Kontakt Lens Hypnose lens

Kendi gözüm orta kahve

Eklentiler

• C6CBD568-C655-41E3-86EC-60AF5C7BC613.jpeg
    C6CBD568-C655-41E3-86EC-60AF5C7BC613.jpeg
    118 KB · Görüntüleme: 291
Koyu Gözde hazel çok belirgin durmuyor ama aurora greeni öneririm o güzel duruyor ,ayrıca adriana ve naturel blue rengi de çok güzel mavi tonlarını sevenler için 🌸

Merhaba mesajınızı aratınca gördüm:) ben de hypnose hazel almak istiyorum nasıl rahatlığından memnun musunuz? Ben şu an rainbow giallo kullanıyorum herkes kendi gözüm sanıyor ama biraz batma yapıyor daha rahat doğal bi lend arayışındayım🙈 önerir misiniz hypnose u? 🤗🙏🏻
aldın mı aldıysan bilgi verir misin nerden aldın nasıl çıktı gözünde nasıl durdu

Ben instgramdan tercih etmiyorum, güvenilir lens siteleri var , yillardir ordan alıyorum. Hypnose miyopsaniz arada bulanık görme sorunu yazabilirsiniz, bir sure sonra bende batma yapmıştı,.tugba ve hazel rengi bende yeşil durmustu.
hypnose u satan lens sites bulamadım siz hangi siteden aldınız

Hypnose hazelı günlük hayatımda sürekli kullanıyorum gözüm açık kahve, majör bir değişiklik yapmıyor lens yarı şeffaf sarı renkte haresiz. Hafif bi yeşillik oluyor gözümde. Lens olduğunu en yakın arkadaşlarım bile anlamadı, senin gözünün rengi mi açılmış ya diye sordular 😁
merhaba hypnose u nereden satın alıyorsunuz instagrama güvenemedim optikçi de bulamadım

İnstagram uzerinden aldım baska yerde goremedim
instagram da mehmet optik diye bir yer daha satıyor onlar lensleri bayiden alıp kargoladıklrını söyledi sence ordan mı alayım yoksa orjinal hesabından mı? orjinal hesabında şikayet varda birkaç şikayet vardı

X