İc dudak ameliyatı ve lazerle daraltma yaptırdım

rabia1279

Üye
Kayıtlı Üye
19 Aralık 2020
33
2
32
Merhaba hanımlar 18 aralıkta ameliyatlarım gerçekleşti yaşadığım süreci anlatmak istiyorum lazerle daraltma sonrası 1 saat biraz yanma oldu sonra gecti süreç olarak sıkıntı yaşamadım sadece 2 3 hafta boyunca pembe akinti seklinde akıntı gelecek günlük pet işinizi görebilir. İç dudak ameliyati surecini int araştırdıklarima kanarak yaptırdım iyilesme süreci bana göre zor 4 5 gun surekli buz torbalarıyla geçirdim gercekten kötüydu agri kesici ilaclar kullandim hala yan yatamıyorum tam anlamiyla oturamiyorum duz yatmaktan bütün eklemlerim ağrıdı dikişlerim geriliyor peltek peltek yürüyorum pet pamuk koyamiyorum çünkü dikislere degdikce cok acıyor goruntusu ilk zamanlar cok kötüydü organlarim dışarı çıkmış gibiydi ve kan topladi morardi suan biraz toparlanma var gibi benim şişliğim cok olmadı ama hala daha geçmis değil diliyorum iyilesince guzel birsey olur ic dudakları ne kadar kesti bilmiyorum klorist kenarlarima dokundurmadim bide oraya dayanamazdım herhalde iyilesme sureci kolay değil kesinlikle size bakan birinin olmasi lazim baska sorunuz varsa yanitlayabilirim ayrica resim ekliyorum

Geçmiş olsun canım :KK200: dikişlerin alınması ne kadar sürüyor? Ağrın sızın var mı hala?

merhaba canim dikişler alınmıyor kendiliginden eriyecek dedi doktor 2 3 hafta arası ama her nerde okuduysam 20 gun yazıyor 1 hafta agri sızı cektim 3 4 gün yanmam oldu surekli buz torbasiyla gezdim suan ise dikis kurulugu var onun acisi degilde rahat hareket edememe durumum var suan 10cu gunum bitiyor ama iyilesme sureci hafife alinacak bir durum degil

ayrica hala oturamiyorum ve sirt ustu pozisyon disinda yatamıyorum dikisler rahatsizlik veriyor 2 hafta rahat dinlenmen gerekli

X