hulusi Bülent Zeyneloğluna gidenler deneyimlerimizi paylaşalım

Merhaba ben Hulusi hoca ile devam ediyorum. Daha önce farklı bir merkezde 2 kez yumurta sayısı aynı olumsuz sonuçla ayrıldım. ve bana yumurta sayın az o yüzden az çıkıyor dediler. (Her seferinde tek embriyo kalmıştı ve genetiğe gitmedi) ve karşınızdan profesör olunca inanıyorsunuz. 1 yıllık bir aradan sonra Hulusi Hocaya başladım. Her şey kontrol edilerek didik didik edilerek ve kişiye özel ilaçlarla tedavim başladı. Bu süreçten sonra 4 tane embriyom oluştu. Bu bile bana bir güven ve umut ışığı oldu. Embriyolar genetik tarafama gitti. 3 tanesi sağlam geldi. Şuan dondurduk. Transfer olmadığım için olumlu olumsuz diyemem sonucuna. Ama olumsuz dahi olsa şunu biliyorum ki Hulusi hoca elinden geleni yaptı ve sonuç tamamiyle artık Allah'ın takdiri. İçimde bir şüphe yok bu anlamda. Size de tavsiye ederim

Merhaba ben Hulusi hoca ile devam ediyorum. Daha önce farklı bir merkezde 2 kez yumurta sayısı aynı olumsuz sonuçla ayrıldım. ve bana yumurta sayın az o yüzden az çıkıyor dediler. (Her seferinde tek embriyo kalmıştı ve genetiğe gitmedi) ve karşınızdan profesör olunca inanıyorsunuz. 1 yıllık bir aradan sonra Hulusi Hocaya başladım. Her şey kontrol edilerek didik didik edilerek ve kişiye özel ilaçlarla tedavim başladı. Bu süreçten sonra 4 tane embriyom oluştu. Bu bile bana bir güven ve umut ışığı oldu. Embriyolar genetik tarafama gitti. 3 tanesi sağlam geldi. Şuan dondurduk. Transfer olmadığım için olumlu olumsuz diyemem sonucuna. Ama olumsuz dahi olsa şunu biliyorum ki Hulusi hoca elinden geleni yaptı ve sonuç tamamiyle artık Allah'ın takdiri. İçimde bir şüphe yok bu anlamda. Size de tavsiye ederim
Bende farkli bir doktorda 3 kez olumsuz sonuc elde ettim sonra Hulusi hoca ile başladım ve diger merkezde yapilmayan pek çok islem ve ilac yapiyor suan bundan memnunum umarim olumlu sonuclanir siiznkide benimkide

Merhaba ben de Hulusi Zeyneloğlu nda tüp bebek düşünüyorum. Daha önce Novaart ta 3 kez denemem oldu ve başarısız oldu. Açıkçası novaart memnun kaldığım bir klinikti ama yaşım 42, farkli bir tedavi olmasi gerekiyor belki biraz daha birseylerin arastirilmasi gerekiyor diye dusunerekten Hulusi hocayi düşündüm. Ama maliyetten emin değilim. Altindan kalkabilir miyiz? Tahlillerden ücret alınıyor mu mesela? Benim novaartta embriyoyu dondurduktan sonra aylar sürmüştü tedavim çünkü değerlerim transfere musaade etmiyordu. Bana telefonda muayene ücreti 2 ay gecerli dendi. 2 ayda bir transfer olmasa bile muayene ücreti mi isteniyor? Embriyologları nasıl? Embriyo gelisimi icin Başkasının kliniginin laboratuarini mi kullaniyorlar ve son sorum herkes cok fazla bekledigini belirtmis muayene icin. Ben çalışıyorum benim cok fazla bekleme lüksüm yok. Bekleme sorunu hala var mı? Bilen birileri aydınlatırsa cok sevinirim.

X