İdrar pozitif kan negatif ve lekelenme

Cadiiii03443

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
29 Şubat 2020
744
592
Selam kızlar

Kızlar transferın 5. Günü idrar testı yaptım pozitif cıktı aynı gün kan verdım negatıf cıktı

6. Gün tekrar farklı marka ile test yaptım pozitif cıktı 8. gün sonra kan verdım negatıf cıktı. ( yanı dün sabah)

Dün aksam da camasırımı baya ıslatacak kadar lekelı su geldi. Ben gercekten hiçbişey anlamıyorum....

Daha önce basına boyle bısey gelen var mı?

İdrar testini değil kan testini baz alın çünkü hamilelik hormonu önce kanda sonra idrarda çıkar. Kanda cıkmıyorsa yok demektir. Bir kaç gün daha bekleyip tekrar kan verin isterseniz.

İdrar testini değil kan testini baz alın çünkü hamilelik hormonu önce kanda sonra idrarda çıkar. Kanda cıkmıyorsa yok demektir. Bir kaç gün daha bekleyip tekrar kan verin isterseniz.
Zaten o testlere ınancım dun bitti. Iyıce bozmuslar testlerı de..

Dün sabah 8. Gündü negatif cıktı akşamına acık kahve ve acık pembe rengınde su aeklınde sıvı gelınce acaba yerlesmemi dedım adet mı. Bilemedim.

Cok arastırdım ama bu sekılde olanı da göremedim 😔

Zaten o testlere ınancım dun bitti. Iyıce bozmuslar testlerı de..

Dün sabah 8. Gündü negatif cıktı akşamına acık kahve ve acık pembe rengınde su aeklınde sıvı gelınce acaba yerlesmemi dedım adet mı. Bilemedim.

Cok arastırdım ama bu sekılde olanı da göremedim 😔
Biraz daha bekle bence iki ya da üç gün bekle sonra tekrar kan ver o zaman daha netleşir. Siz sanki testleri çok erken yapmışsınız gibi.

Selam kızlar

Kızlar transferın 5. Günü idrar testı yaptım pozitif cıktı aynı gün kan verdım negatıf cıktı

6. Gün tekrar farklı marka ile test yaptım pozitif cıktı 8. gün sonra kan verdım negatıf cıktı. ( yanı dün sabah)

Dün aksam da camasırımı baya ıslatacak kadar lekelı su geldi. Ben gercekten hiçbişey anlamıyorum....

Daha önce basına boyle bısey gelen var mı?
Merhaba bende iki farklı eczaneden iki farklı gebelik testi alıp evde yaptım ikisi de pozitif bunu görünce hastaneye gittim kancda 1, 20 çıktı ve bugün adetimin geçmesinin 4.gunum ve hâlâ adet olmadım bende anlamadim

Merhaba bende iki farklı eczaneden iki farklı gebelik testi alıp evde yaptım ikisi de pozitif bunu görünce hastaneye gittim kancda 1, 20 çıktı ve bugün adetimin geçmesinin 4.gunum ve hâlâ adet olmadım bende anlamadim
Transfer sonrası kasım 10 da ılacları bıraktım... Herkes bir kac gün içinde adet olurken bn hala olmadım.

Geç döllenme olmuş olabilir ben burda bir çok kişinin başından geçenleri anlattılar umut oluyorlar umarım bizde de olur. Peki kaşık ağrısı felan var mı
Sanmıyorum 😔 en son 11 kasımda kan verdım 0.1 çıktı.
Ara ara hafif agrılar var ama öyle adet agrısı gibi yogun bı agrı degıl. Rahatsız etmiyor yanı

X