İdrar yolu enfeksiyonu mu cinsel hastalık mı lütfen yardım

Stanislao

Üye
Kayıtlı Üye
11 Şubat 2022
89
91
23
Merhaba geçen ay idrarda yanma vardı üroloji uzmanı antibiyotik verdi geçti fakat bu sabah tekrarladı şeffaf kokusuz akıntı da var az bir şey. Vajinada yanma hissiyle uyandım hatta durduğum yerde hissettiriyor. Akıntı olduğu için bu kez jinekoloğa gideceğim. Ayrıyeten 2 aydır dilimde yuvarlak renk değişimleri oluyor ağrısız ama sanki dilim önceden yanmış geçmiş gibi bir his. Dün de diş etimde aft çıkmış. Biz erkek arkadaşımla oral ilişki yaşadık 3 ay önce, onun da ilkiydi ve herhangi bir hastalığı olmadığını söyledi. Aslında onun bir şeyi olduğunu düşünmüyorum ama son zamanlarda bunların tekrarlaması aklıma CYBH veya behçet hastalığı başlangıcı gibi şeyler getirdi. Benim gibi olan var mı? Bağışıklığım berbat 2 aydır. Daha geçen hafta bulantı kusma ishal ile hastanelik oldum yeni yeni iyi oluyorum.

Ağzımda hsv2 var benim de maalesef dilimde yuvarlak beyaz çevreli halka şekli var boğazım da yara dolu. Gargarayla geçirmeye çalışıyorum 1 buçuk yıldır varlar delirmek üzereyim

Ağzımda hsv2 var benim de maalesef dilimde yuvarlak beyaz çevreli halka şekli var boğazım da yara dolu. Gargarayla geçirmeye çalışıyorum 1 buçuk yıldır varlar delirmek üzereyim
Doktora gittiniz mi? Ne çıktı? Benim boğazımda birşey yok ama vajinada yanma var,sürekli idrara çıkma isteğim var, ağrı var ama idrar tahlillerim temiz çıkıyor.

ben 1 kez cocukken daha doğrusu teenage yaşlarda idrar yolu enfeksiyonu oldum, ilk belirtisi deli gibi kusma. amcam cocuk doktoru telefondan kusma üzerine teşhis koymuştu o kadar karakteristik yani kusma.
ama sabaha kadar klozetle aşk yaşayacak şekilde. yanma hissim yoktu. yüksek lökosit olurdu tahlilinizde enfeksiyon olsa. ne dedi doktorunuz peki?

X