içim daraldı artık papaz olacağız bu gidişle

cillibombom

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Kasım 2013
456
50
34
sevgili hanımlar, yeni nişanlıyım. kayın pederim sağolsun nişanda falan hiç muhattap olmadı benimle yani merhaba merhaba... neyse zaten bende çekiniyordum iyi oldu dedim ama bi işimiz düşse uzatıyorda uzatıyor bıktım resmen. iki düğün salonunda karar kılmıştık nişanlımla, kaç hafta oldu ha bu hafta gidecek pazarlığa ha şu gün ha gitti gidecek derken adam arıyor internetten başka salon buldum ona bakın diyor. bende bağırdım çağırdım nişanlıma aracı yedi dayağı haftalarca niye düğün salonu araştırdım ben hani tutuyodu gidip bakmamış bile dedim. nişanlım da babasına söyledi neymiş filanca kişi varmış da onla konuşacakmış! allah rızası için kimle konuşacaksan konuş artık yeter be adam! demek geldi içimden ama adam hala bu hfta randevu alacaktım da diyor. bende gittim o iki salonun yerine daha güzel daha uygun bi salon beğendim nişanlıma da dedim babanın bu işi becereceği yok gidip biz tutacağız salonu dedim o da sinir küpü babasına karşı. ben dolduruyorum diyorum kendi kendime çocuk babasına kinleniyor ama misafirden farksız yaa adam oğlan evlendirecek gibi durmuyor hiç..

tek bu da değil üstelik bir akrabalarına gidecektik bugün kaç gündür diyoruz insanlara haber verin çat kapı olmasın diye bugün sabah aradık gideceğiz akşam aradınız dimi diye adam tamam aradık dedi kapattı bi gittik adam kayınvalidesindeymiş haberi yok :KK47: allahtan evleri yakınmış kibarlık edip oraya davet ettiler...

yazıp rahatlıyım dedim haklı mıyım haksız mıym , beni istemediğini düşünmeye başladım açıkçası

Sinir bozucu bir durum. Bukadar beklerken salonun istediğiniz tarihte tutulma riski de var. Siz nişanlınızla gidip tutun, beklemeyin babasının keyfini.

Sinir bozucu bir durum. Bukadar beklerken salonun istediğiniz tarihte tutulma riski de var. Siz nişanlınızla gidip tutun, beklemeyin babasının keyfini.

ya istiyorum ki, o da erkek babası bi belli etsin ya varlığını koştursun. birazcık da onunn istediği gibi olsun. ama yok! paşa keyfi çekmiyor ki kılını bile kıpırdatmayı... aileme belli etsem babam gidip kavga eder, tatsızlık çıksın istemiyorum iyi anlaşıyorlar zaten benim yüzümden bozuldu olmasın... deli olucam ama vurdum duymazlık olur mu bu kadar yaaa

ya istiyorum ki, o da erkek babası bi belli etsin ya varlığını koştursun. birazcık da onunn istediği gibi olsun. ama yok! paşa keyfi çekmiyor ki kılını bile kıpırdatmayı... aileme belli etsem babam gidip kavga eder, tatsızlık çıksın istemiyorum iyi anlaşıyorlar zaten benim yüzümden bozuldu olmasın... deli olucam ama vurdum duymazlık olur mu bu kadar yaaa

Valla canım seni anlayabiliyorum. Çünkü benim babam da vurdumduymazdır malesef. Evde birşey bozulsa 40 kez söyle tamam yaparım der ama yapmaz. Sonunda annem yapar. Biryere gitmeye kalksak yarın gidelim, ertesi gün gidelim diye diye erteler. Sonra zaten anlamı kalmaz gitmenin. O yüzden seni çok çok iyi anlıyorum. O kadar sinir bozucu bir durumki bu . O yüzden o ailenin içine giriyorsan buna alışmak zorundasın. Değişmeyecek çünkü. Kendi işinizi kendiniz halledin en iyisi.

Ay boyle zamanlardan bu erkek tarafina ne oluyor anlamiyorum burunlarindan kil aldirmiyorlar Allah sabir versin salonuda siz tutun nisanlinla mutluluklar

X