İdrar testi pozitif ama sorun var

cisembrhn35

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Aralık 2016
61
12
Kızlar merhaba bugün adetim gecikeli 6 gün oldu idrar testi yaptım pozitif çıktı 2 kere sonra o ikisinin resmini atıcam size. Sonra1 saat geçti kan geldi biraz kırmızı renkli kahverengi falan değildi yarım saat geçti test yaptım silik çıktı 2. Çizgi kanamamda kahverengine dönmüş ne olduğunu anlamadım önce sevindim deli gibi mutlu oldum şimdi çok çok kötüyüm kanı görünce yıkıldım resmen yarın sabah doktora gidicem erkenden yaşadığım bu durumu yaşayan var mı nedir düşünceleriniz 😢

Eklentiler

• F629219B-EAF1-4BA6-B1EC-7524FD32B6F4.jpeg
    F629219B-EAF1-4BA6-B1EC-7524FD32B6F4.jpeg
    70,9 KB · Görüntüleme: 173
Acile gidip kan tahlili yaptırın ilaç yazardı daha iyi olurdu

Aslında düşündüm ama ne yapıcam bilemedim ki😞
Acile git adetinin geciktigini ve testinin pozitif çıktığını şöyle kanamam var de onlar gerekirse kana bakıp iğne ilaç veya serum fitil veriri Progestan gibi ilaç verir düşüğü önleyici

Yanlış söyledim canım pozitif çıktı hemen demek isterken söylemek istediğim kopkoyu çıktı anında beklemeden hiç şok oldum
Anlaşamadık bı türlü 😂ilk test koyu sonra silik biraz demişsin ya ilki ikinciden önce yapıldı ya beklerken biraz daha koyulasmis olabilir yani endiselenme anlamında dedim ama sen doktora git hamilesin kanama için ilaç yazarlar

Kızlar merhaba bugün adetim gecikeli 6 gün oldu idrar testi yaptım pozitif çıktı 2 kere sonra o ikisinin resmini atıcam size. Sonra1 saat geçti kan geldi biraz kırmızı renkli kahverengi falan değildi yarım saat geçti test yaptım silik çıktı 2. Çizgi kanamamda kahverengine dönmüş ne olduğunu anlamadım önce sevindim deli gibi mutlu oldum şimdi çok çok kötüyüm kanı görünce yıkıldım resmen yarın sabah doktora gidicem erkenden yaşadığım bu durumu yaşayan var mı nedir düşünceleriniz 😢
Canim bugün acile gidemiyorsun ayaklarının altına yastık koy uzan dinlen yarına kadar. Yarında ilk is doktora git bence

Anlaşamadık bı türlü 😂ilk test koyu sonra silik biraz demişsin ya ilki ikinciden önce yapıldı ya beklerken biraz daha koyulasmis olabilir yani endiselenme anlamında dedim ama sen doktora git hamilesin kanama için ilaç yazarlar
Benim morali yerle bir olduğu için anlama zorluğu çekiyorum canım herhalde 😂 sabahtan gidicem hemen canım inşallah kötü birşey değildir 😞

Gittim doktora ultrasonla baktı keseyi göremedi idrara sıkışık olmamanın da etkisi olabilir dedi kan tahlili verdim kanamam yok peçeteye kahverengi leke geliyor bazen rabbim hayırlısı versin inşallah 🙏

Gittim doktora ultrasonla baktı keseyi göremedi idrara sıkışık olmamanın da etkisi olabilir dedi kan tahlili verdim kanamam yok peçeteye kahverengi leke geliyor bazen rabbim hayırlısı versin inşallah 🙏
Hakkında hayırlısı olsun canım🙏 sonucu paylaşırmısın merak ettim

X