İbret-i Alem ....

Kendinden iyice nefret ettirecek bu gidişle yarın geberse arkasından Fatiha okuyacak evlatda bulamayacak kendine. Cocukalrin elinden telefinlarini aldı ulaşamıyorum iyi kötü günaydın iyiaksmalar diye haberlersiyorduk
Babannenin numarası yok mu? Çocuklara bir şey yapmasın bu rezil adam:KK43:

+1

Bunu deyince de zalim oluyoruz, çocuklar bizim değilmiş ya, bedava konuşmuş oluyoruz. Tabi, bıraksın kadın nafakayı cartı curtu, o kadının kızına babalık etsin herif, bu kadıncağız da 2 çocukla yaşam savaşı versin. O çocuklar ilerde asıl bunu sorar analarına. Biz 1 TL nin hesabını ederken elin kadını kızı sefa sürsün diye izin verdin derler. Hadi babam pislik, sen neden göz yumdun derler.
Malesef aynen öyle. Ebeveynlik kadının görevi erkeğin gönül rızası değil ki. Eşşek gibi verecek, söke söke alacak konu sahibi de. 300 500 para verip çocukları annesinin başına atan kendini baba zannediyor artık. Ona bile şükür edecek duruma geldik. Kadının çocuklar büyüyünceye kadar hayatını kısıtlaması da cabası. Merhametimizi kullanıyorlar malesef zor da olsa izin vermememek lazım. Bir de erkek çocukları bu tarz şeyleri pek algılayamıyorlar yarın öbür gün babamdan neden aldın bizi bile derler yani. Düşünerek hareket etmesi lazım konu sahibinin.

Kizlar sabah beklenen kıyamet koptu .

Bir iki gün önce adam olamadık eski eş bana çok uzuuuuuuuun mesaj yazmisti.mesajin içeriğinde büyük oglumu surekli karalayan karakterinin bozuk olduğunu söyleyen evlendiği eşinin ne kadar iyi olduğunu ama çocuklar yüzünden biteceginj kendinİndee maddi manevi tukendigi dibe vurduğunu yazmış. O kadar canımı yaralayacak ifadelerdiki ( 13 yıl kadınlık yaparken bana eşim demeyen adam 8 ay birbirlerini öldürme.noktasina geldiği kadına eşimmmm diye hitap etmiş) bende cevap bile yazmadım benim ve çocuklarımın kan emeklerini rızkını aldığı kadında çalismiyorken altına sıfır araba çekip kredi kartı cebine koyarken bana mı sordu ? Bana ne . Velayet bende kalsın al git diyor çocukları ( yani nafaka vermeyecek böylelikle) Sadece oğluma dedimki oğlum aybasında maaşımı alınca ben sizin masraflarınızı odicem etüt paranızı okul ihtiyaçlarınızı kırtasiyen izi alıp internetten eve kargoyla gönderecem dedim .tşk etti .bu azgin diyormuski kaç lira gönderecek söylesin hiç cevap vermedim.

Gecede uyuyamadım kredi kartimda kesilmişti gece cocukalrin okul alışverişini yaptım çok yüksek rakamlarda kırtasiye iç camasiri çorap okul pantolonu felan kargo direk onlara teslim edecek. whastsappdan yazdım alışverişinizi yaptım kargo teslim edecek takip edin güle güle kullanın annem dedim .hazırlandım ise gidecektim oğlum aradı .ağlıyor anne babam bizi evden kovdu bizi artık istemiyormus çok bağırdı kavga etti bizimle evlenip ayrıldığı kadını geri getirecek mis bizi babaannemlere yerleştirecek mis yaşadığı stresden kilo vermiş şeker hastası olmuş insanlıktan çıkmış bizim artık burada barınacak durumunuz kalmadı dedi.olsun sakin ol dedim . Kapatıp avukatimi aradım durumu anlattım avukat bu pisliği aradı.amacimizda şu belki anlaşır hemen çocukların velayetleriyle ve istediğimiz nafakasyi verirse sözleşme yapariz davaya gerek kalmaz diye söyledi. hemen avukat hanımin kendine ve bana ağza alinmayacak küfürler hakaretler etmiş benden için o kendi i gezdiriyor ben mahvoldum demiş kapatmış .avukatimda demişki bana bak ayağını denk al senin çocukların p.ç değil sahibi var arkasındayız .açarız velayet davamızı nafaka davamızı alırız çocuklarımızı .ama sen evlatlarını kaybediyorsun daha dönüşü yok senin bunca yaptıklarından sinra baba bile demezler demiş kufrutmis tekrar avukatıma kapatmış. Şimdi iki çocuğumada ulasamiyorum kapattirmis tellerini 😔 beni evlatlarına imtihan ediyor

Cok zor seyler yasamissiniz cok uzuldum. :KK43: herkesin imtihani farklidir sizin imtihaniniz da cok zormus. Yanlis bir sey soyleyip sizi incitmek istemiyorum cunku zaten yeterince zor seyler yasamissiniz ve yasiyorsunuz ama insan da dusunmeden edemiyor. siz aglarken cocuklariniz mutlukuk pozu vermis anne bu ya insan kilina zarar gelmesini hazmedemez ama cocuklarinizin hadi yasina verelim diyelim. Her firsatta babalarina kosan cocuklarinizin nedense aglamalarini bile babalari ile danisikli dovus oldugunu dusundum okurken.

Malesef aynen öyle. Ebeveynlik kadının görevi erkeğin gönül rızası değil ki. Eşşek gibi verecek, söke söke alacak konu sahibi de. 300 500 para verip çocukları annesinin başına atan kendini baba zannediyor artık. Ona bile şükür edecek duruma geldik. Kadının çocuklar büyüyünceye kadar hayatını kısıtlaması da cabası. Merhametimizi kullanıyorlar malesef zor da olsa izin vermememek lazım. Bir de erkek çocukları bu tarz şeyleri pek algılayamıyorlar yarın öbür gün babamdan neden aldın bizi bile derler yani. Düşünerek hareket etmesi lazım konu sahibinin.
E zaten buda öyle.yapmak istedi düşünmesi olayların bu noktaya geleceğini .ilk ayrıldığımız zaman çocuklar bendeyken o cafe senin bu restaurant benim kadınla ne pozlar veriyordu sosyal medya yıkılıyor şu aşklarından .300 400 veririm hayatımi yaşarım dedi ama ben şehir değiştirip çocuklar kendini isteyince bütün hayatı ve planları tepetaklak oldu

Evet canım bende senin gibi düşünüyorum.yine onların iyiliği ve geleceği icin sakinligimi ve sessizliğini korumaliyimkı iyice dellensin. Çıkmaza girsin tıpış tıpış getirsin.avukatimda öyle dedi iki senedir bağrına taşı bastin az daha sabret dedi beklemedeyim.
Tamam bu adam akıl tutulması yaşıyor da annesi, kardeşleri vs. bir şey demiyor mu ya sen napıyorsun kafayı mı yedin diye? Bu kadınla evliliğine, yaşadıkları kavgalara, çocukları evden atmasına vs bir şey demiyorlar mı?

arkadaşlara da katılıyorum. Çocukların nafakalarını almadan velayeti alma. ayda 500 tlye falan da razı olma. Öyle çocukların tüm sorumluluklarını senin omzuna yükleyip istediği gibi yaşamasın beyefendi. Baba olmanın en azından maddi sorumluluklarını yerine getirsin.

bir de bu kadını bu kadar vazgeçilmez yapan nedir?

Tamam bu adam akıl tutulması yaşıyor da annesi, kardeşleri vs. bir şey demiyor mu ya sen napıyorsun kafayı mı yedin diye? Bu kadınla evliliğine, yaşadıkları kavgalara, çocukları evden atmasına vs bir şey demiyorlar mı?

arkadaşlara da katılıyorum. Çocukların nafakalarını almadan velayeti alma. ayda 500 tlye falan da razı olma. Öyle çocukların tüm sorumluluklarını senin omzuna yükleyip istediği gibi yaşamasın beyefendi. Baba olmanın en azından maddi sorumluluklarını yerine getirsin.

bir de bu kadını bu kadar vazgeçilmez yapan nedir?
ortalığın fisfintisi canım bizler ağır başlı oturaklı abdestli namazli olunca oynasiklar cazip geldi işte

Kendinden iyice nefret ettirecek bu gidişle yarın geberse arkasından Fatiha okuyacak evlatda bulamayacak kendine. Cocukalrin elinden telefinlarini aldı ulaşamıyorum iyi kötü günaydın iyiaksmalar diye haberlersiyorduk

Savcılığa şikayette bulunun, adam çocuğunuzu gçrmenizi engelliyor, mahkeme kararına karşı geliyor.

E zaten buda öyle.yapmak istedi düşünmesi olayların bu noktaya geleceğini .ilk ayrıldığımız zaman çocuklar bendeyken o cafe senin bu restaurant benim kadınla ne pozlar veriyordu sosyal medya yıkılıyor şu aşklarından .300 400 veririm hayatımi yaşarım dedi ama ben şehir değiştirip çocuklar kendini isteyince bütün hayatı ve planları tepetaklak oldu
Süper olmuş. Herkes görmüş anyayı konyayı bırakın biraz daha görsünler.

niye aldın çocukları bi de ödül gibi tatile götürmüş. madem seçtiler babalarını görselerdi babasının ebesini ikisi de. tek başına tatil yapardın mis gibi.

Yok yok ben avukatimi arattirmistim geri adım attı hemen çocuklar babalarıyla evlerindeler.tabi kadın gelemedi barisamadilar henüz
Hisse versin çocuklara. Vasisi de sen ol. 1 TL veresi gelmiyordu, 500 TL nafaka ile de kurtulamasın şimdi. Ooooohh.

X