İçeriye Girmeden Kapıya 3 Kere Vur ...😇🥰😘🥳🥳🥳

ozmom seni çom seviyorum güzel arkadaşım
Rabbim sağlık versin
Hayırlı güzel haberlerini bekliyoruz
canım benim Allah razı olsun
ben de seni çok seviyorum
inşallah canım benim
Allahım kolaylık versiinn özommm
Babacığına da şifa versiin güzel haberlerle bel bizlere inşAllah aminnn bizde senii seviyoruz kuzucum
amin kuzum benim. Allah razı olsun. iyi ki varsınız
Rabbim Şafi ismi hürmetine şifalar versin inşallah canım. Hayırlı haberler ile gel Allah yardımcınız olsun
canımm Allah razı olsun. amiiiin
Çok geçmiş olsun ozocum

Inşallah iyiye gider babacığım sağlığına kavuşur
Inan herkeste bir sağlık sorunu var
Bende hastanelerdeydim kaç gündür

Rabbim sanada güç kuvvet sağlık versin
canım parem Allah razı olsun. hepiniz iyi ki varsınız

senin neyin var kuzum . çok geçmiş olsun. rabbim sana da şifalar versin inşallah

Ozomm bitanem Rabbim Şafi adı ile şifalar versin inşallah çok geçmiş olsun kuzum rabbim yardımcınız olsun bitanem biliyorsun bende tedavi gördüm kemoterapi alirken beyaz kan sayimim çok düşmüştü degerleri yukseltmek icin iğne kullandiriyordu dr ama fayda etmiyordu pekmez , cekirdekli siyah üzüm , ceviz, badem, kefir , bunları bol bol tukettirin beyaz kan yükseldiği zaman kırmızı kan değerleri kendiliğinden yükseliyor benim degerlerim bunlarla düzeldi ozomm 1 hafta içinde tekrar degerlerime bakıldığında 2 katina çıkmıştı dr bile sasisirdi mutlaka tukettir babacigina

Son düzenleme:
Kurabiyem ilerleyen sürede iyicee lovelanacakk fero düzelecek ablaası du bakalım inşAllah bozulmaz dizii az bozulacak gibide neyse

Amin benim de safra ve böbrek taşları var dr ameliyat dedi dün hastanedeydim tahlilerler bir sürü şey istedi doktor
Yatak yokmus dr yoğunmus çağıracaklar ameliyat için beklemedeyim canım ozom

canım, bitanecik meralim Allah razı olsun kuzum benim. babamın hastalığı farklı canım. kemik iliği kan üretmiyor artık. MDS diye bir hastalık. ahh neler veriyoruz neler yedirdik ama yaramıyo hiçbir şey. vücut kabul etmiyo artık. anca kan takviyesi o da zaten çok yükseltmiyo. beyaz kan yüklendiğinde kırmızı kanı düşüyo, kırmızı kan yüklemesinde beyaz kan düşüyor. o kadar tuhaf bir hastalık ki.
Amin benim de safra ve böbrek taşları var dr ameliyat dedi dün hastanedeydim tahlilerler bir sürü şey istedi doktor
Yatak yokmus dr yoğunmus çağıracaklar ameliyat için beklemedeyim canım ozom
ah kuzum benim. benim annem de olmuştu. korkma hiç dicem ama ameliyat olunca adı insan korkuyo tabii. bi an önce ol da bitsin gitsin inşallah hayırlısıyla canım . kolaylıkla atlat inşallaaaah. rabbim şifalar versin sana ve bütün hastalara

parem lazerlemi kırcaklar
Ozom teşekkür ederim inşallah amin canım

Balonum bilmiyorum ki nasıl yapilicak bir bilgi vermediler sadece sizi çağıracağız dediler
Bekliyorum bakalım

Son düzenleme:
Ay bacısıylamu aldatıyormuş. İşte bu yüzden türk dizilerinden nefret ettim ya. Böyle saçma sapan şeyleri bize normalleştirdiler resmen
Bide gerçek hikayeden uyarlanmıştır diyo Allah esirgesin ua
Evet kuzum bende nefret ediyorum hele şu sıralar metres olayları ballandırılıypr senaristler tarafından bu dizi de öyle. Gecenin ucunda diye bir dizi var sırf Neslihan var diye bakayım dedim oda aynj neymiş aşkmış. Mıçım aşkınıza
Kurabiyem ilerleyen sürede iyicee lovelanacakk fero düzelecek ablaası du bakalım inşAllah bozulmaz dizii az bozulacak gibide neyse
Of Ferit karakterini çok sinir bozucu yapıyorlar tinnom ya oysa fero sero atışmaları güzeldi
Hayırlı cumalar bal böcümm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…