Idrarda kan cikti Lütfen yardim edin

Ruya1989

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Mayıs 2016
115
-20
34
merhaba arkadaslar okadar caresizimki anlatamam.
simdi bikac gündür yada haftadir idrarimi yapinca böyle sümüksü yada yumurtanin aki gibi ama icinde kahverengi olan bisey cikiyo süphelendim ve korktum doktora gittim ürolojiye.

Böbrekelrim biraz darmis dedi ve enfeksiyon filan oldunmu hic dedi yok dedim.
idrarimi aldilar mikroskobik kan cikmis yani gözle görülmüyo ama idrardan cikti.

bunun icin bana haftaya mesane yansimasi yapcak yani sondayla idrar yolundan mesaneye bakicaklar.

hep cikmiyo o akinti arada cikiyo sadece artik cok su iciyorum Allahim ya cok korkuyorum Meane kanseri yada böbrek kanseri filan olmusumdur diye..

daha önce böyle bisey geciren varmi idrardan kan gelmesi gibi.

yardim edin lütfen..

çok gecmiş olsunnn, bende benzer Bi durum yaşadım. Eğer evliyseniz bu durum vajinal bakterilerede yol açıp ilişkide rahatsız edebilir. Öncelikle bu bölgenin titizliğine çok dikkat edilmesi gereken Bi Dönem. Ben ilac kullanıp, haftada 4 gün sirkeli suyla o bölgeyi yıkadım ve her gün sarımsağı gazlı beze sarıp bohça gibi 1 hafta boyunca tampon yaptım iyi geldi. Ama bu sadece idrar yolu enfeksiyonları ve vajinal mantarlara iyi geliyor. Böbrek enfeksiyonu geçiriyorsanız daha farklı Bi durum söz konusu. Geçmiş olsun tekrar..

X