Hsg sonrası yaşadıklarınızı anlatalım🤗ve be kadar sonra gebelik oluştu lütfen arkadaşlar birbirimize umut olalım

Acmadı doktor sol kapalı cnm

Sağ tüp açık mıydı, işlem sırasında mı açıldı peki ?
Yok cnm sadece sol tüp kapalıydı doktora gittim acma işlemı uygulamayalıö sımdı dedi asılama olucaktı cnm gebe oldugumu ögrendım ama değerim düşük bugunde lekelerım gelıyo tedirgnm dua et nolur cnm

Ayyy hadi hayırlısı inşallah lekelenmeler yerleşme kanamasıdır sağlıkla ilerler inşallah sende benim için dua et yapışıklık falan açılmış olsun işlem sırasında

Hsg ne zaman çekilmiştim, ne kadar sonra hamile olduğunu öğrendin acaba
Cnm 1 eylülde adet oldum 5 gün oldum 9 unda rahım fılmı cekımdım sonra 4 gün antıbıyotık kullandım cnm benım aklına takılan me varsa mesajdan da yazabılırsın cnm

Benim e nabıza düşmedi daha kuzum ama bir kağıda şu şekilde yazıldı sağ tüpten geçiş sağlandı dağılım var sol tüpten geçiş sağlanmadı bunu yazmış sadece

Eklentiler

• 0757FE87-D384-4FF7-A5E7-4256EAEFC049.jpeg
    104,9 KB · Görüntüleme: 54
Benim e nabıza düşmedi daha kuzum ama bir kağıda şu şekilde yazıldı sağ tüpten geçiş sağlandı dağılım var sol tüpten geçiş sağlanmadı bunu yazmış sadece
Benim bu şekilde yazıyor, bir doktora sordum rahim içinde kısmi yapışıklık var gibi , ama diğer bir çok şeyle değerlendirmek gerek tek başına bu filme yorum yapmak doğru olmaz dedi, sol tüp açık ama gebelik şansını düşürüyor tabiki, bakalım yarın gideceğim kendi doktoruma o ne diyecek

Eklentiler

• IMG_2503.jpeg
    47,4 KB · Görüntüleme: 49
Sağ tüpün film esnasında açıldığı raporda yazıyor mu peki?
Hayır anestesiz oldum doktor sağ tüp tıkalı dedi dayanırsan açarım dedi dayanırım dedim sanırım hafif geçiş vardı ikinciside komple açıldı ama sol tüp açılmadı maalesef

Ben dün görüştüm doktorumla gebeliğe engel bir durum değil dedi sadece kalma oranını bir tık düşürdü dedi ama tek tüple gebe kalan çok hastam var dedi iki tüp kapalı olsaydı o sıkıntıydı dedi

Hayır anestesiz oldum doktor sağ tüp tıkalı dedi dayanırsan açarım dedi dayanırım dedim sanırım hafif geçiş vardı ikinciside komple açıldı ama sol tüp açılmadı maalesef
Hmm bana o tarz bişey demediler hiç, bakalım yarın ben de gidicem doktor inşallah sorunsuz dönerim ben de

Kızlar 104 dü carsamba bugun 244 olmuş az artmış dümi bugun adet günüm normlde

Aaaah ah sizi o kadar iyi anlıyorum ki.. Ben çok bunalmış durumdayım. HSG henüz çekilmedi fermara ve öatlatma iğnesi kullandım 2 kez olmadı. Artık süreç hah ve aşılamaya gidiyor ama MORALİM ÇOK KÖTÜ… Allah hepimize anneşiği nasip etsin

Merhaba test yaptınız mı acaba gebelik var mı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…