Idrar testim negatif ama hala adet olmadim

Hulya4727

Üye
Kayıtlı Üye
2 Mayıs 2021
28
7
35
Merhabalar. Adetimden yaklaşık 1 hafta once 2-3 gün boyunca inanılmaz bas donmesi yaşıyordum ve akinti fazlalığı vardi. Adetimden 2 gun once erken gebelik testi yaptım sonuç negatif ve bugün adetimin 3. Gecikmesindeyim. Idrar testi yaptım yine negatif. Ama inanılmaz kaşık ağrım sırt ağrım bulantim var. Ağrılarım aynı adet sancısı gibi. Ama adet olamadim daha.Bugün iş yerinde arkadaşlarım gözlerim e bakıp sen hamile olabilirsin dediler ve umutlanıp test yaptım ve negatif cıktı. Idrar rengi de koyu. Adet olacak gibi hissediyorum ama bakıyorum akinti. Kan testi de istemiyorum o da negatif çıkarsa üzülürüm. Ben hamile miyim yoksa strese bağlı adet gecikmesi mi yaşıyorum

Negatif diyorsunuz da hiç mi çizgi çıkmadı yoksa hafif silik bir çizgi var mıydı. Bence kan verin

Ben de sizinle aynı durumdayım adet olabildiniz mi

Sanırım bu ay çok kişinin gecikti mevsimsel olabilir benimde hiç gecikmeyen adetim 6 gün geçti hala olmadım testler negatif çıkıyor
Tekrar merhaba, geçmiş olsun, evet havalar birden soğudu mevsimsel geçiş etkili diye düşünüyorum ben de benim de 4 gün geçti olmadım nasıl can sıkıcı bir durum

Ben senın gibiydim kan ver derim boşuna bekleme. Kimyasaldı çok düşük olunca değer bazen cıkmıyor

Kızlar merhaba 35 günde bir adet görüyorum 1 2 gün geçilebiliyor hatta daha fazla bile olabiliyor ancak 6 gün geciktim normal adet gecikmesindense bende anlam veremediğim değişik durumlar var
Belirtilerim
Akıntı
1 hafta önce lekelenme ve pembe kan kısa sürdü
Sırt ve bel ağrısı
Gaz sansıcı gibi sürekli bir batma hissi
Şimdide yumurtalıklarımda ağrı hissediyorum gidiyorum bakıyorum gelen giden yok ben 20 gün geciktik ameliyat olmıştum ne ağrım oldu ne bişeyim e korunmuyorum da ama 3 yıldır deniyoruz hamile de kalmadım yumurtlama günlerimi tutturamadık hiç akışına bıraktık acaba oldu mu dersiniz test aldım ben negatif çıktı

Ara kanama gibi bir şey olmuş bence doktora görünün

Anladım teşekkür ederim cevap verdiğiniz için ancak şimdi internetten baktım da mayom ve polipler ara kanamaya neden olurmuş belirtilerine baktım hiç biri yok ben bir umut hala gebelik olabilir mi diye şüphelenmekteyim Çünkü kahverengi akıntı ile çok az bir pembe kan geldi ve bir gün sürdü ara kanama mıdır bu tecrübelerinizi paylaşırsanız çok mutlu olurum bir doktora tabi ki görünücem ancak bire bir yaşanan durumları da sizlerden okumak isterim

Benim size bir şey söylemem yanlış olur doktor değilim, bir de lekelenmenizi kendi belirtilerinizi kendiniz daha iyi anlarsınız, ben kelime olarak ara kanama dedim, olmayabilir de, bir de internetten bakıp kendinize teşhis koymayın derim. İnternet bilgi kirliliğiyle dolu, en güzeli doktora gidip muayene ile net bilgi almak, kendinizi internete bakıp telaşa sürüklemeyin geçmiş olsun

Kan testi verin yarın. Ve doktorunuzla görüşün. Ameliyat olmanız bile etkiler adet olmanizi.

suan sızınle aynı durumdayım 19 kasımda adet olucaktım hala olmadım sürekli uyku halimdeyım ve cumartesi günü sprem gibi bir akıntım geldi beyaz kasıklarımda agrı oluyor heh oldum dıyorum yok olmadım bugunde test yaptım negatif Ve peçete ile sıldıgımde cok hafif pembe kan geldi cok hafif. gercekten anlam veremıyorum ılk defa böle bısey yasıyorum hayatımda endometrosiz hastasıyım umut ettım hamıleyım diye ama negatif olmasından dolayı da umudum yıkıldı bari adet olsam dıyorum oda yok ne olcak bılmıyorum yurtdısındayım doktordan randevu almak cok zor trde olsam direk kan verirdim

Ben ara kanama olduğunu düşünmüyorum çünkü bunu sürekli yaşıyorum bu ara kanama değil yerleşme kanaması bunu da yaşadım acık pembe leke gibiydi gecikme de olmuş geç döllenme olmuş olabilir bence test yapın var ise kesin çıkar zaten

Büyük ihtimal hamile değilsiniz bu ay herkes gecikti ben bekarım 8 gün geciktim

7 gün gecikmeye 3. Testi de yaptım negatif kızlar. Zaten az önce kahverengi leke de geldi o gelince ben zaten sökülürüm hemen. Geçen hafta geldiğinde adet olmadım arkasından o yüzden şüphelendim hamilelikten bi de yani değişik belirtiler 26 yalındayım hiç adet öncesi gaz sancım pembe kahve lekelenmem akıntının çoğalması sırt ve bel ağrısı hiç yaşamadım yaaa insan seviniyor ulan acaba gebe mi kaldım diye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…