hurma ve yoğurt diyeti ne dersiniz 7 günlük yapalım mı?

Kızlar ben 11 gibi güzel bi kahvaltı yaptım
Akşam saat 7 gibi 1 kase yoğurt ve 7 hurma yedim
Yarında böyle yapacam halsiz düşmemek için dışarıda olacam çünkü
Bugünkü kilom 63.8 yarına daha da inerim inşaAllah

Ben yayladayim malum yaz sezonu mersinde yasiyorum burada tartilmam imkansiz hafta sonu cuma gunu evime gidecegim o zamana kadar kilo verip vermedigimi yada ne kadar verdigimi ogrenemeyegim... Cumartesi sabah yani 6. Gunumde tartilip gorecem insallah hepimiz istedigimiz gibi zayiflariz

merhaba arkadaşlar ben de geçen hafta 3 gün yaptım bu diyeti ama kaçamaklı oldu.. yine de 1.4 kilo verdim..
sözde bugün de başladım ama akşama doğru bozdum..
yarın tam olarak başlıycam .. 7 gün tam olarak yapabilirsem 2 gün ara verip tekrar yapmayı planşıyorum..

Benim hedefimde 63_65 canim bu diyetten sonra mide kuculuyormus yeme bozuklugu olacagini sanmiyorum. Bende yarin bi anda yiyecem hurmalari insallah saglikla vedalasiriz su kilolarimizdan :) senin boy kilo yas kac canim.
ben 25 yaşındayım cnm boyum da 1.70 yarın sabaha inş 68.5 falan olurum :)

Günaydın kızlar
Dün 63.8 dim
Bugün 62.4
-1400
ödemde olsa çok mutluyum
Yatmadan önce çok acıktım benim sorunum zaten akşam yemeğini çok yemek ne kadar aç yatarsam o kadar eksi çıkıyorum sabaha dün yeşilçay Şekersiz nescafe içtim bol bol metabolizmam hızlansın diye
Bol eksilerimiz olsun...

arkadaşlar ben cumartesi günü 71.6 ile başlamıştım.sabah tartıldım 68.6 olmuşum.akşamları et ve yoğurt yediğim ve hiç spor yapmadığım halde 4 günde 3 kilo gitmiş oldu.inşallah bu 7 günü 5 kilo ile kapatabilirim.herkese kolay gelsin :)

hanımlar süpersiniz ikinizide tebrik ederim inşallah bendede eksiler vardır.sizlerin yorumlarıyla epey motive oluyorum benimde bugün 3. günüm ilk iki gün hiç kaçamaksız tam diyetimi uyguladım.
gelelim ikinci günümün özetine sabah 7 de yarım litre suyumu içtim sonra bir kase yoğurt ve 5 adet hurmamı yedim. yedisini birden tüketemiyorum şekerden bayıyor. yine saat 11 gibi 2 hurma daha yedim öğle ayran ve 5 hurma ikindi 2 hurma akşamda yoğurt ve 7 hurmamı sildim süpürdüm :) ilk günki baş ağrısı hiç olmadı açlığı zaten hiç hissetmiyorum çünkü gerçekten çok tutuyor. gün içinde yatana kadar yaklaşık iki buçuk litre suyumuda tükettim. gün içinde çayımı kahvemi içiyorum herşey çok güzel gidiyor. inşallah sonucuda iyi olur :)

çok güzel canım maşallah boyunda uzunmuş. hedeflediğin kilo kaç?[/QUOTE
çok güzel canım maşallah boyunda uzunmuş. hedeflediğin kilo kaç?
aslında hedef belirlemedim cnm.o zaman daha kolay pes ediyorum çünkü.sadece 7 gün bu şekilde devam edip miğdeyi küçültüp motive olayım dedim.sonrasına bakıcam artık duruma göre.bir de ben yaş hurma tüketiyorum.kuru hurmaya göre daha az şekerli.daha yumuşak daha meyve gibi.kuru olanlar bayıyor yerken valla

yok hayır.ben hakkaride çalışıyorum.orada iran hurması ya da yaş hurma diye satılıyor.normal hurma ama daha büyük daha etli hafif sulu ve daha az tatlı.
anladım canım benim hiç aklıma gelmemişti aldıklarım bitince aktarlarda bulursam bide onu denerim :)

şimdi gelelim geçen ilk günümü anlatmaya :) merak eden yada denemek isteyen başka arkadaşlara yardımcı olmak adına paylaşalım :) sabah 7 de bir kase ev yogurdu ve 5 hurma yedim saat 11 gibi 2 hurma daha yedim saat 13 gibi öğle öğünümde 5 hurma daha yedim ( yoğurt yanımda yoktu hazır yoğurdu sevmediğim içinde almadım ) saat 15,30 gibi 2 hurma daha yedim o saatlerde biraz baş ağrım başladı hafifti ama gün boyunca sürdü akşam bir kase yoğurdumu yedim üstünede afiyetle 7 hurmamı yedim :) akşam öğününe kadar 2 litre su içtim birkaç bardak çay ve türk kahvesi ( elbette şekersiz ) akşam öğününden yatana kadarda yarım litre su daha tükettim. akşam öğününe kadar biraz gel gitlerim oldu ama ilk günümü kaçamaksız hatasız atlatmayı başardım. yarında inşallah ikinci günümü yazacağım. bir hafta bitene kadar tartılmayı istemiyorum bakalım gün gün paylaşacağım sizlerle gelişmeleri.
Günaydın kızlar
Dün 63.8 dim
Bugün 62.4
-1400
ödemde olsa çok mutluyum
Yatmadan önce çok acıktım benim sorunum zaten akşam yemeğini çok yemek ne kadar aç yatarsam o kadar eksi çıkıyorum sabaha dün yeşilçay Şekersiz nescafe içtim bol bol metabolizmam hızlansın diye
Bol eksilerimiz olsun...
Kullandığın hurmanın adı nedir canım.
Ben bildiğimiz klasik hurmalarla yaptım daha önce bunu da tatmin olmadım 7 hurmayla.
Şimdi medijoul hurmam gelecek inşallah, onunla daha iyi olacak inşallah.
Senin yediğin hurma hangisi

Ben bildiğimiz klasik hurmalarla yaptım daha önce bunu da tatmin olmadım 7 hurmayla.
Ben ramazandan kalan medine hurmalarını kullanıyorum özel aldığım bir çeşidi yok

Medine hurmasi canim. Ramazan ayinda sofralarimizdan eksik olmayan hurma. Medijoul hurma nasil bisey

Medine hurmasi canim. Ramazan ayinda sofralarimizdan eksik olmayan hurma. Medijoul hurma nasil bisey
Baya büyük, etli.7 tanesi doyurur yani. Ben yoğurdun içine zencefil +zerdeçal+tarçın katıyorum bi de. Tavsiye ederim. Yarın hurmalarım geliyor.
Medine diyordum ben de adına da, değilmiş. Medijoul diye geçiyor :KK52:

merhaba hanımlar,

hurma diyetinde 3. günüm
2 günü kaçamaksız atlattım ve hurma diyetine başladığımda regl dönemim de başladı
kilo veremem diye korktum ama başladığımda 66 iken şimdi 64.300 geliyorum bu benim için mucize
regl bitsin daha da az çıkacağımı biliyorum tartıda :)

merhaba hanımlar,

hurma diyetinde 3. günüm
2 günü kaçamaksız atlattım ve hurma diyetine başladığımda regl dönemim de başladı
kilo veremem diye korktum ama başladığımda 66 iken şimdi 64.300 geliyorum bu benim için mucize
regl bitsin daha da az çıkacağımı biliyorum tartıda :)
28 temmuz 63.8
29 temmuz 62.4
30 Temmuz 61.8
-2 kg
Ben kahvaltı (ekmekte dahil herşeyden yiyorum ) ve akşam 7 hurma 1 kase yoğurt olarak yapıyorum
Bol eksiler
SÜPERSİNİZ KIZLAR DARISI BAŞIMA SİZLER KİLOLARI VERDİĞİNİZİ BELİRTTİKÇE BENDE DAHA FAZLA ÜMİTLENİYORUM. BAKALIM C.TESİ GÜNÜ BEN KAÇ KİLO OLACAĞIM NE KADAR VERECEĞİM. BİR HAFTADA 3 KİLOYA BİLE RAZIYIMMM BİR HAFTADA 3 KİLO BENİM İÇİN TAM BİR MUCİZE OLACAK. ÇOOOOKK ZOR KİLO VERİYORUM ÇÜNKÜ.

SÜPERSİNİZ KIZLAR DARISI BAŞIMA SİZLER KİLOLARI VERDİĞİNİZİ BELİRTTİKÇE BENDE DAHA FAZLA ÜMİTLENİYORUM. BAKALIM C.TESİ GÜNÜ BEN KAÇ KİLO OLACAĞIM NE KADAR VERECEĞİM. BİR HAFTADA 3 KİLOYA BİLE RAZIYIMMM BİR HAFTADA 3 KİLO BENİM İÇİN TAM BİR MUCİZE OLACAK. ÇOOOOKK ZOR KİLO VERİYORUM ÇÜNKÜ.
İnşaALLAH sen de verirsin canım ben çok kolay veririm çok kolay da alırım
Sen birebir uyguluyorsun değil mi

X