Hymen(Kızlık Zarı) Ameliyatı?

Sevgili Hanımlar, keşke bu siteye daha önce üye olsaydım. Kadın doğum hekimi olmam nedeni ile bu konuda bilmek istediğiniz herşeye cevap verebilirdim. Umarım Belinay'ın problemi en iyi şekilde çözülmüştür. Sevgiler

belginp,,,,siz nerde görev yapıyorsunuz peki...hangi hastane yada klinik...uzmanlığınız tecrübeniz nedir...amacınız burdaki insanları sadece cümlelerle bilgilendirmekmi yoksa birebir görüşüp faydalı olmakmı...kadın doğum hekimi olarak nerde görevlisiniz...bir kadın doğumcuysanız insanlar sizden adres isterler bu bölümde...görüşmek adına....kimsiniz???şakkıdı

Sevgili Hanımlar, keşke bu siteye daha önce üye olsaydım. Kadın doğum hekimi olmam nedeni ile bu konuda bilmek istediğiniz herşeye cevap verebilirdim. Umarım Belinay'ın problemi en iyi şekilde çözülmüştür. Sevgiler

Bence geç kalmış deyilsiniz.Eminimki bu konuda problemi olupta açılamayan bir çok arkadaşımız vardır.Siz gerekli bilgilendirmeyi yapın bence.Ayrıca kadınlar kulubü çok yayarlı bir site .Aradıgımız her konuda deyişik kişilerin görüş ve hayat deneyimlerinden faydalanabiliyoruz.Bunların arasında sizin gibi işinin ehli olan bu konu ile ilğili olarakda bir doktorun burda verecegi bilgiler eminimki çogu kişiye yol gösterecektir.... Eleştiri yaparkende unutmamız gereken şey hiç kimse hiç kimsenin,hangi koşullarda ne yaşadıgını bilemez...O yüzden eleştiri yerine çözüm olalım.....

Canım öncelikle geçmiş olsun inan senin adına üzüldüm insanın ne olursa olsun yarın yada 1 saniye sonra başına ne geleceği belli olmuyor hayat bu herşey bizler için burada eleştiriyi bence erkekler almalı her istediklerini yaparlar sonra yarı yolda bırakıp giderler sonrada bakire kız isterler çok yazık acıyorum bu kişilikte olan insanlara bunun yanı sıra öyle dürüst erkekler var ki eğer evleneceğin insan sana güven veriyorsa ve inanıyorsan bence ona başından geçen talihsizliği anlat seni seviyorsa ve buna eminsen emin ol seni anlamaya çalışır ve seni bu halinlede sever kabullenir.... herşeyin en iyisini sen bilirsin tabiki sana sadece şans diliyorum allah yardımcın olsun canım üzülme ve korkma hayat küçük bir et parçasından ibaret değil hayatı bu denli çirkinleştirenler utansın ALLAH büyüktür.

o kadar güzel yazmıssın kı tebirik ediyorum ve soylediklerine sonuna kadar takılıyorum

belinaycığım,
seni bir tek Allah yargılar başka kimsenin seni yargılamaya hakkı yok.ben bu erkekleri hiçbir zaman anlayamayacağım.namus beyindedir.evlendikten sonra sana bakire gelen kadın her istediğini yapabilir.neden bunu anlamak istemiyorlar.daha önce bir arkadaşım bu konuda araştırma yapmıştı.beraberlikten 1 hafta kadar önce yapılması ve o süre içinde de beraber olunması gerekiyormuş.ben bu konudaki fikrimi de söylemek istiyorum.bir kız isterse 1 kişiyle yatsın isterse 1000 kişiyle yatsın, kan diye tuttturan erkeğe bi şekilde o kanı vermesi o erkeğe en müstahak şeydir.

belinaycığım,
seni bir tek Allah yargılar başka kimsenin seni yargılamaya hakkı yok.ben bu erkekleri hiçbir zaman anlayamayacağım.namus beyindedir.evlendikten sonra sana bakire gelen kadın her istediğini yapabilir.neden bunu anlamak istemiyorlar.daha önce bir arkadaşım bu konuda araştırma yapmıştı.beraberlikten 1 hafta kadar önce yapılması ve o süre içinde de beraber olunması gerekiyormuş.ben bu konudaki fikrimi de söylemek istiyorum.bir kız isterse 1 kişiyle yatsın isterse 1000 kişiyle yatsın, kan diye tuttturan erkeğe bi şekilde o kanı vermesi o erkeğe en müstahak şeydir.

Kendimi bu konuda şanslı hissediyorum. Kocam namusu "zarda" değil insanın kişiliğinde gören az sayıdaki erkekten biri. Herkeze bu kadar iyi ve anlayışlı eş nasip olsun.

Kendimi bu konuda şanslı hissediyorum. Kocam namusu "zarda" değil insanın kişiliğinde gören az sayıdaki erkekten biri. Herkeze bu kadar iyi ve anlayışlı eş nasip olsun.

eğer evlendiğinizde bakire iseniz bu kadar emin olmayın bence. ha değilseniz ve eşiniz bunu anlayışla karşıladıysa diyecek lafım yok, helal olsun eşinize...

belinay son duurm ne oldu peki canım
Bakirelik Erkeklern aklında akan küçücük kan sanırım
Çok yazık O erkeklere
Canım Umarm herşey istediğin gibi olur ve üzülmezsin

var canım araştırdım ben ama doğru doktor seçmek lazım işte,uzun vadelisi evlilikten en az bir ay öncesinde yapılıyor ve ömür boyu kalıcıymış
valla hec duymadim, kaliciyi:sm_confused:
basiniza isteyerek veya istemeyerek biseyler gelmis olabilir tabi, ama ömür boyu deyince kafam karisdi:bbo:

ben karsıyım bole yapılanlara resmen kandırmaca bunlar
acaba olabilirmiCADIARZU

X