İdrar kaçırma kasık ağrısı.

Tatlianne20

Cennet Annesi♥
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
25 Ekim 2017
14.962
113.785
26
Hayırlı günler kızlar hemen hemen evlendim evneli ara sıra yaşadığım bir durumda idrar kaçırma ama bu 2 yıla yakın sürekli her beraberlikte direk idrar oluyor kaşıklarım ağrı olurken idrar torbam sanki yerinde oynamış idrar yapıyorum. Bu 1senedirde çocuk düşünüyorum önceden de olurdu kuruluk isteksizlik ağrı oluyor bide bu idrar problemi artı böyle bir durum yaşayan varmı. Hiç beraberlik istemiyorum lavaboyada oncesinden giderim yine geliyor kasiliyorum artık direk ağrı oluyor. Böyle birşey başına gelen varmı. Doktora gidicem bunun için çünkü artık baya hayatımı etkilemeye başladı iyiyce.

Tatlianne20 idrar kaçırma sorunu için doktora gitmelisin, kadınlarda idrar kaçırmanın çeşitli sebepleri oluyor çünkü.
Kasların zayıflaması, gevşemesi, zor doğum, kürtajlar, sağlıklı doğumla sonuçlanmasa bile çok fazla gebelik vb gibi sebepler.

Mesela benim bir tanıdığım idrar kaçırıyordu, mesane sarkması varmış sebebi çok kürtaj olmasıymış, mesane rahim üstüne sarkmış, ameliyat olmak zorunda kaldı çünkü o hiç tutamaz hale gelmişti.

Tatlianne20 idrar kaçırma sorunu için doktora gitmelisin, kadınlarda idrar kaçırmanın çeşitli sebepleri oluyor çünkü.
Kasların zayıflaması, gevşemesi, zor doğum, kürtajlar, sağlıklı doğumla sonuçlanmasa bile çok fazla gebelik vb gibi sebepler.

Mesela benim bir tanıdığım idrar kaçırıyordu, mesane sarkması varmış sebebi çok kürtaj olmasıymış, mesane rahim üstüne sarkmış, ameliyat olmak zorunda kaldı çünkü o hiç tutamaz hale gelmişti.
Haklısın bende daha çok artmaya başladı randevu bulmaya çalışıyorum.

X