İğneli epilasyon acısına son!

AAfeyza

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
29 Ocak 2021
4
1
26
Kızlar hic bir acı hissetmiceksiniz eczanelerde reçetesiz satılan etken maddesi lidokain olan bir sprey var adı vemcaine ( fakat dozuna dikkat edin reçetesini okuyun fazla kullanmayın doz aşımı tehlikeli Allah korusun bişey olur) bundan sıkın üstünü streç filimle sarın uyuşana kadar bekleyin ben dört saat beklettim uyuştu hiç bir acı hissetmedim. Bildiğiniz beton gibi oldu. Lazer normal epilasyon içinde kullanabilirsiniz. Eğer yeterli gelmezse tac %25 lidokain içeren anestezi kremi var bir dk boyunca masaj yatarak yedirin sonra üzerine katman halinde sürüp streçleyin ve uyuşana kadar bekleyin bekleme süresi kişiden kişiye değişebilir bir saatde sürebilir 3 saatte bilemiyorum ben iki buçuk saat tuttum daha iyi ve daha az tahriş ediyor. Sprey kızarıklık yapıyor ama krem kızarıklık yapmadı bende .Tekrar ediyorum dozajına dikkat edin reçetesini okuyun doktora eczacıya danışın dozunu aşmayın. Bide bana dua edin kurtuluyum bu kıllardan bi kısmı kendim iğneli epilasyonla temizliyorum hem lazere hemde ayrı bir yere iğneli için gidiyorum. Neyse kısa kesiyim seviliyorsunuz güzeller 😘😘😘.

Son düzenleme:
Kızlar hic bir acı hissetmiceksiniz eczanelerde reçetesiz satılan etken maddesi lidokain olan bir sprey var adı vemcaine ( fakat dozuna dikkat edin reçetesini okuyun fazla kullanmayın doz aşımı tehlikeli Allah korusun bişey olur) bundan sıkın üstünü streç filimle sarın uyuşana kadar bekleyin ben dört saat beklettim uyuştu hiç bir acı hissetmedim. Bildiğiniz beton gibi oldu. Lazer normal epilasyon içinde kullanabilirsiniz. Tekrar ediyorum dozajına dikkat edin reçetesini okuyun doktora eczacıya danışın dozunu aşmayın. Bide bana dua edin kurtuluyum bu kıllardan bi kısmı kendim iğneli epilasyonla temizliyorum hem lazere hemde ayrı bir yere iğneli için gidiyorum. Neyse kısa kesiyim seviliyorsunuz güzeller 😘😘😘.
Canim selam yeni lazere başladım ilk seansım reglime denk geldi bikini bölgesine atış yapiadi ama koltuk bacak kol yapıldı koltuk altında hissettim ilk atışım olmasına rağmen ilerdeki atışları düşündükçe korkuyorum

Canim selam yeni lazere başladım ilk seansım reglime denk geldi bikini bölgesine atış yapiadi ama koltuk bacak kol yapıldı koltuk altında hissettim ilk atışım olmasına rağmen ilerdeki atışları düşündükçe korkuyorum
Bence eğer büyük alanlara uyguluyacaksanız doz aşımına dikkat edin . Ben küçük alanlarda denedim . Bu spreyi dişçiler falanda kullanıyor. İsmi vemcaine etken maddesi lidokain. Eczanelerden reçetesiz alabilirsiniz. 20 30 tl gibi bişeydi sanırım. Doz aşımı hangi miktardan sonra olur bununla ilgili pek bişey bilmiyorum canım ama tedbir olsun diye yazdım.

Son düzenleme:
Bence eğer büyük alanlara uyguluyacaksanız doz aşımına dikkat edin . Ben küçük alanlarda denedim . Bu spreyi dişçiler falanda kullanıyor. İsmi vemcaine etken maddesi lidokain. Eczanelerden reçetesiz alabilirsiniz. 20 30 tl gibi bişeydi sanırım. Doz aşımı hangi miktardan sonra olur bununla ilgili pek bişey bilmiyorum canım ama tedbir olsun diye yazdım.
Teşekkür edrim

X