İdrar yolu enfeksiyonu olan varmı ?

hiram06

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Mayıs 2009
897
1
kızlar 2 gündür mide bulantısından hastanedeydim idrar yolu enfeksiyonu olmuşum hemde baya şiddetli doktorum devasid diye bi antibiyotik verdi bebeklere bi zararı olmaz inş benim gibi olan varmı hiç bişey yiyemez oldum sürekli terliyorum iyice zayıfladım:sinifsinif:

kızlar 2 gündür mide bulantısından hastanedeydim idrar yolu enfeksiyonu olmuşum hemde baya şiddetli doktorum devasid diye bi antibiyotik verdi bebeklere bi zararı olmaz inş benim gibi olan varmı hiç bişey yiyemez oldum sürekli terliyorum iyice zayıfladım:sinifsinif:

ne kadarlık gebelik canm.duocid ampisid türevleri b grubu gebelikte .birşey olmaz canım.doktorun verdi zaten değil mi.enfeksiyon geçmez ise daha kötü ilk üç ay düşüklere .sonra ise erken doğuma neden olabiliyor.

Ben iki hafta önce acillik oldum cnm idrarımdan kan geldi o derece yani ishal,ter,ateşte vardı beraberinde..bişey yiyemedim bende 1 hafta boyunca,,,aksef diye bir antibiyotik kullandım yeni bitti,birde antiseptik kullanyorum şu an....bebeğe zararı yok dedi dr bu ilaçların......geçmiş olsun beter bir hastalık ama Allah daha beterinden korusun....

unutmadan canım bol bol su iç.içemiyorsan bulantın varsa serum öneriyor dr lar ki o enfeksiyonu atabilesin.

cnm 11 haftalık olduk antibityotiği kullanmaya başladım bakalım nolcak acaba bu enfeksiyondanmı bu kadar mide bulantısı oluyor

bol suyu doktorda söledi kızlar bide banyoyu nasıl yapıyorsunuz oturarakmı ayaktamı doktor ayakta yap dedi ama benim belim ağrıyor

bol suyu doktorda söledi kızlar bide banyoyu nasıl yapıyorsunuz oturarakmı ayaktamı doktor ayakta yap dedi ama benim belim ağrıyor

cnm benim küvetimin yanında oturacak yer var oraya oturuyorum sağolsun kızkardeşim saçımı yıkıyor 15 dakikada çıkıyorum,çünkü ağırlaştığım için banyo yapmak eziyete dönüştü tek başına....

benim kimsem yok malesef yanımda çok zormuş ama ikiz gebelik Allah hepimizin yardımcısı olsun

üzülme cnm tek değilsin yanlızlık konusunda.üstelik hem ev işi hem iş.gerçi raporluyum ama bitince devam...

merhaba canım ben 4 ay hastaneden yattım canım idrar yolu enfeksiyonu yüzünden felaket bulantım oluyordu hamilelik hepsi olunca çok ağırlaşmıştım doktorlar artık bebekten geçtik anne çok önemli diyorlardı çünkü enfeksiyonum çok fazla yüksekti 30 ları geçkindi normalde hamile bir kadının en fazla 8 le 10 arası olması gerekiyormuş benimki çok yüksekti çok ilaçlar kullandım serumlar falan çok şükür bişey olmadı RABBİM korudunmu herşekilde koruyor....
merak etme dikkat et kendine canım ilaçlarını ihmal etme....

Bende dün gece saat 1 de sağ kasığımda şiddetli ağrıyla sarsıldım.Önce doğum sancısı zannettik ama tek taraflıydı.Eşim gidelim acile dedi ben gaz sancısı falan mı diye bekleyelim dedim.Sabah olunca kendi doktorumuza gittik.Tahlil sonucu idrar yolu iltahabı çıktı.Ampisid verdi.10 gün içicem İnşallah geçer, ya geçmezse diye çok korkuyorum.

X