Hymen(Kızlık Zarı) Ameliyatı?

ama hemen gelmesi gerekmezmiydi yani o anda gelmedi idrardan sonra gelmesi biraz moralimi düzeltmişti değildir filan diye off yaaaasenağlama

bide iki çeşit kızlık zarı dikim şekli var!
bunlardan biri evlenmeden 2-3 gün önce yapılıyo ve varolan kızlık zarına dikiş atılıyo(normalde kızlık zarı kaynamazmış yani sadece dikişle tutturulurmuş, gerdek geceside ipler tutturulduğu yerden ayrılırken kanamaya sebebiyet verirmiş)

ikincisi vücuttan alınan bi parça ile zar oluşturuluyo(sanırım vajina içiydi tam hatırlamıyorum) ve bunu düğünden yıllar önce yaptırabiliyosunuz.yani uzun süreli yeni bi kızlık zarı yapılıyo aslında ve orjinalinden pekte farkı yok....

ömür boyu kelimesine takılmış bazı arkadaşlar.bu ikinci yöntem için geçerli... diyelimki 20 yaşında kızlık zarı diktiriliyo ve ömrünün sonuna kadar bidaha ilişkiye girmiyo yada 20 yıl soonrasına kadar.... ama zar hala aynı zar ilk dikildiği günkü gibi sağlam...

ilk metotda bu geçerli değildir sürelidir yani....

Anladığım kadarıyla erkekler kadınlarda ilk olmak istiyorlar..!!:nazar:
Benden başkası dokunamaz,sevemez,öpemez vs..Kızlık zarı yerinde durupta çok şey yaşamış kızların da işte o zardan dolayı neler yaşayıp yaşamadığını bilemiyorlar...gamyoncuiremsu

Ama kadınlar evlendikleri erkeklerde ilkmi?? Hayıııırrrr tabiki (genelii):kızgın:
Ama o erkek,elinin kiri vs.vs. örneklerle çoğaltılabilir:nazar:
Kadın başkasını öpemez aşk sonucu birşey yaşayamaz..
Erkek yaşar,kadında kabul etmek zorunda ama onun için deneyim evlenince yönlendirecek yaa!!:kızgın::kızgın:

UUUff aklıma gelince nefret ediyorum erkeklerdenkötükedihüso

bende aynı durumu yaşadım o kişi nişanlanmış ve hayatına devam edebiliyorken ben hayatıma başka birinin girmesine izin bile vermiyorum sırf bu durum yüzünden karşımdakini kandırmamak adına vicdanım hiç rahat değil ömrümün sonuna kadarda olmayacak bunu da biliyorum bazen bende düşünüyorum bu operasyonu ama dediğim gibi vicdanım el vermiyor bu gidişle ömrümün sonuna kadar yalnız yaşayacak gibiyim benim gördüğüm erkeklerin geneli bu durumu çok önemsiyor yaptığın bir hata ömrünün sonuna kadar vicdan azabı yaşamana sebep olabiliyormuş zor çok zor ben hiç bi çıkış yolu bulamıyorum

bende aynı durumu yaşadım o kişi nişanlanmış ve hayatına devam edebiliyorken ben hayatıma başka birinin girmesine izin bile vermiyorum sırf bu durum yüzünden karşımdakini kandırmamak adına vicdanım hiç rahat değil ömrümün sonuna kadarda olmayacak bunu da biliyorum bazen bende düşünüyorum bu operasyonu ama dediğim gibi vicdanım el vermiyor bu gidişle ömrümün sonuna kadar yalnız yaşayacak gibiyim benim gördüğüm erkeklerin geneli bu durumu çok önemsiyor yaptığın bir hata ömrünün sonuna kadar vicdan azabı yaşamana sebep olabiliyormuş zor çok zor ben hiç bi çıkış yolu bulamıyorum

Cnm senin değil bunu yapmak zorunda bırakanların bırak vicdanı rahatsız olsun.Bu baskı kadınların üzerinde çok ağır bir yük,kadınlar daha çocukken aman yavrum dikkat et bu önemli kaybetme aman tanımadıklarınla konuşma öle erkeklerden uzak dur böyle uzak dur diye diye büyütülüyorlar.Yine aynı kadınlar sırf bu korku yüzünden evlendikleri zaman cinsel hayatlarında sorunlarla karşılaştıklarında kocaları tarafından anlayışsızlıkla karşılanıyorlar.Bu ne yaman çelişki böyle...

kesinlikle katılıyorum kızlar ayıp yasak günah üçgeni çizildiği için kadınlar kendi vücutlarına yabancı ne yazıkki.erkek için sorun olmuyorsa kadın içinde bu boyutta hayati ve bazende ölümcül seviyede omamalı.çünkü kadında kndini korumak için zarı diktiriyor ki hayatını sürdürmek için buna mecbur kalıyor

Kızlar belinnay geçen hafta evlendi,kendisi girmiyor bu ara siteye bari ben size haber vereyim dedim,gayet mutlu ve herşey yolundaymış zemuszemus

belinay adami kandirdi desene

biliyorum hepiniz bana cok kizacaksiniz ama demeden edemedim

bu durumda kim kimi kandiriyor onuda anlamis degilim...ayrica bu yola itenler erkekler degil bence kadinlar

madem bu kadar korkuyordunuz nikaha kadar iki bacaginizi birarada tutun ozaman
boyle zihniyetlerle bir yere varamayiz toplumca

bu durumda kim kimi kandiriyor onuda anlamis degilim...ayrica bu yola itenler erkekler degil bence kadinlar

çok talihsiz bir yorum olmuş... hayatın kime ne getireceği hiç belli olmaz.. kınadığınız şey başınıza gelmeden ölmezsiniz denmiş...

hayatin kime ne getirdigi bu tur durumlarda kendi elimizdede olabilir,bazen bir anlik zevkler icin daha iyi dusunmemiz gerekir.madem korkuyorsun neyine guvenipte evlenmeden iliskiye girerler anlamam(istinalardan bahsetmiyorum.tecavuz gibi)

ayricaa merak etme,ben ne kendimi nede baskasini kandirirm.yaptiklarimin arkasinda durmayi bilirim...orami burami,ne bir erkege yaranmak icin acarim,ne de diktiririm...

ya ne bicim erkekler var ne önemi var akan bir kaç damla kanın anlamıyorum..sanda çok geçmiş olsun umarım çabucak atlatırsın..

piccolo canım benim buradaki mesele sadece akan birkaç damla kanın önemi değilki önemli olan madalyonun öbür yüzü sanırım bunu anlayabilcek yaştasınız

kuldan korktuğumuz kadar allahtan korksak delinen bi yerimizi diktirmeye uğraşmazdık önemli olan ordaki delik deil arkadaşlar kalpteki delik tamir olurmu hiç aklından çıkarmı çok zor vicdanı rahat etmez bi kere evlendin git gide daha çok sevicek eşini ve hergün pişman olup acı çekicek vicdanı sızlıcak aklına geldikçe tedirgin olucak tabi bu dünyadaki sıkıntısını öteki dünyada mumla arıcak çok gereksiz bi yanlış ne anlıyolarki neyse söylenecek çok söz var ama kimsse cahil deil bilerek yapılıyo böle şeyler düşüncesizce bi anda deil tamamen bilerek işlenen bi günah bi adamı öldürünce istemeden oldu diyemicamız gb buda bilinçli bişi bide hani kazala hamile kaldım diyenler varya bende onlarada gıcık olurum nasıl oluo kazala banada biri öğretsin 2buçuk senedir çocuğum olmuyoda çok tedaviyle uğraşmıyım hadi ya allah mesut etsin edermi bilmem de neyse....................................

katılıyorum bide burda merak edenlere haber yollamış heralde arkadaş iyiyim kocam anlamadı(keriz miş mi demek istiyo)dio ya ne günlere kaldık yarabbim sen neslimizi koru çok dua ediyorum herkez etsin zaman çok kötü bu kınamak deil kardeşim bizde biliyoruz kınanan şeyin başına geleceğini ama bu kınamak deil neden yaptın allah belanı versin falan demiyoruz yapmış bişi ama yanlış olduğunu belirtip burda okuyan diğer arkadaşların ibret alması bi pay çıkarılması amacımız yani bizene bu arkadaşın kızlık zarından kocasıda anlamamış yola devam ama başkalrı bu yanlışı yapmasın maksat çok seviyo sandığımız erkekler veya kadınlar sevgi aşk böle deil sevgi başka bişi alyazmalımdaki gb gidemezsin kıyamazsın dokunamazsın sevdiğine bilirsin incinir saklarsın onu korursun gerekirse kendinden bile ki en zoru budur beklersin o ilk günü ilk heyecanı zaten o zaman sonsuza kadar senin hem bu dünyada hemde helalin rabbim herşeyi kararlamış o kızşlık zarınında önemi var bence her kadın önüne gelenle yapsa bu zarın bi önemi olmasa hem hastalıklar oğalır hem eşlerin güveni azalır hem kimin eli kimin cebinde anlaşılmaz hem hem .....die uzar gider saygılarımla......

kızlar kendinizi bu kadar ezdirmeyin... biri için zarınızı diktiriyorsanız o kişi zaten sizi hiç hak etmemiş demektir. lütfen kendinize biraz saygı...

kızlar kendinizi bu kadar ezdirmeyin... biri için zarınızı diktiriyorsanız o kişi zaten sizi hiç hak etmemiş demektir. lütfen kendinize biraz saygı...

cok haklısın canım bu nası bısey ya?namus ıkı bacak arasında degıl beyındedır.ben kendımı bıldım bılelı var bu kızlık zarı konusu ne sacmalıktır ya. kadınlarımız kızlarımız benlıklerını unutuyolar nolur bıraz mantıklı olun bu hayat sızın kımse sıze boyle dayatmalar yaparak ezmemelı

bence beraber olduğun yada evleneceğin kişiye bunun mantıklı bir açıklamasını yapabiliyosan hiç sorun olmamalı anlamıyosa zaten bırak gitsin kendini mi kandırıyosun yoksa onu mu onu diyosan bu vijdanla nasıl yaşıcaksın

cok acımasız buluyorum ben bu yorumları cunku boyle bişeyi yasamayan bilemez nasıl bunu anlıkzevk die nitelendirebilirsiniz ki boyle bi yorum cahillikten baska birsey degil yada bu yorumu yapan birinin hiç aşık olmadıgını dusunurum ıkısıde oldukca kotu bence ayrıca evet maaalesef erkeklerin cogu onemsiyor bu kızlık mevzusunu kendıleri her turlu haltı yemıs olsalar bıle namusu bacak arasında arayan erkekleri de bu sekılde kandırmanın gayet müstehak oldugunu dusunuyorum cunku karsınızdakı ınsan hangı dılden anlıyorrsa onunla o dilden konusursunuz bu kadar basit bence.

gene bekar bir kızın cinsel hayatı uzerinden ahlak dersi vermye calısanlar yonetim bu is bi el atmalı burda her bekar kız cinsel hayatıyla ilgili bilgi istedigi zaman boylemi olucak

X