İçinizi sıcak suyla yıkayın

PamuKSekeR

artık anne
Kayıtlı Üye
29 Nisan 2007
1.972
10
azericiğim eline sağlık sıcak suyu ve maden suyunu çok seven
biri olarak bana gün doğdu desene kışta geliyor zaten artık bol
bol sıcak su içerim ohh ne güzell yansın yağlarrr

diyetimin ilk 2 ayında her sabah 2 bardak sıcak su içmiştim çok faydası olmuştu tekrar başlayım bari ama denildiği kadar çok içemem ıyyy

kitty28

Guru
Kayıtlı Üye
4 Ağustos 2007
1.539
548
43
Çinlilerin zayıflığıın bir nedeninin de bir tabak pirinci iki çöple yama çabaları olduğu kanaatindeyim. Zira o kadar taneyi saya saya ben de yemeğe kalksam, usanır doyarım:))))))))))))
Zayıflayacaksak kaşığı bırakıp çöpe geçelim derim!

evet canım bence de =) elizabeth hurley formunu korumak için yanında çocuk çatal-bıçağı taşır ve her yemeğini onlarla yermiş.biz de çin çubuklarıyla gezeriz artık =) hem bizim hurleyden eksiğimiz yok,fazlamız var :p yalnız çorba nassı içicezx ona bi çözüm bulamadım sırnaşık şey

XIXLVEM

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Ekim 2007
49
0
39
aaaaa ne kadar güzel ya sıcak su ve soda önumzde kış zaten doya doya icerız artıkkkkk

azeri

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
19 Mayıs 2007
256
2
46
diyetimin ilk 2 ayında her sabah 2 bardak sıcak su içmiştim çok faydası olmuştu tekrar başlayım bari ama denildiği kadar çok içemem ıyyy

ne 2 bardağı ben 3 bardak içer okula giderim,dersten çıkar 1 bardak da öyle içer sonra hafif bir şeyler atıştırırım,ama gruba girmeden önce haftasonları yedikelrimi görseydiniz:1shok:tereyağı,bal,poğaça
:emir_bebek:

azeri

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
19 Mayıs 2007
256
2
46
bizleri bilgilendirdiğin için teşekür ederim azericiğim 2gündür sıcak su içiyorum inanın göbeğimin küçüldü sürekli sıcak su içtim kendimi sürekli tok hissediyorum tekrar teşekür ederimbunlar senin içina.s.a.s.a.s.a.s.

bir şey değil canım ya ,tok tuttuğu kesin ama senin vücut su tutmayan cinsden galiba,ben sıcak sudan donra kendimi şişmiş gibi hissederim:çok üzgünüm:bunu önlemek için de biberiye suyu içiyorum ya da çayı

azeri

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
19 Mayıs 2007
256
2
46
en yakın arkadaşım benden 2 kat daha fazla yer.hele akşam yemeklerinde,evlerinde kaldığım güm şok olmuştum.börekten tatlıya ne ararsanız var.ve hiç sakınmaz yer arkadaşım.fakat kızda bir su içme durumu...sürekli her lokmasında oda sıcaklığında,ılık su içiyordu.ama kilo sorunu olduğundan değil,öyle alışmış.demek ki bu yüzden kilo almıyor...he bişi daha..bu arkadaşım aynı zamanda çok da hareketlidir,kimseden bişi istemez her işini kendi yapar.benim gibi kardeşlerini hizmetçi yapmaz kendine...çok yer ama böyle işte..belki bize örnek olur diye anlattım..teşekkürler azeri,a.s.denemk lazım

25-30 bardak olmasa da dene güzelim,faydası var zararı yok en azından:dance:

azeri

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
19 Mayıs 2007
256
2
46
bi de hanımlar bu tip şeyleri sadece kilo vermek için değil alışkanlık haline getirmek için yapmalı,bek ben okul başlayalı unutuyorum biberiye funda içmeyi,fidip mecitefendinin hazır biberiye suyunu aldım,şimdi elimin altında her gün mutlaka 3 çay baaaardağı içiyorum,hem sellülitlere de birebirmiş,daha ne isteyeyim ben????????
mecitefendinin funda suyu da varmış onu da alacağım taaaaam olacakfiyatı da 6 ytl

gxuxl gonca

hermes seni seviyorum
Kayıtlı Üye
19 Temmuz 2007
329
4
35
eskiden bende içerdim sabahları limonlu sıcak su şimdi uykusuzluktan gün içinde uyanık ve dinç tutsun diye sabah kalkar kalkmaz kahve içmeye başladım(şekersiz tabiki) sıcak suya yer kalmıo midede ama yine başlıcam içmeye kahveden daha yararlı sonuçta

bedef

Guru
Kayıtlı Üye
2 Mart 2007
2.578
1.671
arkadaşalar inanırmısınız geçen yıl.sıcak su içerek 59 kg 51e düşmüştüm hemde kısa sürede bu gece tekrar başladım ve şimdiden 2lt ye yakın sıcak su içtim tek zor yanı wc

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1438 gün geçti.

meltem87

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Eylül 2007
55
0
walla arkadaşlar bu kesinlikle doğru.11 kilo werdiğim zamanlarda günde 4 lt su içiodum we bunun yarısını sıcak su olarak tüketiodum ve kısa zamanda hem mideyi rahatlatıo hemde tokluk hissi werio.zaten zayıfladığım dönemlerden kilolarım bana geri döndü ama allahtan ki su çme alışkanlığı bırakmadım 4 kt olmasada hergün 3 lt mutlaka içiorum.su mucizaw bir şey bence sıcak yada soğuk farketmez.azeri ye de bu güzel bilgiyi heskesle paylaştğı için teşekkür ediorum..

Silviya

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
31 Ağustos 2007
1.050
3
37
walla arkadaşlar bu kesinlikle doğru.11 kilo werdiğim zamanlarda günde 4 lt su içiodum we bunun yarısını sıcak su olarak tüketiodum ve kısa zamanda hem mideyi rahatlatıo hemde tokluk hissi werio.zaten zayıfladığım dönemlerden kilolarım bana geri döndü ama allahtan ki su çme alışkanlığı bırakmadım 4 kt olmasada hergün 3 lt mutlaka içiorum.su mucizaw bir şey bence sıcak yada soğuk farketmez.azeri ye de bu güzel bilgiyi heskesle paylaştğı için teşekkür ediorum..

cnm diyetisyen söylemişti birne ama sanamı başkasımıydı hatırlamıyorm.4 litre çok fazla böbrekler aşırı çalışıp yoruluyomuş 3 litreyi aşmamak gerek.bende şimd aldım önüme 2 litrelik termosumu doldurudm içine kaynar suyu 1 litrede normal su şişeyle önümde karıştırp karıştırp içiyorm.bölece 3 litre bitmiş olcak.üstelik bişey farkettim sıcak su normal sudan daha rahat içiliyo.yani tabi kaynar olmayacak böle yanmayacak kadar sıcak işte :) hadi mutlu bayramlar size şekerler...