Hsg testi ve Sonuç T rahim lütfen yardım edin

Bende hamilelik olmuyordu esimden dolayı sandik o da varikosel ameliyatı olmuştu. Benim de çok dar t rahimdi. Ancak hamileliğim 21. Haftada sonlandi maalesef...sebebini bilmiyoruz henüz
Cok gecmis olsun 🙏🏻İnsallah iyi haberlerini aliriz🙏🏻 Benimde esim ameliyat olmusdu bendede 2dusuk ve kurtaj oldugundan 3 senedir hamilelik olmuyor. Banada kalp seklinde rahim soylediler ameliyat oldum doktor 2,3ay bekleyelim soyledi

Bugün hgs testi yaptırdım ve acı eşinin yüksek olmasına rağmen söyleyebilirim evet acıyor hem de cok :) tüplerim acık ancak t şeklinde rahim dedi doktor ve bana da operasyon önerdi, bu ameliyatta başarılı sonuç alan arkadaşlar doktor bilgisi verirse ben de cok sevinirim:)

Sevgiler
Merhaba ameliyat olupta mi gebe kaldiniz acaba

Bugün hgs testi yaptırdım ve acı eşinin yüksek olmasına rağmen söyleyebilirim evet acıyor hem de cok :) tüplerim acık ancak t şeklinde rahim dedi doktor ve bana da operasyon önerdi, bu ameliyatta başarılı sonuç alan arkadaşlar doktor bilgisi verirse ben de cok sevinirim:)

Sevgiler
Canım benimde hsg de rahim de hafif darlık var dedi doktor ameliyat demedi. Sen ameliyat olduktan sonra Doğal yolla mı gebe kalmıştın acaba?

Canım benimde hsg de rahim de hafif darlık var dedi doktor ameliyat demedi. Sen ameliyat olduktan sonra Doğal yolla mı gebe kalmıştın acaba?
Memleketimde yapilan o hsgyi Istanbuldaki tüp bebek doktoruna gösterdim. T rahim değilsiniz , hafif dar dedi. Tekrar film çektirdim. Doğal hamile kaldım akabinde. Sen de ikinci görüş mutlaka al derim o yüzden.
İnşallah tez zamanda bebeğini kucağına alırsın 🌸

Memleketimde yapilan o hsgyi Istanbuldaki tüp bebek doktoruna gösterdim. T rahim değilsiniz , hafif dar dedi. Tekrar film çektirdim. Doğal hamile kaldım akabinde. Sen de ikinci görüş mutlaka al derim o yüzden.
İnşallah tez zamanda bebeğini kucağına alırsın 🌸
Aminnn inşallah canım benim çok teşekkür ederim Rabbim seninde hayırlısıyla sağlıkla kucağına almayı nasip etsin 🌺Bana da kenarlardan hafif dar dedi. Bu gittiğimde tüp bebek doktoru iyi diyor herkes başka doktora gitmeye mecalim kalmadı artık doktor kalmadı şehirde 🥲

Aminnn inşallah canım benim çok teşekkür ederim Rabbim seninde hayırlısıyla sağlıkla kucağına almayı nasip etsin 🌺Bana da kenarlardan hafif dar dedi. Bu gittiğimde tüp bebek doktoru iyi diyor herkes başka doktora gitmeye mecalim kalmadı artık doktor kalmadı şehirde 🥲
Çok teşekkür ederim. tüp bebek doktoru iyi diyorsa iyidir zaten . Yolun açık olsun :KK66:

Merhaba öncelikle aynı konudan stresliyiz.
Ben de çok zor günler geçirdim. 1 yıl boyunca olmayınca gebelik doktorum hsg filmi önerdi, anestezili oldum ve t rahim çıktı. Araştırmalarım üzerine Adana da çok ama çok başarılı bir doktor ile tanışma fırsatım oldu. Diğer Doktorlar bana düşük olmadığı için histeroskopi yi Önermedi, çünkü düzgün yapılamaz ise yapısıklıkla uğraşmak zorunda kalınması daha can sıkıcı bir durum. Fakat Adana da ki doktorum kendi muayenesinde alttan kontrolünde bile t rahimi ekranda gösterdi, hsg filmi çekmeme aslında gerek yokmuş, doktorumun muayene ettiği makinesinasında gayet güzel göründü T rahim.
9 Haziran 2021 de T rahim düzeltilmesi için ameliyat oldum. Rahmim t olmasına ek çok dar bir Rahme sahipmişim.Çıktığımda ise ameliyatın iptal edildiğini sandım çünkü hiç bir şey anlamadım, zaten çok kısa sürmüş. Genelde max 10 dk diyorlar. İlişki 2 regl olana kadar yasaktı, ameliyat Üzerine 2 kez regl olup kontrole gittim herşey normal artık denemeye başlayın dedi doktorum. Fakat henüz bir gebelik yok. 1 yıl daha olmaz ise tüp bebek dediler.
Merhaba kimde oldunuz histereskopiyi ben Bülent hoca da olacam da

X