İbrahim Saraçoğlu Depresyon ve panik atak için ıspanak kürü

Elif

Onur Üyesi
Pro Üye
12 Temmuz 2006
33.936
26.870
57
Prof. Dr İbrahim Saraçoğlu'nun depresyon için önerdiği sabah uygulanacak ıspanak-maydanoz , akşam uygulanacak ; ıspanak-tere kürü tarifi:

Sabah uygulanacak ıspanak-maydanoz kürü:Malzemeler: 5-6 yaprak taze ıspanak, 10-12 maydanoz saplarıyla birlikte, 3 bardak kaynamış suHazırlanışı ve kullanımı: Ispanakları ve maydanozları suyun için atın. 3 dakika kaynatın. yemekten yarım saat önce veya yemekten en az bir saat sonra suyunu için.Akşam uygulanacak ıspanak-tere kürü :Malzemeler: 5-6 Yaprak ıspanak, 8-10 yaprak ter saplarıyla olacak. 2.5 bardak suHazırlanışı ve kullanımı: Ispanakları ve tereleri kaynayan suyun içine atın. 3 dakika kaynatın. yemekten yarım saat önce veya yemekten en az bir saat sonra suyunu için.

Sabah ve akşam için ayrı ayrı hazırlanan bu karışımlar bir hafta boyunca her gün uygulanır. Bir hafta her gün uygulandıktan sonra 2. haftada iki günde bir uygulanır. 3. haftada üç günde bir uygulanır.
Daha sonraki haftalarda haftada 1 olmak üzere iki ay boyunca uygulanarak kür tamamlanır. İhtiyaca göre bu kür altı ayda bir tekrarlanabilir.

ÖNEMLİ NOT: Bu kür her gün, günlük olarak hazırlanıp taze içilmelidir. Aksi takdirde bir etkisi olmaz.
Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu
Yasal Uyarı

Bu sitedeki bilgiler tavsiye niteliğinde olup tedavi amaçlı değildir. Uygulamaların sorumluluğu site sahibine ait değildir. Sağlık sorunlarınız için mutlaka bir hekime danışınız.Hekiminizin verdiği ilaçlar var ise mutlaka kullanınız.Hekime gitmeden ve teşhis koydurmadan şikayetiniz ne olursa olsun, buradaki bilgiler ile kendi kendinizi tedavi etmeye kalkışmayınız. Buradaki bilgilerin kesinlikle bir hastalığı teşhis amacı yoktur.
mucizeiksirler.blogspot.com

 

-Misk-

Üye
Kayıtlı Üye
1 Temmuz 2020
839
754
Aynı konu burda da varmış ben açmışım benzerini @Mune yeni gördüm isterseniz benim konumu kapatabılırsınız kusura bakmayın.


Hanımlar merhaba bilenler bilir yaygın kaygı bozukluğu yaşıyorum yıllardır ilaçsız geçirmeye çalışmaktayım İbrahim saraçoglunun ıspanak tere maydonuz kürü var youtube dan aratırsanız çıkar ben ekleyemedim 🙈 Bu uyguladım fakat kürü üşendiğim için suyunu kaynatıp elde edemedin bende çiğ bir şekilde yedim 3 4 kücük yaprak salataya her akşam kesip ilave ettim maydonozu zaten severim tereyide anca 2 defa yiyebildim fakat ıspanak çok işe yaradı kızlar resmen o saçma düşünceleri beynimin arkasına attı yani aklıma geliyor ya hasta olursam diye ama o kadar arkadan derinden hemen geçiyor unutuyorum acayip bir sey denemelisiniz... 🌹 İnşallah iyi gelir 5 gün falan kullandım 2 gün 3 gün ara sonra geen herseyin fazlası zarar diyerekden az az yiyiyorum lütfen denerseniz buraya yazın beni çok rahatlattı. He bir de çok ayet okuyorum ve esma çekiyorum bunlarda tabiki iyi geliyor... 🌹