Gebeliğe Hazırlık Hz. İbrahim (a.s) 'in Çocuk Duası 🙏🏻💙

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
E c e E c e civciv161616 civciv161616 the last chat bender the last chat bender A Arzumsunn Roosaa Roosaa Meral01 Meral01 madamseker madamseker OraEtLabora OraEtLabora @Btlaydnz23 memurehanim memurehanim Novaa Novaa F FraRabia CYdA CYdA M Mavi Menekse E ermale Ruyaperisi Ruyaperisi Ginnys Ginnys
Arkadaşlarımın niyetine okuyup tüm listeyi bitirdim Rabbim dualarımızı kabul etsin İnşaAllah 🤲🤲
M Mavi Menekse canım ben de yeni listede olmayacağım biraz ara vermek istiyorum kafamı başka şeylerle meşgul etmek istiyorum. Hepinizden Allah razı olsun dua arkadaşlarım. Öznurcum senden de Allah razı olsun bizi burada buluşturdun Rabbim hepimizin dualarını kabul etsin isteyen herkese en kısa zamanda hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin kimsenin kucağı boş kalmasın 🤲 🌸

E c e E c e civciv161616 civciv161616 the last chat bender the last chat bender A Arzumsunn Roosaa Roosaa Meral01 Meral01 madamseker madamseker OraEtLabora OraEtLabora @Btlaydnz23 memurehanim memurehanim Novaa Novaa F FraRabia CYdA CYdA M Mavi Menekse E ermale Ruyaperisi Ruyaperisi Ginnys Ginnys
Arkadaşlarımın niyetine okuyup tüm listeyi bitirdim Rabbim dualarımızı kabul etsin İnşaAllah 🤲🤲
M Mavi Menekse canım ben de yeni listede olmayacağım biraz ara vermek istiyorum kafamı başka şeylerle meşgul etmek istiyorum. Hepinizden Allah razı olsun dua arkadaşlarım. Öznurcum senden de Allah razı olsun bizi burada buluşturdun Rabbim hepimizin dualarını kabul etsin isteyen herkese en kısa zamanda hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin kimsenin kucağı boş kalmasın 🤲 🌸
Amiinn kuzuumm inşallah verdigin ara sana bebişini getirsin 🥰

Rabbim sizden de razı olsun siz olmasanız nasıl olussun bu listeler 💞💕

30.03.2022 tarihli listemizin eenn güncel halidir kontrol ediniz.. ❗❗❗🟥🟥

Duamız:

'RABBİ HEBLİ MİNES SALİHİN'
(Saffat suresi 100. ayet)
Anlamı: Rabbim bize katından salih evlatlar ver.

1- @ShiningLife /Gamze
2- @Mavihali /Elif
3- Papatyamveben-Mavi Papatyamveben-Mavi /Özge
4- @A R Y A
5- Tiniminimavihanim Tiniminimavihanim /Esra
6- @Hogwartss
7- Bademimmmm Bademimmmm
8- @Omrumu 7 em1ne /Emine
9- @Papatyamelo
10- @DantelKiz /Kübra
11- @Teach_ /Meryem
12- seyaco seyaco /Servinur
13- -Arwen- -Arwen-
14- papatyalikizz papatyalikizz
15- E c e E c e
16- civciv161616 civciv161616 /Zahide
17- the last chat bender the last chat bender /Bahar
18- A Arzumsunn
19- Roosaa Roosaa /Filiz
20- Meral01 Meral01
21- madamseker madamseker
22- OraEtLabora OraEtLabora
23- @Btlaydnz23
24- memurehanim memurehanim
25- Novaa Novaa
26- F FraRabia
27- CYdA CYdA
28- M Mavi Menekse
29- E ermale
30- Ruyaperisi Ruyaperisi
31- Ginnys Ginnys

2 Nİsan Cumartesi

Bademimmmm Bademimmmm
@Omrumu 7 em1ne /Emine
M Mavi Menekse arkadaşım ben okudum tüm listeyi herkesi bitirdim kabul olsun inşallah.bayadır yoktur yazamadım Allah kabul etsin herkesin duasını hepinizin ağzına sağlık

Anne olmak isteyen arkadaşlarım için bir seferlik 1 Yasin süresi 1 Kenzül Arş ve Enbiya Suresinin son ayetini okuyup listedeki arkadaşlara bağışlaycağız.Kadir gecesine kadar süremiz olacak.Katılmak isteyenleri bekleriz🐥😍

Evlat sahibi olmak için Kadir gecesinde kısa ayetler ve dualar var onları bir seferlik okuyup listede adı geçen arkadaşlarımıza bağışlayıp dua edeceğiz.Gelmek isteyen arkadaşlarımızı bekleriz.Hamile arkadaşlarımızda varsa onlarda gelebilir.❤️

X