İdrar yolu enfeksiyonu ile ne yapacağım ?

Canım çoook geçmiş olsun şu illetin neler çektirdiğini bir Allah bilir bir ben. Gebe kalmadan önve vardı hamile kaldım hala var geçmedi geçmek bilmedi. İğne antiyotik fitil ne yaptıysam geçmedi.
Şuan 32 haftalığım ara ara rahatsız eder beni bu süreçte de antibiyotik kullandım ama işe yaramadı. Sana tavsiyem
İç çamasırını sık sık değiştir soğuk suyla asla taharetlenme ılık suyla taharetlen ve suyuna 3 yemek kasığı kadar elma sirkesi koy ve bol bol su iç. Ve kızılcık al kaynat iç onı ben onu gebeliğimin 7.ayına kadar yaptım sıcak tutmaya bak kendini. Ben bunlarla atlattım birazını beni rahatsız ettiği an direk ılık suyla taharetleniyorım çorap giyiyorum ve booool boool su ama soğuk olmasın bunlar rahatlatır seni insaAllah.
Elma sirkesinin faydasını gördünüz mü

canım ezcanelerde tek kullanımlık bir ilaç var gece içiyorsun hiç tuvalete gitmiyorsun sabah bütün iltihabı alıyor ama tabi dr bir sor cnm zararrı olurmu diye?

canım ezcanelerde tek kullanımlık bir ilaç var gece içiyorsun hiç tuvalete gitmiyorsun sabah bütün iltihabı alıyor ama tabi dr bir sor cnm zararrı olurmu diye?
Sanırım dediğin ilacı kullandım su da eritmelik tek kullanımlık ama bende işe yaramadı aksine sarı akıntım geliyor onu kullandığımdan beri bugün idrar kültürü verdim onun sonucunu bekliyorum canım üroloji doktorum gebelikte olur önemli olan idrarında bakteri çıkmaması dedi bakalım inşallah çıkmaz

Karnabahar suyu enfeksiyon falan birakmiyor da hem hamilelik hemde mevsim acisindan arastirmak lazim saracoglu karnabahar suyu yazin cikiyor

Gerçekten mi ya umut oldunuz bende demin bi bardak suya biraz katıp içtim her gün mü içeçeğim peki
Evet günde 2 defa hamile dğlseniz suya da koyup için. Her tuvalet ihtiyacında ılıktan bitık sıcak suya çeyrek çay bardağı kadar elma sirkesi koyup öyle taharetlenin ben 1.5 kola şişesine koyup öyle yapıyorum. Çok faydasını gördüm çok geçmiş olsun

X