bı turlu ..
Hepimiz aynı dertten muzdaripiz. Aslında artık şöyle düşünüyorum bebek gerçekten kolay olan bir şey değil. Daha zamanı var bizimkilerin demekki:) inşallah olacağız yeterki kendimizi rahat bırakalım 💓 güzel haberlerini bekliyorum 😍

2 senedir uğraşıyorum geçen sene 1 boş gebeliğim oldu bir tane de kimyasalım o zamandan beri nasip olmadı, 2 ay önce hsg çekildim değerlerim güzel, eşimin de iyi olmasına rağmen gebelik oluşmuyor, benimde yaşım 27, clife da kullandım bu ay
Ben inanıyorum ki o güzel haberi alacağız inşallah 💓 yeter ki stresten uzak duralım kendimize 3 4 ay daha tanıyalım. Hsgden sonra 6 ay yüksek şans diyor drlar. Olmazsa da tedaviyle artık🥲🙏🏼 güzel haberlerini bekliyorum 🥲

X