İçeriye Girmeden Kapıya 3 Kere Vur ...😇🥰😘🥳🥳🥳

Tık tık tık
Tık tık tık ben yeni geldim varsa yer araya sıkışayım

Kızlarr aslında 2 hafta sonraki kontrolümde herşey yolundaysa söylemek istiyordum sizlere ama duramadım.
Biliyorsunuz yıllardır bu uğraş içindeyim tüp bebekte, doğalda birsürü sebebini bir türlü anlayamadığımız düşüklerim var.
Şimdi yine bir sürec içerisindeyim. Transfer olmuştum ve olumlu sonuç oldum çok şükür. Şuan 7 haftayı dolduruyorum. Yeni kalp atışını dinledik. Ama benim için kritik 8 hafta. Hiçbir zaman 8i geçemedim. O yüzden 8i geçebilirsem inşallah öyle söylemek istiyordum ama her zaman yanımda oldunuz iyide kötüde. Bekleyemedim. Dualarınıza talibim lütfen dualarınızda beni ve minnoşumuda eksik etmeyin bu defa dünyamıza sağlıkla gelebilsin
Rabbim hepimizin tüm isteyenlerin kucağını doldursun Hepinizi çok seviyorum şimdiden hayırlı bayramlar diliyorum
Catlak-kurabiye
Jou
Minnosprenses
MssPARE
Dutt
coconatt
B Birmucize
karamel Latte
ASSOSyal

Bu sefer 8 i geçeceksin 18 leri 28 leri göreceğiz inşallah benim inancım tam canım

Ayyy gözyaşımm pııtttt
Çok duyulandımm bebegim benimm rabbim sağlıcakla kucağına nasip etsin inşaallahhh herdaim mesafede olsa bi msj kadar yanındayımm

Ayyy gözyaşımm pııtttt
Çok duyulandımm bebegim benimm rabbim sağlıcakla kucağına nasip etsin inşaallahhh herdaim mesafede olsa bi msj kadar yanındayımm
Sağolasın joum biliyorum çok sağol Allah razı olsun

Reactions: Jou
Canımmmm çok mutlu oldum inşallah 8 i de geçip 38 i göreceksin allahın izniyle rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin

Ben biliyordum kiii
Mesajlarından hep bakıyordum ara sıra ve duama da ekliyordum
İnşallah sağlıkla nice günlerini tamamlayıp sağ salim kucağına almayı nasip etsin Rabbim
Maşallah benim mercimeğime

Rabbim şu mübarek günde dileğini gerçekleştirsin inşallah bitanem sağlıkla gelsin minnoşumuz güzel haberlerle gel bşze inşallah

Çok sevindimmmm perimmmm
Rabbim sağlıkla hayırla kolaylıkla devamını getirsin çiçeğimmm
Daha güzel haberlerini alalım inşallah
Sımsıkı tutunsun anneciğine

Perim çok sevindim Allahım bugün hürmetine inşallah sımsıkı tutunur hiç bir problem olmadan sağlıklı gebelik sonrası cennet kokulu yavrunu kucağına hayırlısı ile alırsın canım benim

Gözünüz aydın.İnsallah rahat bir hamilelik geçirir.Bebrginizi sağlıklı bir şekilde kucağınıza alırsınız.

Canımmmm çok mutlu oldum inşallah 8 i de geçip 38 i göreceksin allahın izniyle rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin

Ben biliyordum kiii
Mesajlarından hep bakıyordum ara sıra ve duama da ekliyordum
İnşallah sağlıkla nice günlerini tamamlayıp sağ salim kucağına almayı nasip etsin Rabbim
Maşallah benim mercimeğime

Rabbim şu mübarek günde dileğini gerçekleştirsin inşallah bitanem sağlıkla gelsin minnoşumuz güzel haberlerle gel bşze inşallah

Çok sevindimmmm perimmmm
Rabbim sağlıkla hayırla kolaylıkla devamını getirsin çiçeğimmm
Daha güzel haberlerini alalım inşallah
Sımsıkı tutunsun anneciğine

Gözünüz aydın.İnsallah rahat bir hamilelik geçirir.Bebrginizi sağlıklı bir şekilde kucağınıza alırsınız.

Hepinize ayrı ayrı çok teşekkür ederim kızlar Allah razı olsun hepinizden güzel dilekleriniz için. İnşallah birbirimize hep güzel haberler verelim, Allahım hepimizi muradına erdirsin bu mübarek günlerde

Amin canım.benim amin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…