Hurma Diyeti İle En az 4 Kg

birderdindelisi

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
19 Ekim 2016
877
1.597
34
Arkadaşlar selam
Bir süredir fazla kilolarımı verebilmek için resmen mücadeledeyim. Uzun yıllar hep zayıftım ama şimdi yaşın da ilerlemesi ile malesef kilo alımı artmaya başladı, İlk önce 58 hedefiyle çıktım yola. Şu an kilom 62 .
Benim en büyük problemim çok çabuk sıkılıyorum uzun soluklu diyetler sürekli aynı tip spor faaliyetleri tamamen uzaklaştırıyor olaydan. O nedenle araştırdım kısa süreli detoks mantığıyla ama sağlıklı ne yapabilirim. Vee sonuç Hurma ile Yoğurt
İnanın epey araştırdım tüm yazıları okudum etrafımdaki bir çok sağlık profosyoneline bilirkişilere sordum
Hurma son derece faydalı ve 7 günlük bir detoksla hakikaten işe yarayabilir sonucuna vardım
Her öğünde 7 Hurma ve bir kase yağsız yoğurt. Gün boyu minimum 2 lt su Olay bundan ibaret :)
Ve ben bugün başladım , kendimi de takip etmek an ve an sürecimi kayıt altına almak için bu konuyu açtım. Dileyen eşlik edebilir :)

Sevgiler..Ve kendime bol şanslar.

Saat şu an 15:30 ve ben gayet iyi hissediyorum
Ne yaptım kısaca özetliyim
Sabah 08:30 da 5 adet hurmamı yoğurt eşliğinde yedim ( Yedi olması gerekiyordu ama çok geldi yiyemedim)
Saat 11:00 de sade Türk kahvesi ve kalan hurmamdan birini yanında yedim
Saat 13:00 de yine 5 Adet hurma ve yoğurt
Aralarda sürekli su içiyorum şu ana kadar 2 lt tükettim ( Normal şartlarda ben bu kadar az besinle halsiz ve yorgun hissederdim eminim, bir de gözüm de doymadığı için hep bir şeyler arardım ama hiç öle olmadı canım da hiçbirşey istemiyor dilerim 7 gün aynı duygularda olurum :) ))
Az önce kalan bir diğer hurmamı da yedim ara öğün niyetine,muhtemel akşam 19.30 da da yine aynı şekilde yoğurt ve hurma devam :)

Hurma diyetimde 3. gün
Dün sabah yazamadım ama sevincimi paylaşayım sizlerle
İlk gün bittikten sonra 1,2 kg verdim ve 3. gün sabahında da 600 gr daha
İnanılmaz mutluyum her şey yolunda , özellikle 3-5 kg verme çabasında olanlar için çok ideal
Sadece spor yapamadım onu da ekleseydim şahane olacaktı
Denemek isteyenlere duyurulur : )))

Merhaba. Diyetinizin sonucu nedir? Daha sonra kiloları geri aldınız mı?

Merhabalar
Totalde yaklaşık 3 kg verdim, aslında uzun bir süre almadım ama sporla destekleyemediğim için bence eksik kaldı.
Sonrasında da bir ara tatil yapıp yoğun bir yeme olayına girince tabi ki kiloları geri almam
kaçınılmazdı :)) Eğer kararlı iseniz ilk etapta üç kilo bununla verip motive olarak sonrasında sağlam bir diyet ve spor programıyla devam edebilirsiniz bence. Neticede hızla verilen o üç kilo insanı çok etkiliyor, motivasyon yaratıyor.
Dilerim başarırsınız, sevgiler..

herkese merhaba,

ben de 30 temmuz pazartesi 65,5 kg olarak hurma diyetine başladım. ilk gün çok zorlandım çünkü yemek yemeyi seven bir insanım. baş dönmesi filan yaşadım ama ilk günün zorluğunu atlatınca daha sonrası daha kolay geliyor. artık öğünlerde 7 hurmadan bile daha az yiyorum bayıyor ve midem küçüldü bile sanırım. dün 3. günümde yani, tartıldığımda 62,5 kg çıktım. 3 günde 3 kilo benim için büyük başarı. pazartesi bitecek ve salı tekrar tartıldığımda yine yazacağım , bol şanslar herkese :)

damlinayaz damlinayaz ben de haftaya düşünüyorum inş başarırım

bence ctesi yada pazar günü başla çünkü ilk gün hem biraz aç hem sinirli hem de baş ağrılı oluyor, evde geçirmek ilk günü daha iyi olabilir ,ben işte çok zorlandım. bir de en az 40 dk yürüyüş diyor Ender Saraç, ben salı günü hariç her gün en az 45 dk yürüdüm.

bence ctesi yada pazar günü başla çünkü ilk gün hem biraz aç hem sinirli hem de baş ağrılı oluyor, evde geçirmek ilk günü daha iyi olabilir ,ben işte çok zorlandım. bir de en az 40 dk yürüyüş diyor Ender Saraç, ben salı günü hariç her gün en az 45 dk yürüdüm.
Evet haftaya haftasonu başlıyım
Ben de öyle düşündüm mantıken
Şimdi başlayamam bu haftasonu nöbetçiyim
Ama çok Emin’in zayıflatıyo
Yorumları bol bol okudum
Yürümek de baya etkiler

herkese günaydın,
dün akşam hurma diyetimi tamamladım hem de hiç fire vermeden :) kendimle gurur duymuyor değilim . ancak çarşamba günü tartılacağım ve size sonucu yazacağım. çünkü çarşamba günleri şirketimizin diyetisyeni geliyor ve detaylı olarak tartıyor. hurma diyeti vesilesi ile şekersiz 21 gün diyetine dolaylı olarak başlamış oldum , 19 ağustosa kadar da şekersiz 21 gün devam edeceğim. bunu yaşam tarzı haline getirmek istyiyorum bakalım, umarım bu azmim sönmez :)

herkese günaydın,
dün akşam hurma diyetimi tamamladım hem de hiç fire vermeden :) kendimle gurur duymuyor değilim . ancak çarşamba günü tartılacağım ve size sonucu yazacağım. çünkü çarşamba günleri şirketimizin diyetisyeni geliyor ve detaylı olarak tartıyor. hurma diyeti vesilesi ile şekersiz 21 gün diyetine dolaylı olarak başlamış oldum , 19 ağustosa kadar da şekersiz 21 gün devam edeceğim. bunu yaşam tarzı haline getirmek istyiyorum bakalım, umarım bu azmim sönmez :)
1 hafta sadece hurma mı yediniz? Helal hakkaten. Ya insan meraktan bir tartılmaz mı? ben bile acayip merak ettim sizin sonucu :KK70:

1 hafta sadece hurma mı yediniz? Helal hakkaten. Ya insan meraktan bir tartılmaz mı? ben bile acayip merak ettim sizin sonucu :KK70:

vallahi yalnızca hurma yedim yoğurt/süt/ayran dönüşümlü tükettim. ben de kendime şaşırdım ama yaptım oldu :p geçen hafta pazartesi başlayıp çarşamba tartıldığımda 3 günde 3 kilo vermiştim. sonrası sürpriz olsun dedim. ama sanırım dayanamayıp tartılıcam akşam :)

vallahi yalnızca hurma yedim yoğurt/süt/ayran dönüşümlü tükettim. ben de kendime şaşırdım ama yaptım oldu :p geçen hafta pazartesi başlayıp çarşamba tartıldığımda 3 günde 3 kilo vermiştim. sonrası sürpriz olsun dedim. ama sanırım dayanamayıp tartılıcam akşam :)
maşallah size! :sampiyon: 3 günde 3 kilo süper. Bir arkadaş da 10 gün yapmış, acayip vücudu şekillenmiş. Ben de çok merak ediyorum. Yalnız sonrasında yavaş yavaş, alıştırarak normal yemeye dönmek lazım diyorlar; birden tam bir akşam yemeği, öğlen kebap falan yenirse kötü olabilirmişsin...yumurta için bile 2-3 bekleyin diyorlar, doğru mu?

maşallah size! :sampiyon: 3 günde 3 kilo süper. Bir arkadaş da 10 gün yapmış, acayip vücudu şekillenmiş. Ben de çok merak ediyorum. Yalnız sonrasında yavaş yavaş, alıştırarak normal yemeye dönmek lazım diyorlar; birden tam bir akşam yemeği, öğlen kebap falan yenirse kötü olabilirmişsin...yumurta için bile 2-3 bekleyin diyorlar, doğru mu?

bir cok kaynaktan okudum ancak öyle bir seye rastlamadim. ancak şöyle ki, zaten mide almiyor :)

herkese günaydın,
Tebrik ederim
Şekersiz 21 günü ben de denedim yapamadım
Defalarca denedim
Hurma DİYETİ 2 nci günündeyim
Ben de fire vermedim ama sanırım 3 gümden sora dayanamıcam
Dün acaip zor geçti
Yürüyecek halim bile yoktu
Gidiyo kilolar allahtan
Değiyo

evet hanimlar, biraz önce dayanamayip tartildim ve gördüm ki 9 günde 5,5 kg vermisim , yehuuu
Son mesajlara tıklamışım allahtan ya
Bravo maşalllahhhh yaaaa
Çok sevindim
Bana da moral oldu
Ndymk Ndymk sen de bak canım
Ben mümkün değil dayanamam 9 gün
Çünkü acaip zorlanıyorum ama 5 gün yaparım belki de
Benim de gidiyo kilolar
Biraz daha dayanabilsem ben de 5 versem
Ya da 3 :KK76:

X