iddet müddeti hakkında

Louder

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
3 Ağustos 2012
1.761
1.607
merhabalar, iyi geceler. iddet müddetinin kaldırılması hakkında gecenin bu saatinde ne kadar google ile haşır neşir olsam da aradığım şu sorunun cevabını bulamadım ve bu da bana dert oldu. önce mahkemeye gidip, hastaneye sevk etmelerini mi istiyoruz yoksa direkt gebelik testi sonucunu dava dilekçesine ekleyip başvuruda bulunabiliyor muyuz? bilgisi olan varsa bir gram bilgiye muhtacız şu an :KK43:

Esila09

Nirvana
Pro Üye
1 Ekim 2010
13.211
25.414
merhabalar, iyi geceler. iddet müddetinin kaldırılması hakkında gecenin bu saatinde ne kadar google ile haşır neşir olsam da aradığım şu sorunun cevabını bulamadım ve bu da bana dert oldu. önce mahkemeye gidip, hastaneye sevk etmelerini mi istiyoruz yoksa direkt gebelik testi sonucunu dava dilekçesine ekleyip başvuruda bulunabiliyor muyuz? bilgisi olan varsa bir gram bilgiye muhtacız şu an :KK43:

Once mahkemeye gideceksiniz onlar sizi yonlendirecek.

Louder

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
3 Ağustos 2012
1.761
1.607
Belki bilgiye ihtiyacı olan olur; bugün adliyeye gidip hakimin kalemiyle görüştük. Hemen sevk verdi. Hastanede test yaptırdık (kan ve transvajinal ultrason yapılıyor) ve raporu bekliyoruz, çok daha hızlı olacakmış :)