idrar testinde negatif çıkıp hamile olan

11. gün dahi idrarda negatif çıkan sonra hamile olduğunu öğrenen var mı... bi umut arıyorum da... şansımı mı zorluyorum acaba... :KK59:

benim de bu ay beklenmeyen adet tarihim 3 hazirandı... 5 haziranda test yaptım 2. çizgi silik çıktı. Testten 2 gün sonra önden sağ kasığımda ağrı, sonra da 2 damla pembe kan geldi peçeteye, dedim adet oluyorum, ama o günden beri gelen giden yok, ne ağrı ne sızı ne kan hiçbirşey.. bu akşam bir test daha yaptım birşey varsa artık belli olur herhalde diye, yine aynı silik çizgi çıktı :KK52: çıldırmak üzereyim şu silik çizgiden nefret ediyorum ya hiç çıkmasın ya besbelli çıksın ama nerdeee :84:

bu bugünkü testin resmi, gece çektiğim için resmi çok iyi çıkmadı normali biraz daha belirgin... bir önce yaptığım da bundan çok farklı değildi zaten :KK53:

Son düzenleme:
bi arkadaşım adet günü geçtikten sonra 2 kez test yapmıştı..
her ikisi de negatifti..
ama arkadaşım hamileymiş ve doğurdu şimdi..:92:

kızlar benimde bugün adet günüm bu sabah idrar testi bariz bi şekilde tek çizgi çıktı..eğer hamiş olsaydım silikde olsa çıkarmıydı acaba.. pazartesiye kadar kırmızıyı görmezsem kan testi yaptırcam ama bugün bel ağrısı ile uyandım umarım adet belirtisi değildir..

benim de bu ay beklenmeyen adet tarihim 3 hazirandı... 5 haziranda test yaptım 2. çizgi silik çıktı. Testten 2 gün sonra önden sağ kasığımda ağrı, sonra da 2 damla pembe kan geldi peçeteye, dedim adet oluyorum, ama o günden beri gelen giden yok, ne ağrı ne sızı ne kan hiçbirşey.. bu akşam bir test daha yaptım birşey varsa artık belli olur herhalde diye, yine aynı silik çizgi çıktı :KK52: çıldırmak üzereyim şu silik çizgiden nefret ediyorum ya hiç çıkmasın ya besbelli çıksın ama nerdeee :84:

bu bugünkü testin resmi, gece çektiğim için resmi çok iyi çıkmadı normali biraz daha belirgin... bir önce yaptığım da bundan çok farklı değildi zaten :KK53:

bence hamilesin

11. gün dahi idrarda negatif çıkan sonra hamile olduğunu öğrenen var mı... bi umut arıyorum da... şansımı mı zorluyorum acaba... :KK59:

bennnn :) benim idrar testlerim ısrarla negatif çıkıodu yani ikinci çizgi çook silik şekildeydi. sonra kan testinde çıktı adetten iki gün sonra ama ben idrarı yine denedim negatifti çok güvenilir değil onlar. eğer hamile olma ihtimalin varsa hemen bi kan testi yaptır betahcg değerine baktır. en kesin sonuç bu hem için rahatlar. :KK61:

e hamilesin işte canımmmm :KK1: :KK1: o çizgi net olmazkidiğeri kadarrrrrrrrrrrrr :)) kkooooşşşşş doktora koooooooooşşşşşşşşşş geç kalmaaaaaaaaaaaa :KK55: :KK55: :KK55:

bennnn :) benim idrar testlerim ısrarla negatif çıkıodu yani ikinci çizgi çook silik şekildeydi. sonra kan testinde çıktı adetten iki gün sonra ama ben idrarı yine denedim negatifti çok güvenilir değil onlar. eğer hamile olma ihtimalin varsa hemen bi kan testi yaptır betahcg değerine baktır. en kesin sonuç bu hem için rahatlar. :KK61:

ya ben mayısta soğan kürü yaptımda pco nedeniyle... şimdiye kadar 3. oldu bunla öncekilerde adetim gelmişti.. ama bunda hala gelen giden yok.. 2. gün kanda negatif çıktı.. bi daha da baktırmadım..

haklısın canım ama zor işte.. sen de durum ne?

bir sağ kasığım bir sol kasığım batıyor.. sürekli bi sancı var.. 2-3 gündür yediklerim çıkartıyom..
ama psikolojik olabilir.. hem takıntılı bi insanım hem de bugnlerde çok stresliyim..

bir sağ kasığım bir sol kasığım batıyor.. sürekli bi sancı var.. 2-3 gündür yediklerim çıkartıyom..
ama psikolojik olabilir.. hem takıntılı bi insanım hem de bugnlerde çok stresliyim..

canım boşa heveslendirmek istemem ama bence sen büyük ihtimalle hamilesinnnn :)))

çok teşekkürler arkadaşlar cevaplarınız için beklemek çok zor ben klomen kullandım ve çatlatma iğnesi falan olmadım çünkü bazı sebeplerden dolayı tedavimi yarım bıraktım şimdi adet olamıyorum acaba klomeninde etkisi varmıdır diyede düşünmeden edemiyorum bu kadar gecikmeden sonra testte tek çizgiyi görmek beni deli ediyo canancım ben tedavimi yarım bıraktığım için doktoruma gidemiyorum kan testi için gidersem ne açıklama yaparım onuda bilmiyorum ama sen git ihmal etme inşallah senden hayırlı haberler alırız canım

meraba canım kan testi için doktoruna gitmen gerekmiyo artık sağlık ocaklarında bile yaptıra biliyosun önce gidip pazartesi sağlık ocağında yaptır hamişsen gidersin doktoruna bende ilk kez bu ay klomen kullandım benimde 4 günlük bi gecikmem var acele etmemeye karar verdim 10 gün geçtikten sonra yapıcam test bende klomenın etkisinden dolayı gecikme ihtimali olabileceğini düşünüyorum hemen umutlanmak istemiyorum inşallah hamilesindir

kızlar çok üzgünüm adetimi tam bugun itibariyle 1 hafta geçti ve sabah regl oldum yani hamile değilmişim...of yine olmadı...çok umutlanmıştım bu sefer çünkü il defa bu kadar geçikti....mevsimsel mi artık sinirlsemi bilmiyorum ama çocuk yapalım dediğimizden sonra bu y beşinci ay olmuyor..ay çıldıracam bişde doktor herşey normal dedi ama belliki bir anormallik var

Merhaba arkadaşlar, benim de adetim gecikti SAT 6 ağustos hiç bu kadar gecikmemişti..29-30 günde bir olurdum düzenliydi yani bu zamana kadar..Adetime 1 hafta varken 2- 3 damla lekelenmem oldu..ilk defa bende böyle bir şey olunca kanda test yaptırdım 1.20 çıkmıştı.Doktor 1 hafta bekle dedi. 1 hafta sonra doktora gittim doktor muayene etti kist hiç bir şey yoktu detaylı bir şekilde muayene etti..emin olmak için kanda bakıldı değerim 0,1 e düşmüştü.Adet söktürücü verdi ama kullanmak istemiyorum kendiliğinden gelsin istiyorum..sökülmesi için soğan suyu içiyorum iki üç gündür ama hala olamadım..bugün 42. gün...karın ağrım,yoğun şeffaf akıntı ve göğüs şişliği var şu an başka bir şeyim yok...sizce şüphelenmeli miyim artık? Benim durumumda olmuş olan var mı??????????:44:

aranıza yenı katıldım kızlar..eylulun son haftası adet oldum kızlar ben 26 sı diye hatırlıyorum hadı olmadı 27 si olsun ve bu gün kasımın 2 ay ben bu gebelık hesaplamada hiç iyi değilim:18:ne olur bana yardım edin forumdakı cevapları okuya okuya ezberledım ne olur yardım edın çıldırıcam yoksa haa bu arada test yaptığımda negatif çıktı...:KK25:

arkadaşlar bende aranıza yeni katıldım benimde 14 aralıkda adet olmam gerekirdi bugün 6. günü ama olmadım.Ayrıca test yaptım bugün negatif çıktı.bende adet geçikmesi 2veya 3 gün olurdu.Birde kan testi yaptırmak istiyorum ama bu test beni üzdü korkuyorum kan testi de negatif çıkarsa diye... kan testi için 3 gün daha bekleyeyim mi? lütfen cevap verir misiniz?:KK43:

X