İğneli Epilasyon İğneli epilasyon lekeleri

Bu igneliden çıkınca hemen banyo yapmıştım ve güneşten de korunmamistim uç yıl önce..yine de kalıcı olmamalıydı..sen ne dersin, bu konuda ne dersin?
Nişantaşı'nda Prof Gönül Ergenekon, lazer seansları su an 400 kağıt.ya bacagini ne dert ediyorsun?

Sen de canım cicim deyip soru soruyorsun, isin bitince cevap dahi yazmıyorsun. Çok ayıp yakistiramadim.

canım hemen yargılama bence bu aralar ramazan telaşından pek giremedim ondan ne münasebet işim bitti diye cevap yazmayım?.. ben o şekilde bakmıyorum burdaki yazışmalara..

ben seans sonrası banyo da yapmadım güneşe de cıkmadım.. sürekli oksijenli su ile pansuman yaptım ayaklarımı yukarı kaldırıp hametan sürdüm, madecassol sürdüm.. ama sonuçta bacagım lekeli kaldı.. ben ce benim cildim zaten hassastı bi de sagolsun yüksek derecede yaptı yaktı bacagımı.. bacak tabiki yüze göre daha önemsiz ama yine de sorun yani evde kısa bişe giyemiyorum cirkin görünüyo..mafoldumbenmafoldumben
acaba bu seans saat ücretimi yoksa bölgenin büyüklüğüne göre değişir mi acaba?

merhaba ebisea bende özman özgenel güzellik merkezine başladım ve sizin dediğiniz gibi yüzümde delikler oluştu ben bu kıl sorununu küçüklüğümden beri çekiyorum ama bi çözüm bulamadım ankaraya gittikçe gidiyorum öğretmenim sık sık gidemiyorum sizin mesajınızı görünce sizden bilgi almak istedim simdi ne yaptınız siz nasıl kurtuldunuz nereye gittiniz istanbul demişsiniz ben istanbula yakınım gittiğiniz yerin adresiniz verebilirmisiniz.Bi bilgi verirseniz sevinirim...bu arada özman hanım yerine siz yazmışsınız yanında acemi biri vardı die figen hanım devam ediyor.

slm ebisea istanbulda gittiğin yerin adresini verebilirmisin bana bende özman hanıma gidiyordum izler oldu gitmeyi düşünmüyorum artık.

özman özgenel güzellik merkezi ankarada olan arkadaşımında yuzunu delik deşik ettı az kalsın bende aynı sorunu yaşayacakdımkı uyanıklıgımız sayesınde tez farkına vardık

slm kujum peki şimdi ne yapıyorsun benim izler fazla olmadı Allahtan ama iyice artar die gitmeyeceğim benim cildim yağlı ondan fazla iz olmadı heralde.

ankarada başka bı epilasyoncuya başladım çok memmunum onunla devam edıyorum zaten bıttı gibi bişey çok mutluyum kaydirigubbakcemile3

ben de çok merak ettim kılların tamamen bitti mi:1shok: ince tüylerine de yaptırdın mı ve nekadar süredir çıkmıyo bana hep hepsi bitse bile bi gün yeniden çıkıvereceklermiş gibi geliyo

yerini senden nasıl öğrenebilirim kujum...şimdi biyer daha var bildiğim şenay hanım ankarada linya güzellik merkezi çok karrasız kaldım.o gittiğin yerde uygulama nasıl iğnen nasıl.

ya bu iz meselesi ne böyle
doktorlara da gittim ama benden daha sus puslar hiç birisi izler hakkında doğrudüzgün açıklama yapmadı çok bilindik iki pomadı önerip durdular bepantene sürmek benim hiç aklıma gelmezmiş gibi bepntene sür önerisi almak için doktora gitmeye ne gerek var bunu sürmeyi en cahilimiz bile akıl eder ben bu izler kalıcı olabilir mi en geç kaç ayda geçer ne kadar zamanda geçmezse kalıcı olmalarından şüphe etmeliyim şu anki izler normal mi yoksa bu derece fazla olmamalı mıydı bunları soruyorum bileyim de ona göre hareket edeyim sadece geçiştiriyolar eğer cildiyeci ciltten izden lekeden anlamazsa daha başka kim anlar bilmiyorum bi de işin kötüsü iğneli epilasyon çok uzun yıllardır uygulanan bi yöntem bu konuda hala fikir sahibi olamamaları gerçekten acaip
son bi kez daha başka bi doktora danışmayı düşünüyorum

cildiye leke tedavisi yapmaz zindan delen onlar ciltteki sorunlarla ilgilenirler lekeler güzellik uzmanlarının işi bir sürü ürün var tedavi edicek sanırım epilasyonun hala devam ediyor epilasyon yaptırdığın uzmanına sorabilirsin ne yapılabilir bence şimdi bu kadar takma lekelere işlem yapılırken leke iz tedavisi olmaz epilasyonun bittikten sonra iz tedavisi yaptırabilirsin uzmanına danış doktorlarda boşuna zaman harcama derim doktorlar çok fazla uğraşmazlar iğneli epilasyon doktorların branşı dışında yıllardır iğneli epilasyonu güzellik uzmanları yapar çözümünüde onlar bilir önce kıl sorunundan kurtul sonrasında leke tedavisine geç derim ..

iyi de lekelerin kalıcı olma ihtimali var mı yok mu bunu anlayabilmeliler bence. eğer kalıcı olacaksa ben de yaptırmaktan vazgeçerim niye leke kalacağını bile bile iğneli yaptırayım ki? siz leke olayını küçümsüyosunuz ama bu o kadar basit diil leke tedavisi kolay bi şey olsa onca insan sivilce veya epilasyon lekeleriyle yaşamak zorunda kalmazdı yani kıldan kurtulayım lekeyi hallederim gibi bi rahatlık yaşayamıyorum burdaki pek çok insan da lekelerden şikayetçi çözümü kolay olsa niye dert edelim ki

anladığım kadarıyla senin lekelerin önceki epilasyonlardan kalmış şimdi şuan yaptırdığın yerde leke kalıyormu daha öncenin yaptığı lekelerin düzelmesi için seanslarının bitmesi gerek uzmanlar bilirler lekenin geçip geçmeyeceğini o ayrı bir tedavi işlemidir lekeler için bir sürü tedavi yöntem, var leke olayını asla küçümsemiyorum kabuklanma sadece uzmana bağlı değil bu senin cilt yapındadnda kaynaklanabilir eğer cildinde kuruluk varsa kabuklanma kaçınılmazdır cildini içerden ve dışardan desteklemen gerek o zaman epilasyonda daha iyi sonuç alınır kabuklanma en aza iner.leke ihtimalide azalır minik kabuklar leke yapmaz .

eskilerden de izler var yenilerin de izlerinin çoğu duruyo yani bi kerelik bi işlem olmadığı için izlerin bulunduğu yerden tekrar kıl çıkınca oraya tekrar iğne batırılacak o zaman o izler hiç iyileşme fırsatı bulamayacak ve daha beter olucak diye korkuyorum bilsem bu izlerin kalıcı olmadığını da gönül rahatlığıyla gitsem keşke
kıllar tamamen bittikten sonra 1 yıl içinde falan geçer mi aceba 1 yıl sonra geçse bile razıyım yeter ki tamamen geçsin

devam etmeyi düşünüyorsan uzmanına sor derim burda bir sürü yorum var karışıklık olabilir kafanda en iyisini uzmanın bilir ne kadar üstüne düştükçe o kadar sorun gibi görünür bence çok takılma bu konuya derim her şeyin çözümü var seninde sorunun çözülür.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…