İçimde ne varsa anlatmalıyım yoksa çatlamak üzereyim

kızlar sizin konunuzu ilk defa okuyorum. başından sonuna kadar okumaya çalıştım. canım sblnstml neler çekmişsin yaaaa. ama eşininde içindekileri artık öğrendiğine çok sevindim. ne olursa olsun aile içinde bir sıkıntı varsa muhakkak eşle paylaşılmalı diye düşünüyorum. ama sabırtaşıymışsın valla bütün bunlar bana yapılsa kafayı yerim. he evlenirken bende problemler yaşadım ama bu kadar değil. Eşimden çok memnun olduğum için fazla ses çıkarmadım. he bazen konusu olduğunda laf çarpmıyor değilim okadarda olması lazım. benimde herşeylerden farkıda olduğumu ve yapılanlardan rahatsız olduğumu kocamda dahil herkez bilmeli.şahsen ben böyle düşünüyorum ve yapıyorumda. ama dediğim gibi sizinki kadar problemle karşılaşmadım.
merak ettiğim şey eşin bu forumda yazı yazdığını nerden biliyor?

kızlar sizin konunuzu ilk defa okuyorum. başından sonuna kadar okumaya çalıştım. canım sblnstml neler çekmişsin yaaaa. ama eşininde içindekileri artık öğrendiğine çok sevindim. ne olursa olsun aile içinde bir sıkıntı varsa muhakkak eşle paylaşılmalı diye düşünüyorum. ama sabırtaşıymışsın valla bütün bunlar bana yapılsa kafayı yerim. he evlenirken bende problemler yaşadım ama bu kadar değil. Eşimden çok memnun olduğum için fazla ses çıkarmadım. he bazen konusu olduğunda laf çarpmıyor değilim okadarda olması lazım. benimde herşeylerden farkıda olduğumu ve yapılanlardan rahatsız olduğumu kocamda dahil herkez bilmeli.şahsen ben böyle düşünüyorum ve yapıyorumda. ama dediğim gibi sizinki kadar problemle karşılaşmadım.
merak ettiğim şey eşin bu forumda yazı yazdığını nerden biliyor?

bakalım akşam gelince ne olucak. formuda bilerek açık bırakıcam yine okusun :KK76:

Yavrum bizi mi öldürcen sen yaaaa:KK53:
oku oku yine gözüm seyrimeye başladı bak:KK53:
5 yıl içinde tut bu eziyeti,sonra gel bize patla,pc ye kitle,sayfa sayfa okut,gözümüz kanlansın, çift görek kayışı koparak,şişip şişip çatlayak:KK37:

Eşin okumuş ya yazdığın herşeyi.. ay öyle bi rahatladım ki ağnatamam yani:KK68:
Hayat kısa güzelim..yok öyle kaynanamın canı sıkılmasın,saygısızlık etmiş olmıyım,aman hzuurm kaçmasın filan...
hem bak anlatmayınca,içine atınca huzurun mu oluyo sanki...:KK14:

Eşine saygılar hürmetler en dünya ahret gardaşlığından:79:
Seni üzmelerine ezmelerine müsade etmesin..Siz çocuklu kendi kapısı olan bi ailesiniz artık..kapının dışında kalanlar sizden sonra gelir..Öncelik senin,eşinin ve çocuğunun tekelinde...Hayat sizin,dünya sizin....dertler onların derman sizin olsun:KK66:

:nazar::nazar::nazar:

yazık diyorum sibel yazık başka bişey demiyorum sana.....5 yıldır demek tiyatro yapdın .ben üzülmim diye bana anlatmadın :) komik sana kan kusturdular ve ben 5 yıldır buna şahit olmadım garip .yazdıkların öyle yanlış şeylerki insanlar okuduklarına inanıyorlar .5 vakit namaz kılıyorlar ve sana man musturuyorlar ve bu 2 insan senle beni evlendiriyorlar inatla seni istiyorlar sonrada sana kan kusturuyorlar ve ben buna 5 yıldır şahit olmuyorum guatır hastası 60 yaşında 1 kadın elini kaldırsa nefes nefese kalıyor ve senin ona 1 parça yardımcı olman gücüne gidiyor tuzlada oturan bir abla ve bayramdan bayrama veya dügünlerde gcrüşürüz bu 2 insanın demekdikleri sana kalmamış ...garip yüzüne dobra konuşup kalbini kıran insandan korkma karıcım .yüzüne gülüp arkandan konuşan insandan kork ..ev eşyası almışız karışmış altın almışız karışmış takı almışız karışmış senin yüzüne karşı kaynanan bazı yanlışlarını söylemiş gücüne gitmiş olabilir ama sen her zaman şükretmeliydin .keyf için 4 katta oturuken 3 kata taşınıyorsun daireye o kadar masraf ettiriyorsun bense anneme dert yanıyorum senin için bu kız beni öldürecek diyorum keyf için 1kat aşşagıya taşınıyor diyorum ve kaynananın dedigi laf bana (olsun olum taşının )oluyor.bazen bilmedigin şeyler oluyor seni kırmamak için sana söyleyemedigim şeyleri anneme ve ablama söylüyorum çünkü sevmedigim 100 şey varsa 99 sende inan buna ama senide seviyorum hatta bunu yüzüne karşı 1 sefer söylemişdim ama senin bi kulagından girdi öbür kulagından çıkdı neyse pogoço yapma hani şu sınavlarından önce o facee de 5 6 saat sohbet edip ve eske okul mahalle vs arkadaşlarını arayıp bulup sohbet edicegine dersine çalış 60 yaşındaki kadın gelinin den yazlıga gidecek hazırlık yapıyor pogoca pişirmesini istemiş istiyemezmi yani 3 ay çalışdında son sınavına son 2 gun kala senden pogaca istediler diye (düşüncesiz oluyorlar)..altın takı meselesi ablamdan ser kırılma diye ben rıca ettim abla abuk subuk degil bozdurdugumuz zaman aldıgımıza deysin bi set al diye çünkü bunu sana söylesem kırılacaksın...yavrum 600 liralık çoçuk odasına dolap almak varken 6 milyarlık dolap ve bilgisayar masası şipariş verdirdin kalpden gidecekdim ama olsun parasını kayınpederin verdi kaynana söyledigimde olsun yapdırsın biz gençligimizde yapdırmadıkda ne oldu lafı bu lafı söyleyince annemide azarladım ya gerçi 6 bin lira az para degil .hem ne biliyorsun ki o kadının çekdiklerini ben bazen çoçukken aglardım onun yedigi dayaklara şahit oldukca .babamdan nefret ederdim ee tabii babamızın yüzüne dogruları söyleyince eski kulagı kesik baba annemiz camiye git kahveye sigara dumanın altında durma dedikce adam 90 derece dönüyor haklısın sibel hanım .seni şimdiye kadar hiç kırmadım cep telefonum çalar benden önce sen koşarsın birisi mesaj atar tl ni verir bu kadın sana telini niye verdi dersin paranoya yaparsın 50 sefer dedim bana guven benim o taraflarda bezim olsaydı seni çok kez aldatmışdım ama allahım var şimdiye kadar ne ruhen nede bedenen seni aldatmadımda korkma aldatmamda düşük kapasiteli bi insan degilim ama birçok şeyi fındık kabugunu doldurmayacak şiyleri kendine dert edip büyütüyorsun ve bunları bana söylemiyorsun bi sefer söyledin çıkdım anneme sen bu kıza böylemi yapıyorsun dedim hemde senin yanında yüzüne karşı ama fındık kabugunu doldurmayaak şeyler .bazen sana yüzüne karşı söylenenler gücüne gitmesin onu söyleyen 41 yıllık evli bi kadın ..hem 5 yıldır sana çektiriyor bu kadın beni niye fitlemiyor seni kötülemiyor anlamış da degilim ..bide sibel hanım lütfen 1 yemegi 15 gun boyunca yemim bari 4 günde bi yemek degişdir lütfen ..aslında 5 yıllık evliligimiz boyunca bunu sana bügünde yüzüne karşı söyledim (keşke evlenmeseydim)dedim ama kalbin kırıldı diyebenimde kalbim kırıldı .okumak istedin aslında ben buna karşıydım ama kaynana ah o kaynan yokmu okusun tabiii okusun devlet dairesinde işe girsin biz okuyamadıkda ne oldu okusun emekli oldugunda sende emekli olursun 2 maaş geçinip gidersiniz dedi ...halbuki parayamı ihtiyacın vardı benim ne guzel 1 kızım var 1 de oglum olacakdı sende evinde evinin kadını olacakdın .bu huzursuzlugum hep o kaynanan kayınpederin ve devlet memuru görümcen yuzunden ..allahı var seni okutmakda istemedim ama görumcen bana çok kızdı bak olum ben şu kadar maaş alıyorum sigortamda var okusun devlet memuru olsun diye aklıma girmeseyde şimdi ne güzel evinin kadınıydın.BİLMEDİGİN ÖLE ŞEYLER VARKİ SİBEL HANIM ......çoçugu yıkarken ters çevirmiş 150 gr lık çoçukmuş bunu daha yeni çoçuk dogurmuş 20 yaşındaki kiz 3 çoçuk dogurmuş bu kadına karşı söylüyor vardır bi bildigi kimse torununa varar vermek istermi ıı bence İSTEMEZ..SİBEL HANIM YÜZÜNE KARŞI DÜRÜSTCE YANLIŞLARINI SÖYLEYENLERDE KORKMA .YÜZÜNE GÜLÜP ARKANDAN SÖYLEYENLERDEN KORK..bu aynen senin gibi 5 yıldır yüzüme gülüp hiç tanımadıgımız insanlara gelip derdini anlatman BANA degil hiç tanımadıgımız insanlar ve bu insanlar sadece senin yazdıklarını okuyorlar ailemi ve bizi tanımıyorlar ..şurda koyacagın 1 virgül hatta 1nokta bile yazının anlaşılırlıgını degişdirebilir ..SANA NE DİYİM BİLMİYORUM Kİ AMA EMİN OL BUNDAN SONRA EVLİLİGİMİZ ESKİSİ GİBİ OLMAYACAK .hani şu sevmedigim 100 şey vardı 99 sende vardı ve ben seni 5 yıl boyunca sibel ben şunu sevmiyorum yapma dedigimde senin 1 kulagından girip diger kulugından çıkıyordu ve aynı şeyleri sen yine yapıyordun ve ben sen kırılmayasın diye bu sefer bişey demiyordum bundan sonra kırabilirim seni ....ne diyim daha yazmak yazdıklarına cvp verebilirim halı sirkelemeler ev temizlemeler .:)yazık ya 60 yaşında hasta bi kadın evinde yenlız ve sen iş yapmayı kndine yapdıgın işde sanki sırtında çuval taşıyorsun 5 kat evde teras kat 1 yatak odası 1 çoçuk odası toplasan 75 metre kare :)yazık çok yazık benim aileme karşı bu kadar kin besledigim inanamıyorum gözlerim doluyor bunları yazarken kızılcık şerbeti içmiş :) çık diyorum kendi kendime ve 5 yıldır hiç bunun farkına varamadım benim gibi mantıgıyla hareket eden dogma buyume istanbullu adamın ses tonundan yapısından tipinden insanı analiz edebilecek bi insan 5 senedir bunun farkına varamadım garip.BENCE BİRAZ DEGİL ÇOK ABARTMIŞSIN..BİDE bizde gerçekden erkek ler kınaya gitmez sadece kapıda beklerler hani kına kadınların eglencesidir diye orda 100 lerce kadının arasında bi sap gibi bendim hatırlarsan muzigi çaldıran o org sanatcılarından başka erkek yokdu .ve baban gerçekden çok kırıcı konuşmuşdu yüzlügü atmak bile aklıma gelmişdi daha olgun bi insan gibi davranabilir telefonu açar açmaz pat diye siz ne biçim insanlarsın deyip karşısındaki tahrik etmeye bilirdi...koltuklarımızı dersen hatırlarsan istanbuldan taaa inegöle gittik ben kaynanala görumcene taa oralara niye gidiyoruz yahu istanbulun çırtımı çıkdı alt tarafı 2 koltuk alacagız yeni evli çiftiz yavaş yavaş alırız dedigimizde OLUM bidahamı evlenecen alıcaksan en iyisi al deyip beni taa oralara göturen kaynanala görümcene inan çok kızmışdım...ne diyim sana SİBELLLLLLLL...şimdi sırıtıyorum hep yüzüne karşı sevmedigim şeyleri söylüyordum senin bi kulagından girip vburunden çıkıyordu sen yine aynı sibel :) ertesi gün aynı şeyi yapıp pardon diyordun ve yine daha ertesi gun yine aynı şeyi yapıyordun BARİ YAZIMDA Bİ KULGINDAN GİRİP ÖBÜRÜNDEN ÇIKMASIN GÖZLERİNLE GÖRDE BEYNİNE KAZANSIN BİLİYORSUN KULAKDA BOŞLUK VAR Bİ TARAFDAN GİRİYOR ÖBUR TARAFDAN ÇIKIYOR SENİN KULAK BOŞLUKLARIDA BİRAZ BUYUK ÇABUK ÇIKIYOR BARİ OKURSUN BEYNİNE KAZIILIR...senden tek ricam lütfen 2 kattaki kiracı çıkınca orayıda tadilat yapdırıp oraya taşınmayı isteme kaynandan böle uzaklaşamazsın kızım hem banada maddi külvet oluyor :)sayısalı biraz fazla oyna tutturusan senin ananın yanına tuzlaya taşınırız :)sende kurtulursun bende senin ananın agzı var dili yok :)İNANIN KAYNANAMI ÇOK SEFERİM TANIŞMAYA GİTTİKLERİNDE ANNEME KAPIYI AÇMAYIP EVDEN KOYMAK İSTESE BİLE :)KADIN BARİ Bİ BARDAK SU VER ALLAHRIZASI İÇİNDE VLE KAPIYI AÇTIRMIŞLAR ::)HATIRLIYORSUN DİMİ SİBEL BU 2 İNSAN ÇOK İSTEMESELERDİ SENİ BU EVLİLİK OLMUYORDU DAHA BAŞLAMADAN BEN BİTİYORDU.....NEYSE BİRAZDA BEN İÇİMİ DÖKDÜM ..ee artık sabaha kadar bunları okursun

yazık diyorum sibel yazık başka bişey demiyorum sana.....5 yıldır demek tiyatro yapdın .ben üzülmim diye bana anlatmadın :) komik sana kan kusturdular ve ben 5 yıldır buna şahit olmadım garip .yazdıkların öyle yanlış şeylerki insanlar okuduklarına inanıyorlar .5 vakit namaz kılıyorlar ve sana man musturuyorlar ve bu 2 insan senle beni evlendiriyorlar inatla seni istiyorlar sonrada sana kan kusturuyorlar ve ben buna 5 yıldır şahit olmuyorum guatır hastası 60 yaşında 1 kadın elini kaldırsa nefes nefese kalıyor ve senin ona 1 parça yardımcı olman gücüne gidiyor tuzlada oturan bir abla ve bayramdan bayrama veya dügünlerde gcrüşürüz bu 2 insanın demekdikleri sana kalmamış ...garip yüzüne dobra konuşup kalbini kıran insandan korkma karıcım .yüzüne gülüp arkandan konuşan insandan kork ..ev eşyası almışız karışmış altın almışız karışmış takı almışız karışmış senin yüzüne karşı kaynanan bazı yanlışlarını söylemiş gücüne gitmiş olabilir ama sen her zaman şükretmeliydin .keyf için 4 katta oturuken 3 kata taşınıyorsun daireye o kadar masraf ettiriyorsun bense anneme dert yanıyorum senin için bu kız beni öldürecek diyorum keyf için 1kat aşşagıya taşınıyor diyorum ve kaynananın dedigi laf bana (olsun olum taşının )oluyor.bazen bilmedigin şeyler oluyor seni kırmamak için sana söyleyemedigim şeyleri anneme ve ablama söylüyorum çünkü sevmedigim 100 şey varsa 99 sende inan buna ama senide seviyorum hatta bunu yüzüne karşı 1 sefer söylemişdim ama senin bi kulagından girdi öbür kulagından çıkdı neyse pogoço yapma hani şu sınavlarından önce o facee de 5 6 saat sohbet edip ve eske okul mahalle vs arkadaşlarını arayıp bulup sohbet edicegine dersine çalış 60 yaşındaki kadın gelinin den yazlıga gidecek hazırlık yapıyor pogoca pişirmesini istemiş istiyemezmi yani 3 ay çalışdında son sınavına son 2 gun kala senden pogaca istediler diye (düşüncesiz oluyorlar)..altın takı meselesi ablamdan ser kırılma diye ben rıca ettim abla abuk subuk degil bozdurdugumuz zaman aldıgımıza deysin bi set al diye çünkü bunu sana söylesem kırılacaksın...yavrum 600 liralık çoçuk odasına dolap almak varken 6 milyarlık dolap ve bilgisayar masası şipariş verdirdin kalpden gidecekdim ama olsun parasını kayınpederin verdi kaynana söyledigimde olsun yapdırsın biz gençligimizde yapdırmadıkda ne oldu lafı bu lafı söyleyince annemide azarladım ya gerçi 6 bin lira az para degil .hem ne biliyorsun ki o kadının çekdiklerini ben bazen çoçukken aglardım onun yedigi dayaklara şahit oldukca .babamdan nefret ederdim ee tabii babamızın yüzüne dogruları söyleyince eski kulagı kesik baba annemiz camiye git kahveye sigara dumanın altında durma dedikce adam 90 derece dönüyor haklısın sibel hanım .seni şimdiye kadar hiç kırmadım cep telefonum çalar benden önce sen koşarsın birisi mesaj atar tl ni verir bu kadın sana telini niye verdi dersin paranoya yaparsın 50 sefer dedim bana guven benim o taraflarda bezim olsaydı seni çok kez aldatmışdım ama allahım var şimdiye kadar ne ruhen nede bedenen seni aldatmadımda korkma aldatmamda düşük kapasiteli bi insan degilim ama birçok şeyi fındık kabugunu doldurmayacak şiyleri kendine dert edip büyütüyorsun ve bunları bana söylemiyorsun bi sefer söyledin çıkdım anneme sen bu kıza böylemi yapıyorsun dedim hemde senin yanında yüzüne karşı ama fındık kabugunu doldurmayaak şeyler .bazen sana yüzüne karşı söylenenler gücüne gitmesin onu söyleyen 41 yıllık evli bi kadın ..hem 5 yıldır sana çektiriyor bu kadın beni niye fitlemiyor seni kötülemiyor anlamış da degilim ..bide sibel hanım lütfen 1 yemegi 15 gun boyunca yemim bari 4 günde bi yemek degişdir lütfen ..aslında 5 yıllık evliligimiz boyunca bunu sana bügünde yüzüne karşı söyledim (keşke evlenmeseydim)dedim ama kalbin kırıldı diyebenimde kalbim kırıldı .okumak istedin aslında ben buna karşıydım ama kaynana ah o kaynan yokmu okusun tabiii okusun devlet dairesinde işe girsin biz okuyamadıkda ne oldu okusun emekli oldugunda sende emekli olursun 2 maaş geçinip gidersiniz dedi ...halbuki parayamı ihtiyacın vardı benim ne guzel 1 kızım var 1 de oglum olacakdı sende evinde evinin kadını olacakdın .bu huzursuzlugum hep o kaynanan kayınpederin ve devlet memuru görümcen yuzunden ..allahı var seni okutmakda istemedim ama görumcen bana çok kızdı bak olum ben şu kadar maaş alıyorum sigortamda var okusun devlet memuru olsun diye aklıma girmeseyde şimdi ne güzel evinin kadınıydın.BİLMEDİGİN ÖLE ŞEYLER VARKİ SİBEL HANIM ......çoçugu yıkarken ters çevirmiş 150 gr lık çoçukmuş bunu daha yeni çoçuk dogurmuş 20 yaşındaki kiz 3 çoçuk dogurmuş bu kadına karşı söylüyor vardır bi bildigi kimse torununa varar vermek istermi ıı bence İSTEMEZ..SİBEL HANIM YÜZÜNE KARŞI DÜRÜSTCE YANLIŞLARINI SÖYLEYENLERDE KORKMA .YÜZÜNE GÜLÜP ARKANDAN SÖYLEYENLERDEN KORK..bu aynen senin gibi 5 yıldır yüzüme gülüp hiç tanımadıgımız insanlara gelip derdini anlatman BANA degil hiç tanımadıgımız insanlar ve bu insanlar sadece senin yazdıklarını okuyorlar ailemi ve bizi tanımıyorlar ..şurda koyacagın 1 virgül hatta 1nokta bile yazının anlaşılırlıgını degişdirebilir ..SANA NE DİYİM BİLMİYORUM Kİ AMA EMİN OL BUNDAN SONRA EVLİLİGİMİZ ESKİSİ GİBİ OLMAYACAK .hani şu sevmedigim 100 şey vardı 99 sende vardı ve ben seni 5 yıl boyunca sibel ben şunu sevmiyorum yapma dedigimde senin 1 kulagından girip diger kulugından çıkıyordu ve aynı şeyleri sen yine yapıyordun ve ben sen kırılmayasın diye bu sefer bişey demiyordum bundan sonra kırabilirim seni ....ne diyim daha yazmak yazdıklarına cvp verebilirim halı sirkelemeler ev temizlemeler .:)yazık ya 60 yaşında hasta bi kadın evinde yenlız ve sen iş yapmayı kndine yapdıgın işde sanki sırtında çuval taşıyorsun 5 kat evde teras kat 1 yatak odası 1 çoçuk odası toplasan 75 metre kare :)yazık çok yazık benim aileme karşı bu kadar kin besledigim inanamıyorum gözlerim doluyor bunları yazarken kızılcık şerbeti içmiş :) çık diyorum kendi kendime ve 5 yıldır hiç bunun farkına varamadım benim gibi mantıgıyla hareket eden dogma buyume istanbullu adamın ses tonundan yapısından tipinden insanı analiz edebilecek bi insan 5 senedir bunun farkına varamadım garip.BENCE BİRAZ DEGİL ÇOK ABARTMIŞSIN..BİDE bizde gerçekden erkek ler kınaya gitmez sadece kapıda beklerler hani kına kadınların eglencesidir diye orda 100 lerce kadının arasında bi sap gibi bendim hatırlarsan muzigi çaldıran o org sanatcılarından başka erkek yokdu .ve baban gerçekden çok kırıcı konuşmuşdu yüzlügü atmak bile aklıma gelmişdi daha olgun bi insan gibi davranabilir telefonu açar açmaz pat diye siz ne biçim insanlarsın deyip karşısındaki tahrik etmeye bilirdi...koltuklarımızı dersen hatırlarsan istanbuldan taaa inegöle gittik ben kaynanala görumcene taa oralara niye gidiyoruz yahu istanbulun çırtımı çıkdı alt tarafı 2 koltuk alacagız yeni evli çiftiz yavaş yavaş alırız dedigimizde OLUM bidahamı evlenecen alıcaksan en iyisi al deyip beni taa oralara göturen kaynanala görümcene inan çok kızmışdım...ne diyim sana SİBELLLLLLLL...şimdi sırıtıyorum hep yüzüne karşı sevmedigim şeyleri söylüyordum senin bi kulagından girip vburunden çıkıyordu sen yine aynı sibel :) ertesi gün aynı şeyi yapıp pardon diyordun ve yine daha ertesi gun yine aynı şeyi yapıyordun BARİ YAZIMDA Bİ KULGINDAN GİRİP ÖBÜRÜNDEN ÇIKMASIN GÖZLERİNLE GÖRDE BEYNİNE KAZANSIN BİLİYORSUN KULAKDA BOŞLUK VAR Bİ TARAFDAN GİRİYOR ÖBUR TARAFDAN ÇIKIYOR SENİN KULAK BOŞLUKLARIDA BİRAZ BUYUK ÇABUK ÇIKIYOR BARİ OKURSUN BEYNİNE KAZIILIR...senden tek ricam lütfen 2 kattaki kiracı çıkınca orayıda tadilat yapdırıp oraya taşınmayı isteme kaynandan böle uzaklaşamazsın kızım hem banada maddi külvet oluyor :)sayısalı biraz fazla oyna tutturusan senin ananın yanına tuzlaya taşınırız :)sende kurtulursun bende senin ananın agzı var dili yok :)İNANIN KAYNANAMI ÇOK SEFERİM TANIŞMAYA GİTTİKLERİNDE ANNEME KAPIYI AÇMAYIP EVDEN KOYMAK İSTESE BİLE :)KADIN BARİ Bİ BARDAK SU VER ALLAHRIZASI İÇİNDE VLE KAPIYI AÇTIRMIŞLAR ::)HATIRLIYORSUN DİMİ SİBEL BU 2 İNSAN ÇOK İSTEMESELERDİ SENİ BU EVLİLİK OLMUYORDU DAHA BAŞLAMADAN BEN BİTİYORDU.....NEYSE BİRAZDA BEN İÇİMİ DÖKDÜM ..ee artık sabaha kadar bunları okursun

Abooowwwwww wnişte sen naptın yaw:KK53:
Sibelden dolu çıktın ya:KK52:
Karı koca KK yı mı bekliyodunuz dökülmek için?:KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:
Ay yılın olayı yeminleeee:KK74:

Kız Sİbeeeellll adama doğru dürüst yemek yapsanaa:KK56:
Kaç günlük yemeğe kakalıyomuşsun yazzıkkk:84:

Sen de az değilmişin haaa enişteee!!!:KK66:
KK dan veryansın:KK37:

bide unuttum. sibel kayınpederimin o resmi gerçekden itici sert çatık kaşlar sinirli bi bakış ..istersen resmi çek ve buraya koy formdaki insanlar karar versinler.

Ah be anne sana hep derim bu kadar dobra olma bazen insanların yüzüne gül bak bu kadar dobra içden konuşursun insanlar hep yanlış anlar ama sen hep o eski kadın ne olursa olursa film başdan kopsun mantıgı...

bide unuttum. sibel kayınpederimin o resmi gerçekden itici sert çatık kaşlar sinirli bi bakış ..istersen resmi çek ve buraya koy formdaki insanlar karar versinler.

Olaya gel.
Konu sahibi ''Bir derdim var'' bölümüne göre bir konu açacak.
Koca bozuntusu da burada seviyesiz seviyesiz dökülecek.
Yüzgöz olmanın vıcık vıcıklığın bu kadarı.
Patavatsızlıkla dobralığı karıştırmanın bu kadarı.
Kadının çalışmasını egosuna yedirmemenin bu kadarı.
O kadar ki eşiyle karşılıklı konuşamıyor bile.Hakaret üstüne hakaret.
Kadının niye konuları hiç açmadığı belli oldu.
Erkek bu nedir ki aynı odunluk aynı vurdumduymazlık.
Aynı eş-anne dengesini kurmaktan acizlik.

Alternatif:Alternatif ama konunun sahte olduğuna inanmak istemiyorum.:44:

Şimdi bir aile faciası olmasa bari, her zaman derim olayları karşılıklı dinlemek gerek, bu bir kez daha olmuştu KK da gene bir eş girip yazmıştı. aslında eniştede doluymuş.

sibelin yaşı kaç bilmiyorum ama yaşının henüz ufak olduğunu yanlızlıktan herşeyin yanlış anlaşılmalara mahal verdiğini düşündükçede olayların kendisine battığını düşünüyorum.elbetteki kulladığı bazı kelimeler ağırdı hepsini okudum ama cvp yazmaddım çünkü eşinin okuduğunu yazmıştı eşinin yazdıklarını okuyana kadar.eşinin kaba kelimeleri yok ama kırgınlığının vermiş olduğu söylemi insanın kendisini çok kötü hissettirecek kadar ağır.bence sorununuzu burada değil artık kendi içinizde çözmelisiniz..birbirinizin üstüne gitmeyin sibelin yanlış anlamalarını dile getirdiniz açıklayıcı oldunuz bence sinirleriniz yatışınca saygıyı yitirmeden konuşarak içinizi boşaltın ve birbirinize sahip çıkın..ikinizinde üzgün kırgın olduğunuzu tahmin edebiliyorum ama bunu buradan bu yolla değil karşılıklı konuşarak halledebilecek kadar güçlü ve iyi niyetli olduğunuzu düşünüyorum.evet burada sizi kimse tanımıyor bu yüzden birbirinize konuşmuş olarak farz edin ve çocuğunuzu düşünerek hareket edin..mutluluk ve huzur sizlerle olsun..

Üslup.
Herşeyden önce bu çok önemli.
Konu sahibinin üslubunda birşey göremedim zaten karşılıklı bir konuşma yok.
Ama eşi cevap niteliğinde bir yazı yazıyor ama ne dehşet şey !

Yemin ederim ki bizim ailemizde annemin babamın en şiddetli tartışmasında böyle cümleler kullanılmadı kullanılamaz.
Öfke,şu bu mazeret değil.Kabul etmiyorum.

Enişteyi kızdırıp,Sibel'in üstüne salmayalım arkadaşlar...
Burdan atışacaklarına sakin sakin karşılıklı konuşsunlar bu saatten sonra..umarım yapabilirler...

Ne Sibel'in enişteden aşağı kalır yanı var ,ne eniştenin Sibel'den...
Bütün sorunlarını oturup konuşurlar,teraziye koyup sorgularlar umarım..

Eşimin yazdıklarını tek tek okudum ama yazık diyorum işte neden eşimi karşıma alıp konuşamadığımı çok iyi anlamışsınızdır. Bana yapılanları anlamamakta direniyo resmen. Ben aileme edilen hakaretlere sustum yaa kaç kişi susardı kaç kişi birşey demeden yine de yüzlerine gülüp iyi olmaya söylediklerini unutmaya çalışırdı. 5 senedir bunun çabasını verdim ben. Ama olmuyo aileye edilen hakaret unutulmuyo. İçine sindirilmiyo anlaaaa. Senin anneninki dobralık değil laf sokmak incitmek kırmak parçalamaya çalışmak. Annesine iş yapmak zoruma gitmiş.Allah aşkına kaçınız şu yazdığım konudan iş yapmaya gocunduğum durduk yere kendimi doldurduğumu düşünüyosunuz. Yazdıklarımın birinde yalan ya da abartı varsa Allah benim belamı versin. Ama ben kocamı inandıramıyorum.Ben arkamda duracak beni koruyup kollayacak bir eş istiyorum.Yazık yazdıklarına 100 huyumdan 99 una uyuz oluyomuş peki bana sordun mu ben senin kaç huyuna uyuz oluyorum ben senin için nelere katlanıyorum.Ben hiçbir zaman eşime 15 günlük yemeği getirmedim. Evet şu iki senede aman aman bir yemek olayına girmediğim 4-5 gün bir yemeği üst üste yediğimiz oldu ama ben hem kendi işim hem çocuk hem okul birarada yürütmeye çalışıyordum. Ve hep te kocamdan Allah razı olsun önüne peynir ekmek koysam yiyo niye yapmadın demiyo diyodum. Bu kadar zoruna gittiyse söyleseydin yapardım.Anana bacına beni şikayet ediceğine bana söyleseydin.Ben kocam bana destek sanıyodum. Meğer benimde ne çok bilmediğim şey varmışş. Fındık kabuğunu doldurmayacak şeylermiş benim sıkıntı yaptığım. Tabii anneme babama hakaret edilmiş altı üstü ne var bunda neresini büyütüyosam. Yazık diyorum yazıkkk sana verdiğim emeklere yazık. Ben babam istemediği halde benimle 3 ay küstüğü halde istiyorum ben dedim benim zorumla verdi babam o kına günü yüzüğümü istedi ben vermedim sana güvendim sense yüzüğü atmayı düşünmüşsün kimin ne kadar fedakar olduğu ne kadar belli. Ayrıca ben babamın o fotoğrafında hiçbir iticilik görmüyorum en tonton haliyle çıkmış o fotoda. Ne diyim ölmüş babamın tipinide laf yaptın yaaa. sonumuzu biliyorum da ne zaman onu bilmiyorum.

arkadaşlar burada hala ve ısrarla derdinizi bize anlatmaya çalışacağınıza birbirinizin karşısına geçip konuşsanız ya.

evde nasıl bir ortam var yani şimdi? pc'nin başına sırayla geçip yazıyor musunuz? bukadar içiniz dolu ve döküldünüz de madem,hala birbirinize bir şey demiyor musunuz? nasıl iştir bu anlamadım gitti.

hele ki şu son mesaj tam cevap niteliğinde yani sibel bunları eşine söylersen daha iyi olmaz mı? şimdi gelip buradan mı okuyacak adam?

Enişteee!!!

Allah aşkına mantıklı adamsın,neyin ne olduğunu az çok anlıyorsu,kendini kandırma..

O yaşta,yaşamış,görmüş,geçirmiş kadın dobralıkla,kalp kıran cümleleri ayırd edebilir. 3 tane çocuk doğurmuş kadın,hamileyken iş yapmanın ne kadar zor olduğunu bilir. Her laf dan dun söylenir mi el kızına? Siz annenizin üslubunu bilirsiniz,Sibel bunu bilmek zorunda değil ki? İnsanın babasının suretine laf söylenir mi? Sibel yapsa bunu dobralık mı diyecektiniz? Sibel ablanıza çocuk bakmayı bilmeyen bilmem ne olur dese,bravo karıma ne kadar dobra,aferin mi diyecektiniz. Yapmayın,yapmayınnn!!!!

Yazık değil mi gencecik insanlar ele karışıyorlar,kendilerince düzen oturtmaya,yuva kurmaya çalışıyorlar,her şeyin içinde anne ve ablanın yorumu olur mu?
Sizin düzeniniz,yaşamınız,mahalleniz,arkadaş çevreniz değişmedi. Onun değişti. 60 yaşında kadın dünürüne çay servisi yaptırmanın ayıp olduğunu bilmiyor mu?
Elbette biliyor. Ama siz bakmak istediğiniz yerden,görmek istediğiniz şekilde görüyorsunuz. Eğer karınız 15 gün aynı yemeği yapıyorsa vurun yumruğunuzu masaya! O sizin karınız,çalışıp getiriyorsanız evde pişen yemeğe müdahale edebilirsiniz. Ama kayınvalide,görümce müdahale edemez. O size,ailenize Allah'ın emaneti. Doğurduğu çocuğuna yaptığı bakıma,babasının suretine kadar son derece kırıcı konuşmalar günahtır. Her şeyin adabı,usulü vardır ve bu asla dobralık değildir.

Sevgiler...

Siz çıldırdınız mı yaaa:KK53:

Sen bi yerde eşin başka bi yerde KK dan mı iletişim kuruyosunuz?:KK53:
Buaraya yazdıklarınızı karşılıklı dile getirseydiniz şimdiye sorun morun kalmamıştı...:82:

Baya baya atışıyosunuz KK dan...
5 yıl susmuşsun..niye sustun güzelim o zaman?
Sen insanlara yanlışlarını göstermessen onlar yanlışlarını doğru bilerek uygulamaya devam ederler 5 yıldır olduğu gibi..
Eşinin ailesine saydırıp duruyosun ne zamandır,sen bitanesin de, eşinin gözüne soka soka KK yı açık bırakıp mesajları okutup sana tepki verince mi kötü oluyo? Tanımadığı bir sürü kadına eşini ve ailesini kötülüyosun..ya tamam içini döküyosun bi yerde ama ne diye yazdıklarını okutmak için bi çabaya giriyosun? Buyur böyle olur işte... benim eşim bi erkek forumunda bana ya da aileme bu kadar yağdırsa ben de okusam...allah allahhhhhhh yaniii:KK47:
benim niye haberim yok da bu kadar adamın haberi var bu çektiklerinden diye yağmur olur yağarım o adamın üstüne:KK47: anlamak lazım insanları..
KK yı görsün diye verdiğin mücadele yanlıştı en baştan..sen onun sınıf arkadaşı değil karısısın,çocuğunun annesisin..önce onunla uzun uzun konuşupisıkıntılarını yaşadıklarını anlatıp daha sonra bi çözümsüzlük olursa buraya içini dökseydin de ondan sonra mesajlarını gösterme gayretinde bulunsaydın..Eşin de sen de tuhafsınız sonuç olarak..Allah sorunlarınızı tatlı dille çözmeyi nasip etsin..

X