İçimde ne varsa anlatmalıyım yoksa çatlamak üzereyim

teşekkür ederim pozi. şuan eşim evde yok tartıştık ve çıktı hala anlamış değil yüzyüze konuşamıyosunki daha cümlen bitmeden başlıyo konuşmaya ve beni dinle diyo. Anlatamıyomuyum yoksa anlamıyo ya da anlamak işine mi gelmiyo bilmiyorum.

Ama enişteyi kızdırıp Sibel'in üstüne salmayacaktık hani??

e çıktı gitti diyo ya...:44:
baktırmasın artık zaten KK ya..adam da alışkanlık yapar sonra girip girip okur derdimizi tasamızı BBG de gibi manyağa bağlarız sonra Sibel'in kocası burda mı diye:KK52:

sibel hanım ve eşi,

lütfen pişman olacağınız şeyler söylemeyin, yazmayın , ağızdan çıkanın geri dönüşü yok

5 yıldır süren bir hayat arkadaşlığınız var , anadır babadır ama gün gelir hepsi gider siz birbirinize kalırsınız, herkesin evi ailesi düzeni var ana baba 40yıl bari değil, kardeş abla desen kendi çocuğuna kocasına bakar herkes önce kendi ailem der aman diyim yuvanıza sahip çıkın

burada onlarca kadın var, hangisine sorarsan sor, kimse kayın validesinin görümcesinin evine hayatına karışmasından hoşlanmaz, olaylara çift taraflı bakın anlayışlı olun

e çıktı gitti diyo ya...:44:
baktırmasın artık zaten KK ya..adam da alışkanlık yapar sonra girip girip okur derdimizi tasamızı BBG de gibi manyağa bağlarız sonra Sibel'in kocası burda mı diye:KK52:

E zaten üyelik istemiyor ya . Hep okuyordur ealemin adamları bizim yazdıklarımızı. Bir de ben o kadar döşendim enişteye,onları okusaydı bari.:KK9:

Şaka bir yana hiç bir yuva bozulmasın ama kimse de karışmasın evliliklere ya. Erkek işte annesinin söylediği dobralık,karısnın söylediği patavatsızlık olur...

E zaten üyelik istemiyor ya . Hep okuyordur ealemin adamları bizim yazdıklarımızı. Bir de ben o kadar döşendim enişteye,onları okusaydı bari.:KK9:

Şaka bir yana hiç bir yuva bozulmasın ama kimse de karışmasın evliliklere ya. Erkek işte annesinin söylediği dobralık,karısnın söylediği patavatsızlık olur...

en güzeli fazla içli dışlı olmayacaksın, az ve öz görüşecek mesafeli saygılı olacaksın bitti gitti :)

bilmeyince dokunmaz ki insana..ama şimdi sblnstml "kızlar şifreyi değiştirdim açıp bakamaz" gibi teminat vermediği sürece,ben her sblnstml rumuzunu gördüğümde,acaba eniştemi ki? diye psikopata bağlarım:KK52::KK52::KK52:

Sibel ciddi ciddi eşinle bi konuşma yapmanın zamanı geldi bence...öyle öfkelenip sağa sola kaçışmayın..konuşun..iletişim foreverEn Büyük KK

en güzeli fazla içli dışlı olmayacaksın, az ve öz görüşecek mesafeli saygılı olacaksın bitti gitti :)

Mesafe önemli. En az somut mesafe kadar. Ama yazık bu kız aynı apartmanda ne kadar koruyabilecek ki mesafeyi. Herşey erkekte bitiyor. Biz onlara güvenip alıyoruz bunca riski..

bilmeyince dokunmaz ki insana..ama şimdi sblnstml "kızlar şifreyi değiştirdim açıp bakamaz" gibi teminat vermediği sürece,ben her sblnstml rumuzunu gördüğümde,acaba eniştemi ki? diye psikopata bağlarım:KK52::KK52::KK52:

Sibel ciddi ciddi eşinle bi konuşma yapmanın zamanı geldi bence...öyle öfkelenip sağa sola kaçışmayın..konuşun..iletişim foreverEn Büyük KK

Bizim burada tanışıp 1,5 yıldır her allahın günü saatlerce yazıştığımız,bizim bebeklerimiz ile aydaş bebeği olduğunu zannettiğimiz,doğumuna tanıklık edip gözyaşı döktüğümüz arkadaşımız fake çıktı ya :KK9::KK9: Meğer o bebek fotoları başkasına aitmiş,7 aylık zannettiğimiz bebek 3 yaşındaymış. Kayıplara karıştı,kim olduğunu bilmiyoruz. Siz yine de çok dökülmeyin derim ben :))

Mesafe önemli. En az somut mesafe kadar. Ama yazık bu kız aynı apartmanda ne kadar koruyabilecek ki mesafeyi. Herşey erkekte bitiyor. Biz onlara güvenip alıyoruz bunca riski..

yok canım mümkün değil aynı binada mesafeyi korumak ama işte asıl yanlış o, tabi bilemiyoruz şartları nasıl falan ama en doğrusu evlenen çiftlerin bağımsız bir eve çıkması, kendi ailenle aynı binada oluyor ama kayınvalide ile zor, neticede kocan sabah gidecek akşam gelecek büyün gün evde olan sensin, birşeyler mutlaka sorun olacak

yok canım mümkün değil aynı binada mesafeyi korumak ama işte asıl yanlış o, tabi bilemiyoruz şartları nasıl falan ama en doğrusu evlenen çiftlerin bağımsız bir eve çıkması, kendi ailenle aynı binada oluyor ama kayınvalide ile zor, neticede kocan sabah gidecek akşam gelecek bütün gün evde olan sensin, birşeyler mutlaka sorun olacak

Bizim burada tanışıp 1,5 yıldır her allahın günü saatlerce yazıştığımız,bizim bebeklerimiz ile aydaş bebeği olduğunu zannettiğimiz,doğumuna tanıklık edip gözyaşı döktüğümüz arkadaşımız fake çıktı ya :KK9::KK9: Meğer o bebek fotoları başkasına aitmiş,7 aylık zannettiğimiz bebek 3 yaşındaymış. Kayıplara karıştı,kim olduğunu bilmiyoruz. Siz yine de çok dökülmeyin derim ben :))

ne diyosuuuuuunnnnnnn:KK52::KK53::KK66::KK60::KK60::KK60::KK60:
ay kırıldım gülmekten...:KK60: van münit kardeşiimmm..daha kk ya açılmam:KK64::KK64::KK60:

inanmıyorummm :KK53: şaka gibi ya, ee nasıl çıktı ortaya?

İnsanların dertlerinin ve sıkıntılarının çıkış noktalarına bakıyorum da herşey biryerde başlıyor :

Susmak , içine atmak , biriktirmek , yanlış anlaşılmamak , huzursuzluk çıkmasın diye geri adım atmaya çalışmak vs..
Ama bunların hepsı geçici çözüm oluyor ve biryerden patlıyor sorunlar üst üste..

İlk mjda mesela : en ufak sözleri bile biriktirmiş konu sahıbı hep susmuş alttan almış ..
ama içten içe nefret kusmus .Halbuki bir insan başından beri kendi gibi olsa : tavrını net bir şekilde ortaya koysa yapamıycağı şeyler ve yapmak istemeyecekleri için kendini zorlamasa sorunlarda birikmemiş olurdu ..

Birşey size ters geliyorsa susmayın ..
Sizin doğrularınıza yanlışsa gözardı etmeyin ..
Başından beri sessiz herşey he he diyen biri olursanız ; üstünüzden geçinen çoook insan çıkacaktır ..
Ve siz biryerde patladıgınız zaman bile hakkınızı koruyamıycak anlaşılamıycaksınız ..
İyisimi başında ipleri sıkı tutmak , kartları açık oynamak lazm..

of of of olaya bak... doğru okudum dimi ben?
nasıl ya cidden konu sahibinin eşi mi bunları yazan?
fake falan değil dimi?
eğer ciddi ciddi konu sahibinin eşi buraya yazdıysa gerçekten söyleyecek söz bulamıyorum. kaç yaşında insanlarsınız siz?

Siz çıldırdınız mı yaaa:KK53:

Sen bi yerde eşin başka bi yerde KK dan mı iletişim kuruyosunuz?:KK53:
Buaraya yazdıklarınızı karşılıklı dile getirseydiniz şimdiye sorun morun kalmamıştı...:82:

Baya baya atışıyosunuz KK dan...
5 yıl susmuşsun..niye sustun güzelim o zaman?
Sen insanlara yanlışlarını göstermessen onlar yanlışlarını doğru bilerek uygulamaya devam ederler 5 yıldır olduğu gibi..
Eşinin ailesine saydırıp duruyosun ne zamandır,sen bitanesin de, eşinin gözüne soka soka KK yı açık bırakıp mesajları okutup sana tepki verince mi kötü oluyo? Tanımadığı bir sürü kadına eşini ve ailesini kötülüyosun..ya tamam içini döküyosun bi yerde ama ne diye yazdıklarını okutmak için bi çabaya giriyosun? Buyur böyle olur işte... benim eşim bi erkek forumunda bana ya da aileme bu kadar yağdırsa ben de okusam...allah allahhhhhhh yaniii:KK47:
benim niye haberim yok da bu kadar adamın haberi var bu çektiklerinden diye yağmur olur yağarım o adamın üstüne:KK47: anlamak lazım insanları..
KK yı görsün diye verdiğin mücadele yanlıştı en baştan..sen onun sınıf arkadaşı değil karısısın,çocuğunun annesisin..önce onunla uzun uzun konuşupisıkıntılarını yaşadıklarını anlatıp daha sonra bi çözümsüzlük olursa buraya içini dökseydin de ondan sonra mesajlarını gösterme gayretinde bulunsaydın..Eşin de sen de tuhafsınız sonuç olarak..Allah sorunlarınızı tatlı dille çözmeyi nasip etsin..

lifeisnoteasy ellerine saağlık ne güzel yazmışsın...sibel ve eşi en kısa zaamanda saygınızı tam olarak yitirmeden toparlayıp oturup konuşun saygı giderse evlilik zor olur kendinize gelin..

Kızlar istediğim sonunda oldu. Bu yazımı okuyanlar bilirler eşime yaşadıklarımı birbir dökmek istiyordum fakat eşimin beni daha 2. cümlede susturup konuşturmayacağını bildiğim için birşey diyemiyordum. Eşim kk ndeki bu yazılarımı yorumlarımı hep okumuş:KK9: Nasıl mutlu oldum anlatamam. Eşimi üzmek istemezdim ama ben çok kırıldım çok yıprandım aileme çok laflar edildi sustum hep içim kan ağlarken eşime gülücükler attım evimin huzuru kaçmasın diye. Eşimi çok sevdiğim için. Şimdi top eşimde ben onu çok seviyorum ve eğer o da beni seviyorsa beni artık ezdirmez, üzdürmez. 4-5 aydır okuyomuş yazdıklarımı yorumlarımı :KK53: hiç ama hiç çaktırmadı vallahi tebrik ettim oyunculuğunu :KK9: Ben yuvamı seviyorum o da beni kızını ve yuvasını seviyorsa özünde benle huzurluysa yanımda olur. Değilse yapacak birşeyim yok ben elimden geleni yaptım. :85: Eşim hiç öyle aşırı bir tepki vermedi hayrett ettimm:KK30: sizce bundan sonrası ne olur?

vallahi eşinde yazmaya başlayınca acaba fake mi dedim, eğer değilse sorun olacak... dememe kalmadı zaten oldu anladığım kadarıyla

bakalım akşam gelince ne olucak. formuda bilerek açık bırakıcam yine okusun :KK76:

canım çok gençsin anladığım kadarıyla, umarım eşin senin saflığının farkındadır çünkü yaptığın şey eğer özellikle onun okuması için forumu açık bırakmaksa bu pek hoş değil. neden bana söylemediğin şeyleri başkalarına söylüyor diye düşünüp sana olan güveninin kırılmasına sebep olabilirsin. gerçi evet sanal bir muhabbet bu ama... şoke oldu adam, ne doluymuş da haberim yokmuş demiştir.

Siz çıldırdınız mı yaaa:KK53:

Sen bi yerde eşin başka bi yerde KK dan mı iletişim kuruyosunuz?:KK53:
Buaraya yazdıklarınızı karşılıklı dile getirseydiniz şimdiye sorun morun kalmamıştı...:82:

Baya baya atışıyosunuz KK dan...
5 yıl susmuşsun..niye sustun güzelim o zaman?
Sen insanlara yanlışlarını göstermessen onlar yanlışlarını doğru bilerek uygulamaya devam ederler 5 yıldır olduğu gibi..
Eşinin ailesine saydırıp duruyosun ne zamandır,sen bitanesin de, eşinin gözüne soka soka KK yı açık bırakıp mesajları okutup sana tepki verince mi kötü oluyo? Tanımadığı bir sürü kadına eşini ve ailesini kötülüyosun..ya tamam içini döküyosun bi yerde ama ne diye yazdıklarını okutmak için bi çabaya giriyosun? Buyur böyle olur işte... benim eşim bi erkek forumunda bana ya da aileme bu kadar yağdırsa ben de okusam...allah allahhhhhhh yaniii:KK47:
benim niye haberim yok da bu kadar adamın haberi var bu çektiklerinden diye yağmur olur yağarım o adamın üstüne:KK47: anlamak lazım insanları..
KK yı görsün diye verdiğin mücadele yanlıştı en baştan..sen onun sınıf arkadaşı değil karısısın,çocuğunun annesisin..önce onunla uzun uzun konuşupisıkıntılarını yaşadıklarını anlatıp daha sonra bi çözümsüzlük olursa buraya içini dökseydin de ondan sonra mesajlarını gösterme gayretinde bulunsaydın..Eşin de sen de tuhafsınız sonuç olarak..Allah sorunlarınızı tatlı dille çözmeyi nasip etsin..

KESİNLİKLE KATILIYORUM lifeisnoteasycığım... mükemmel anlatmışsın :KK9:

KESİNLİKLE KATILIYORUM lifeisnoteasycığım... mükemmel anlatmışsın :KK9:

Aklın yolu bir canım..hemen empati yapmak lazım böyle bi durumda..
erkeklerkulubü diye bi sitenin olduğunu varsayalım..
5 yıllık eşimle herşey yolunda gidiyo,bi problem yok,ailemle arası iyi,şikayeti yok SANIYORUM ben..
Bigün netin başına geçiyorum anaaaa bide ne göriyim??? benim adam erkeklerkulübündeki yüzlerce adama beni kesmiş,ailemi kesmiş,tanımadığım adamlar hem beni eleştirmiş hem aileme giydirmiş falan fistan......???????

bak düşününce gözüm seyredi yine sinirden:KK53::KK53::KK53::KK53:

Aklın yolu bir canım..hemen empati yapmak lazım böyle bi durumda..
erkeklerkulubü diye bi sitenin olduğunu varsayalım..
5 yıllık eşimle herşey yolunda gidiyo,bi problem yok,ailemle arası iyi,şikayeti yok SANIYORUM ben..
Bigün netin başına geçiyorum anaaaa bide ne göriyim??? benim adam erkeklerkulübündeki yüzlerce adama beni kesmiş,ailemi kesmiş,tanımadığım adamlar hem beni eleştirmiş hem aileme giydirmiş falan fistan......???????

bak düşününce gözüm seyredi yine sinirden:KK53::KK53::KK53::KK53:

kesinlikleee !!! insan bütün güvenini kaybeder ve ben olsam açık söyleyeyim o güven bunalımını aşamam tahminimce :KK50: umarım ciddi bi problem yaşamazlar :26:

bu arada çok alem birisin anladığım kadarıyla bazı tepkilerin beni çok güldürüyor :KK60: bunun için teşekkür ederim :KK71: allah kimseyi gülmekten ayırmasın.

X