İçeriye Girmeden Kapıya 3 Kere Vur ...😇🥰😘🥳🥳🥳

D E V A canım perim nasilsin dün dua topiginde niyetini okudum sorayim dedim iyimisin iyimisiniz ❤❤❤
Yaa ben bunu nasıl görmem çok özür dilerim parem bildirim araya kaynadı galiba hiç görmedim
Şuanlık iyiyim ben parem inşallah içerdeki de iyidir keyfi yerindedir 11 haftaya girdik işte ama birkaç gündür çok halsizliğim var böyle elim kolum kalkmıyo hep uyku modundayın bugün bi gidip kan tahlillerimi yaptırayım dedim sabah yataktan kalkamadım o kadar haftaya baktırcam bakalım vitaminlerimmi bitti noldu böyle

Olabilir canım vitaminlerine baktır bakalım belki magnezyum başlar. Kaçıncı haftada başlıyorduk unuttum ama

Kuzum ne özrü ❤❤

Sen iyi ol minnak iyi olsunda gerisi önemli değil.perim

Belki vitamin eksikliği olabilir mevsim geçmişlerinden olabilir iki canlısın büyüdükçe sana halsizlik gelebilir iyi olmuş tahlillerini yaptırmak sonuç ne cıktı yazarsan sevinirim merak ederim ben

RABBİM sağlığını korusun bebeğini korusun ❤

Burdan bildirim geliyor bana ya
Geçen gün pare yazınca da gelmişti şimdi deva yazınca gelmiş enteresannn

Hahhahah arada sohbete burayada kaçabiliriz olabilir dedikten sonra nerde o eski geyikler diyesim geldi be bonuscum
Burada yeller esiyor gari

Ah ah yel mi tipi mi bilmiyorum bir vurana yerler gibi oldu ne coskuluyduk ya o zamanlar

Bi fırtına bizi savurdu gibi oldu

Evet parem eski neşemiz kalmadı yaşananlar yıprattı hepimizi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…