İc giyim ev giyim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

zehra1809

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Temmuz 2018
2.459
3.109
Merhaba hanimlar
Instagram hesabimda kapida odeme ile kadin - erkei ic giyim ev giyim gecelik tesettur giyim gibi bircok urunu satiyorum.
.... adıyla Instagram'dayım. Fotoğraf ve videolarımı takip etmek için uygulamayı yükle. Instagram

Umarim link paylasmayi yapabilmisimdir 🙈

Son düzenleyen: Moderatör:
Hangi ürünleri bu kategoride satışa sunabilirim ?

Tamamen el emeği ürünlerin satışına izin vermekteyiz. Ticari bir firma iseniz iletişim linkinden bizimle irtibat kurarak farklı satış kanallarını kullanabilirsiniz. Bu bölüm ticari bir kimliği olmayan ve el emeklerini değerlendirmek isteyen üyelerimizin satış yapabileceği bir alandır.

Açtığım konuda nelere dikkat etmeliyim ?

- Tüm tanıtımlarınızı açtığınız konuda yapmalısınız. Fotoğraflar için ALBÜM bölümünü de kullanabilirsiniz.

- Kişisel e-posta adresinizi, facebook sayfa adresiniz veya kişisel web site adresinizin verilmesi kesinlikle yasaktır.

Sitede diğer kategorilerde burada yer alan sayfamın reklamını yapabilir miyim ?
Maalesef bu da yasak zira gebelik hakkında üyelerimiz yazışırken araya bakın şurada ben şunları satıyorum dediğiniz konu dağılmakta ve konu içeriğinde paylaşım yapanlar rahatsız olmaktadır. Zaten bunu da maalesef kararında bırakamıyoruz bir anda 15-50 başlığa direk reklam yapıp ceza alıyorsunuz. Bu bölümü hareketlendirmek için biz site içi mailing ve Facebook sayfamızdan konu sahiplerinin linklerinin reklamlarını yapacağız. Bu sebeple lütfen gidip konulara konunuzun linkini vermeyin !

Girişimci Kadınlar Kulübü Bölüm Kuralları

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X