İçinizi sıcak suyla yıkayın

diyetimin ilk 2 ayında her sabah 2 bardak sıcak su içmiştim çok faydası olmuştu tekrar başlayım bari ama denildiği kadar çok içemem ıyyy

ne 2 bardağı ben 3 bardak içer okula giderim,dersten çıkar 1 bardak da öyle içer sonra hafif bir şeyler atıştırırım,ama gruba girmeden önce haftasonları yedikelrimi görseydiniz:1shok:tereyağı,bal,poğaça
:emir_bebek:

bizleri bilgilendirdiğin için teşekür ederim azericiğim 2gündür sıcak su içiyorum inanın göbeğimin küçüldü sürekli sıcak su içtim kendimi sürekli tok hissediyorum tekrar teşekür ederimbunlar senin içina.s.a.s.a.s.a.s.

bir şey değil canım ya ,tok tuttuğu kesin ama senin vücut su tutmayan cinsden galiba,ben sıcak sudan donra kendimi şişmiş gibi hissederim:çok üzgünüm:bunu önlemek için de biberiye suyu içiyorum ya da çayı

en yakın arkadaşım benden 2 kat daha fazla yer.hele akşam yemeklerinde,evlerinde kaldığım güm şok olmuştum.börekten tatlıya ne ararsanız var.ve hiç sakınmaz yer arkadaşım.fakat kızda bir su içme durumu...sürekli her lokmasında oda sıcaklığında,ılık su içiyordu.ama kilo sorunu olduğundan değil,öyle alışmış.demek ki bu yüzden kilo almıyor...he bişi daha..bu arkadaşım aynı zamanda çok da hareketlidir,kimseden bişi istemez her işini kendi yapar.benim gibi kardeşlerini hizmetçi yapmaz kendine...çok yer ama böyle işte..belki bize örnek olur diye anlattım..teşekkürler azeri,a.s.denemk lazım

25-30 bardak olmasa da dene güzelim,faydası var zararı yok en azından:dance:

bi de hanımlar bu tip şeyleri sadece kilo vermek için değil alışkanlık haline getirmek için yapmalı,bek ben okul başlayalı unutuyorum biberiye funda içmeyi,fidip mecitefendinin hazır biberiye suyunu aldım,şimdi elimin altında her gün mutlaka 3 çay baaaardağı içiyorum,hem sellülitlere de birebirmiş,daha ne isteyeyim ben????????
mecitefendinin funda suyu da varmış onu da alacağım taaaaam olacakfiyatı da 6 ytl

eskiden bende içerdim sabahları limonlu sıcak su şimdi uykusuzluktan gün içinde uyanık ve dinç tutsun diye sabah kalkar kalkmaz kahve içmeye başladım(şekersiz tabiki) sıcak suya yer kalmıo midede ama yine başlıcam içmeye kahveden daha yararlı sonuçta

arkadaşalar inanırmısınız geçen yıl.sıcak su içerek 59 kg 51e düşmüştüm hemde kısa sürede bu gece tekrar başladım ve şimdiden 2lt ye yakın sıcak su içtim tek zor yanı wc

walla arkadaşlar bu kesinlikle doğru.11 kilo werdiğim zamanlarda günde 4 lt su içiodum we bunun yarısını sıcak su olarak tüketiodum ve kısa zamanda hem mideyi rahatlatıo hemde tokluk hissi werio.zaten zayıfladığım dönemlerden kilolarım bana geri döndü ama allahtan ki su çme alışkanlığı bırakmadım 4 kt olmasada hergün 3 lt mutlaka içiorum.su mucizaw bir şey bence sıcak yada soğuk farketmez.azeri ye de bu güzel bilgiyi heskesle paylaştğı için teşekkür ediorum..

walla arkadaşlar bu kesinlikle doğru.11 kilo werdiğim zamanlarda günde 4 lt su içiodum we bunun yarısını sıcak su olarak tüketiodum ve kısa zamanda hem mideyi rahatlatıo hemde tokluk hissi werio.zaten zayıfladığım dönemlerden kilolarım bana geri döndü ama allahtan ki su çme alışkanlığı bırakmadım 4 kt olmasada hergün 3 lt mutlaka içiorum.su mucizaw bir şey bence sıcak yada soğuk farketmez.azeri ye de bu güzel bilgiyi heskesle paylaştğı için teşekkür ediorum..

cnm diyetisyen söylemişti birne ama sanamı başkasımıydı hatırlamıyorm.4 litre çok fazla böbrekler aşırı çalışıp yoruluyomuş 3 litreyi aşmamak gerek.bende şimd aldım önüme 2 litrelik termosumu doldurudm içine kaynar suyu 1 litrede normal su şişeyle önümde karıştırp karıştırp içiyorm.bölece 3 litre bitmiş olcak.üstelik bişey farkettim sıcak su normal sudan daha rahat içiliyo.yani tabi kaynar olmayacak böle yanmayacak kadar sıcak işte :) hadi mutlu bayramlar size şekerler...

ben zaten hep sicak su icerim,hani oyle ilikta degil,dayanabilecegim sicakliga kadar icerim,,,alistim artik,severek icerim sicak suyumu,:kahve:

Herkese merhabalar ,Bende kılo ile mücadele edenlerdendım . önceleri 1 kıloyu verebılmek için 1-2 ay hayatımı zehir ediyordum kendıme ama Dr.Faruk Öncel yöntemıyle ciddi anlamda 1 ay içinde müthiş bir incelme ve kilo verme durumum söz konusu oldu..:lepi: hiç bir yan etkısını görmedım .sporda yapmadım. öncekı yıllarda bır ıkı kez rejım ve ek olarak spor desteğiyle deneyımım olmuştu ama bu kadar basarılı olmamıştım . bedenıme göre kocaman bir göbeğim vardı :CüvCüv: Şimdi daha fit , daha enerjik ve sağlıklıyım hihoyyyt.

Son düzenleme:
Herkese merhabalar ,Bende kılo ile mücadele edenlerdendım . önceleri 1 kıloyu verebılmek için 1-2 ay hayatımı zehir ediyordum kendıme ama Dr.Faruk Öncel yöntemıyle ciddi anlamda 1 ay içinde müthiş bir incelme ve kilo verme durumum söz konusu oldu..:lepi: hiç bir yan etkısını görmedım .sporda yapmadım. öncekı yıllarda bır ıkı kez rejım ve ek olarak spor desteğiyle deneyımım olmuştu ama bu kadar basarılı olmamıştım . bedenıme göre kocaman bir göbeğim vardı :CüvCüv: Şimdi daha fit , daha enerjik ve sağlıklıyım hihoyyyt.

sevgili bnr cim,paylaşımın için teşekkür ederim,ben de yaz demem kış demem sıcak suyumu mutlaka içerim
bu arada doktor MARANKİ de toksin atmak için 1.5 2 litre sıcak suyu ısrarla tavsiye ediyor
bir de temmuz ayının 20 21 22 tarihlerinde 3 gün boyunca ( BUNLAR DOLUNAY GÜNLERİ) 1.5 kilo kiraz yiyormuşsun günlük ve 3 günde en az 2 kilo veriyorsun.akabinde uygun bir diyetle de desteklersen kiloları geri almıyormuşsun:teytey::içelim:

ağustos ayı dolunay günlerini bilmiyorum ama hesaplanabilirmiş ya da intenette bulabilirmişiz.dolunay günlerinde medcezir yani git gel olayı olmadığından su çekimi fazla oluyprmuş bu yüzden vücüt diğer günlere oranla daha fazla toksin atıyormuş
3 gün boyunca bol bol sıvı almayı da ihmal etmiyoruz
ben mutlaka yapacam sonuçları da buraya yazarım
herkese iyi incelmeler
ay unutmuşum ağustos ayında 3 gün boyunca karpuz yiyormuşsun....................

sevgili bnr cim,paylaşımın için teşekkür ederim,ben de yaz demem kış demem sıcak suyumu mutlaka içerim
bu arada doktor MARANKİ de toksin atmak için 1.5 2 litre sıcak suyu ısrarla tavsiye ediyor
bir de temmuz ayının 20 21 22 tarihlerinde 3 gün boyunca ( BUNLAR DOLUNAY GÜNLERİ) 1.5 kilo kiraz yiyormuşsun günlük ve 3 günde en az 2 kilo veriyorsun.akabinde uygun bir diyetle de desteklersen kiloları geri almıyormuşsun:teytey::içelim:
Rica ederim :))
Kiraz zaten kılo verdıren bır meyve .. bu yontemı bı çok kışının uyguladıgını duydum.. onlara sorayım faydasını gormuslermı sanırım vucuttan ödemı ve suyu atıyordur bu 2 kılo ıle ..
Ben Dr.Faruk Öncel yöntemımı artık yaşamıma kattım dıyebılırım .. Hatta şu sıralar 1-2 kılo daha versemmı vermesemmı dıyede nazlanıyorum ..kilo vermemek mümkün değil ..:lepi: Yöntemı doğru uyguladıgında cıdden kalıcı kılo verılıyor ..:)

azericiğim eline sağlık sıcak suyu ve maden suyunu çok seven
biri olarak bana gün doğdu desene kışta geliyor zaten artık bol
bol sıcak su içerim ohh ne güzell yansın yağlarrr

YA NASIL 92 KİLODAN 74 DÜŞTÜN SÖYLERMISIN LUTFEN BENDE 82 KİLOYUM VE ACİLEN ZAYIFLAMAM GERİYOOOOOOOO La.s.:nazar::enbuyukkk:ÜTFENNNNNNNNNN

arkadaşlar sıcak suyu sürekli içen biri olarak yazıyorum.ben 1 sene boyunca hiç aralık vermeden içtim veeeeeee 1 yılda 16 kilo verdim ve 70kilodan 54 kiloya düştüm kilodan kesinlikle tavsiye ediyorum düzenli bi şekilde verdiğim için tekrardan kilo alma gibi bi sıkıntım yok.16 kiloyu verirken asla diyet yapmadım bildiğim gibi yedim ama hem yemekden önce hem yemekten sonra sabah kalkar kalkmaz ve akşam yatmadan önce kesinlikle içiyodum sıcak sudan asla vaz geçmeyin bence en güzel zayıflama yöntemi bu hemde hiç bi yan etkisi yok

bıldıgın gıbı ye derken?ben dıyet yapmaya baslamadan once gunde 2 ekmek yerdım bısurude yemek yanı bunları yemeye devam etcem ve sıcak su ıcınce hıç:1no2::1no2: kılo almıycam hatta kılo vercem oylemı ınanılır gıbı degıl.

bi de hanımlar bu tip şeyleri sadece kilo vermek için değil alışkanlık haline getirmek için yapmalı,bek ben okul başlayalı unutuyorum biberiye funda içmeyi,fidip mecitefendinin hazır biberiye suyunu aldım,şimdi elimin altında her gün mutlaka 3 çay baaaardağı içiyorum,hem sellülitlere de birebirmiş,daha ne isteyeyim ben????????
mecitefendinin funda suyu da varmış onu da alacağım taaaaam olacakfiyatı da 6 ytl
azeri cnm şu bahsettiğin 'biberiye funda' ve 'fidip mecitefendinin hazır biberiye suyunu' bunlar nasıl bişey açarmısın faydasını görüyosan bende başlıym zemuszemus

X