Gebeliğe Hazırlık HSG

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

bynsym

Üye
Kayıtlı Üye
20 Eylül 2021
100
22
29
İstanbul da hangi devlet hastanesinde HSG yaptirabilirim? Özel de uygun fiyata yaptirabilecegim bir yer bilen varsa lütfen yardımcı olabilir mii :/

İstanbul da hangi devlet hastanesinde HSG yaptirabilirim? Özel de uygun fiyata yaptirabilecegim merhaba bir yer bilen varsa lütfen yardımcı olabilir mii :/
merhabalar bende echomarda çektireceğim ama uygun fiyatlı pek değil 950 tl ama daha uygunu da yok özellerde bütçenize uyarsa diye söyleyim devlette zeynep kamil çekiyor ama 6 ay sonrası için randevu alınabiliyormuş

merhabalar bende echomarda çektireceğim ama uygun fiyatlı pek değil 950 tl ama daha uygunu da yok özellerde bütçenize uyarsa diye söyleyim devlette zeynep kamil çekiyor ama 6 ay sonrası için randevu alınabiliyormuş
950 çok 6 ay da çok uzun vakit kaybı teşekkürler bilgi için

Colormed görüntüleme merkezi 400 TL Haziran ayında çektirdim.c kollu cihazdi hemde çeken bayanda çok rahatlatarak konusarak vs. çekiyor.

Ben bu hafta Sonomed.de çektirdim 800 tl

Canim.sen niye çektirdin ben de hamile kalamadım daha bu perşembe çektircem korkuyorm senin nasıl geçti
Canım bir doktor bende tümör gördü histeroskopi istedi. Kendi doktorum da hsg çektirmeden sakın histeroskopi yaptırma. Bir şey yoksa boşuna dokulara zarar gelebilir dedi o sebeple çektirdim. Gerçekten de yanlış görmüş ilk doktor bir şey yokmuş.

Ben bir şey hissetmedim şükür gayet rahat geçti.

İstanbul da hangi devlet hastanesinde HSG yaptirabilirim? Özel de uygun fiyata yaptirabilecegim bir yer bilen varsa lütfen yardımcı olabilir mii :/
Bi şekilde echomar ya da Fulya da çektirmenizi tavsiye ederim. Çünkü ağrısız anestezisiz ve beş dakika bile sürmüyor. Ben ikisinde de çektirdim çokta iyi geçti ağrı olmadı. Diğerlerinde gerçekten canınız acıyacak maalesef

Bi şekilde echomar ya da Fulya da çektirmenizi tavsiye ederim. Çünkü ağrısız anestezisiz ve beş dakika bile sürmüyor. Ben ikisinde de çektirdim çokta iyi geçti ağrı olmadı. Diğerlerinde gerçekten canınız acıyacak maalesef
Ben ilk memorial bahçelievlerde çektirmiştim özel sigortam karşılamıştı ancak Acıbadem maslak ta doktorum çekileni beğenmedi fulya ya yönlendirdi dr yönlendirdiği için 600 TL ödedik. orada çektirdiğimde rahimde yapışıklık var dediler dünde ameliyatımı oldum çok şükür iyi geçti 2 ay sonra yine aynı yerde hsg çektireceğim.

Colormed görüntüleme merkezi 400 TL Haziran ayında çektirdim.c kollu cihazdi hemde çeken bayanda çok rahatlatarak konusarak vs. çekiyor.
Merhaba kim yönlendirdi acaba sizi hangi doktor memnun kaldınız mı gittiğiniz yerden bende oraya gidicem sizden ön bilgi almak istedim

B bynsym Beni Süleymaniye kadın doğum Hastanesi'nde üroloji doktoru vardı o yönlendirdi.ziya yıldırım.tesadufen karsilasdigim bir doktordu.gidip ben hsg çektirmek istiyorum randevu için gelmisdim derseniz o size colormedi onerecekdir bana öyle oldu.randevu falan almanizada gerek yok.direk tüp bebek bolumune çıkın orda oluyor kendisi de.ben başka doktoru ararken onunla karşılaşmisdım.kaseli kağıt veriyor.ziya hoca yönlendirdi diyorsunuz arayıp fiyat alıyorsunuz.regl bitince çağırıyorlar.ceken kişide Tülay hanımdi.onun çekmesini istiyorum derseniz yardımcı olurlar.ben memnun kaldım gayet.esimi falanda almışlardı yanımda olsun diye seninle konuşurken çekiyor uzun sürmüyor.

B bynsym Beni Süleymaniye kadın doğum Hastanesi'nde üroloji doktoru vardı o yönlendirdi.ziya yıldırım.tesadufen karsilasdigim bir doktordu.gidip ben hsg çektirmek istiyorum randevu için gelmisdim derseniz o size colormedi onerecekdir bana öyle oldu.randevu falan almanizada gerek yok.direk tüp bebek bolumune çıkın orda oluyor kendisi de.ben başka doktoru ararken onunla karşılaşmisdım.kaseli kağıt veriyor.ziya hoca yönlendirdi diyorsunuz arayıp fiyat alıyorsunuz.regl bitince çağırıyorlar.ceken kişide Tülay hanımdi.onun çekmesini istiyorum derseniz yardımcı olurlar.ben memnun kaldım gayet.esimi falanda almışlardı yanımda olsun diye seninle konuşurken çekiyor uzun sürmüyor.
Teşekkürler canım şuan regl dönemindeyim bitince mutlaka gidicem hsg çektirmeye

Teşekkürler canım şuan regl dönemindeyim bitince mutlaka gidicem hsg çektirmeye
Rica ederim canim, biter bitmez ara önce.hastaneye gideceksen oraya git hemen çünkü adet bitince 3 gün içinde çekilmesi gerekiyor geç kalma.

Anladım Allah şifa versin inşallah en kısa zamanda sizde bebeğinizi kucağınıza alırsınız

X