Huncalife hakkında bilgi Verir misiniz?

l3el3ekce

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Mayıs 2011
807
785
ARkadaşlar merhaba, kısa süre önce bu ürünleri satmaya başladım. Kolonyalarını kokularını ve rujlarını beğendiğim için bu işe girdim. Yüzde 30 kar sağlayan bir iş ve de ne kadar çok satarsan o kadar maaşa bağlıyorlar aldığın karın dışında... Peki bana önerebileceğiniz iyi diyebileceğiniz ürünler neler. Ben önce denemeliyim ki satış yapabileyim. Kokularını kozmetik ürünlerini az çok biliyorum onun dışında ne almamı tavsiye edersiniz ?

canım bende uyeyim ve urünlerden gayet memnun müşteriler..ben sana sabunlarını ve rimel ve şampuanlarını şiddetle öneririm..hayırlı bol kazançlar

Şampuanini kullandım ben sadece çok hoşuma gitmişti krem icermiyor saçlarım daha canlı ve hoş olmuştu benim saclarım kuru ve kopuyor sürekli ayrıca ince telli olduğu için hacım vermişti saçlarıma ben memnundum bitti gerçi yenilendi daha almadım biraz kremli şampuan kullanacağım yine almayi dusunuyorum:KK51:

Sahibinin karısı selma Hunca geçenlerde ormanda ölü bulundu.trafik kazası geçirmiş.

urunlerin hepsi çok güzel canım gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirsin..peki tek mi çalışıyosun üyelerin varmı

X