İğneli Epilasyon İğneli epilasyon lekeleri

teşekkür ederim yardımcı olmaya çalıştığınız için ama iz işte herkes kafasına takıyo benim de elimde değil eğer iz problemi yaşanmasaydı şimdikinin on misli insan iğneliye giderdi iz kalacak korkusuyla iğneliye başlayamayan o kadar çok insan var ki ve korkmakta haklılar

iyi de lekelerin kalıcı olma ihtimali var mı yok mu bunu anlayabilmeliler bence. eğer kalıcı olacaksa ben de yaptırmaktan vazgeçerim niye leke kalacağını bile bile iğneli yaptırayım ki? siz leke olayını küçümsüyosunuz ama bu o kadar basit diil leke tedavisi kolay bi şey olsa onca insan sivilce veya epilasyon lekeleriyle yaşamak zorunda kalmazdı yani kıldan kurtulayım lekeyi hallederim gibi bi rahatlık yaşayamıyorum burdaki pek çok insan da lekelerden şikayetçi çözümü kolay olsa niye dert edelim ki

mrb zindandelen, bende salı günü yüzüme genişçe bi alana iğneli epilasyon yaptırdım ama iz kalıcak diye ödüm patlıyor, hatta uyuyamıyorum. yüzüm kabuk bağladı ama bazı yerlerde özellikle elmacık kemiğimin üzerinde kızarıklıklar var, hatta dikkatli bakinca coğu kabuğun altında. bu normal mi yoksa iz kalıcagını mı gösterir. çok korkuyorum, senin yüzünde leke kaldımı yoksa geçti mi? lütfen en kısa zamanda cevap yazarsan çok sevinirm

ya iğneli epilasyon yaptıralı 1 ayı geçti yüzümde hala çok hafif kızarık ve kahverengi noktalar var.moralimi acayip bozuyo ! kızlar geçermi sizce ya :S

benimde yüzümde tek tek siyah uzun tüyler vardı çenemden kulağıma doğru gelen kısımlarda.iğneli epilasyon yaptırdıktan sonra kabuk bağlıyo ve kabuklar birkaç güne dökülüncede yerini küçük k.rengi noktacıklara bırakıyo ama 1 hafta içinde hepsi yok oluyor öyle kalıcı bi lekelenme olmadı.
baska bir arkadasımda komple kaşlarına yaptırmıştı özellikle kaş üstlerinde çok fazla leke vardı fakat bir yıl içinde hepsi kendiliğinden geçti.

kabuklar kendiliğinden değilde farklı yollarla dökülürse(kaşıma,sulanma...) altlarında kırmızı benekler oluyor ve evet bu lekeler uzunca bi süre yok olmuyor.
ben kollarıma yaptırıyorum.ilk seans sonrası kaşınan bölgeler oldu ve daha kabuklar kurumadan yolunma sebebi ile döküldü ve o bölgeler şuan kırmızı benek halinde.
fakat daha sonraki seanslarımda hemen uygulama yapılan bölgeye bolca pudra sürdüm ve kabuklar kolayca kurudu ve kendiliğnden döküldü ve iz filan kalmadı.
yani delik delik izler yapan kişinin hatasıdır.
ama diğer izler,kırmızılıklar filan bizim hatamız.işlem sonrası dikkat etmememiz lazım

bende bıyık bölgeme yapırıyorum aslında memnundum ama şuan kafam öyle karışıkki mor mor izler var geçermi acaba

bende çene bölgeme yaptırdım ilk seansımdı. 20 gün geçti aradan tabi ilk zamanki gibi değil ama kahverengi noktacıklar kalıyor gibi moralim bozuldu cok :KK43: gecermı yaa insallah gecer

Ben birkaç kez iğneli epilasyon yaptırdım ve hassas bir bünyem olmasına rağmen izler 3-4 günde geçmişti. Bir tek göğüs arası 1 hafta sürüyor.

En son kalça bölgeme de yaptırdım fakat nedense o kısımda kabuk tuttu ilk defa. Pudra falan kullandım ama geçmedi. Hafta sonu yüzmeye gideceğim için de ne yapacağımı şaşırdım. Kısa zamanda geçirecek bir şey var mıdır acaba? Terramycin falan kullansam? Ya da kese mi yapsam? Ama sanmıyorum o da leke falan bırakırsa şimdi..

Bilemiyorum anlayacağınız. Bir çözümü olan var mıdır? =(

kızlar minik kahverengi leklere ve küçük gözenek şeklınde delinmelrr olanlar tedavi uygulayıp sonuç aldımı yada kendılıgınden geçdimı bende oluşdu malesef :KK43:

ben de yüzüm için iğneli epilasyona gidiyorum taksimde fakat çok memnun olduğum söylenemez işini iyi yaptığından emin olduğunuz birini önerebilir misiniz lütfen.

Son düzenleme:
herkese merhaba.iğneli epilasyon sonrası kahverengi ve pembemsi lekeler için çözümü olan var mıı?herkes dert yanmış ama bi çözüm öneren olmamış sanırım.eğer bu yazıları yazdıktan sonra uygulayıp olumlu sonuç aldığınız uygulamalar varsa bizimle de paylaşır mısınıııız.teşekkürler şimdiden.

merhaba,

koltuk altı ve bıyık için lazer epilasyon yaptırdım. koltuk altımdan memnun kaldım (gerçi hala 5 tüy çıkıyor ama) ama bıyık bölgesinden hiç memnun değilim.. kaç seans oldu (12 seanstan sonra ücret alınmıor) bitmeye yakın bile değil. Bu durumda bıyık ve koltukaltı için iğneli epilasyon yaptırayım diyorum, forumda çok negatif yorumlar var aklım baya karıştı, benim cildim yağlı fakat çok açık tenliyim ve hassas bir cildim var lekelenmeye çok müsait.
İstanbulda iğneli epilasyon yapan yerleri netten aradığımda pek bişey bulamadım sanırım sayıları çok az..
eğer gerçekten yüz bölgesine yaptırıp memnun kalan arkadaşlar var ise Nerede yaptırıyorsanız ve gittiğiniz yerde Kime yaptırdığınızı yazabilirseniz çok sevinirim..

şimdiden teşekkürler.

Valla doktorumun yaptigi igne altin falan degil, bu ayda korkumdan randovumu iptal ettim.. biyiklarimdaki izler gemedi hala.. Ne yapacam ya, biyikli halimde izlerden beter .. kalin ve siyah killar.. Igneli epilasyon yapilan yerlerdeki killar inceldi ama izlerden gorunmuyorki.. Turkiyeden iyi bi doktorun numarasini ozelime yazinda arayayim danisayim kizlar lutfen.. burdaki doktorlar bisey anlamiyor.. simdiden tesekkurler..:çok üzgünüm:
ceylangözlüm bu mesajının üzerinden 2 yıl geçmiş,benimde yaklaşık 2 yıllık iğneli epilasyondan kalan lekelerim var, çözüm bulabildin mi?

Kızlar bende iğneli epilasyon yaptırıyorum ve çok memnunum,tabi yapıldığı yer çok önemli araştırmak gerekiyor, ilk yapıldıgında kızarıklıklar, nokta şeklinde küçük yaralar oluyor fakat bir hafta sonra geçiyor, madecassol krem kullanıyorum o da çok iyi geldi leke yok diyebilirim,

Kızlar bende iğneli epilasyon yaptırıyorum ve çok memnunum,tabi yapıldığı yer çok önemli araştırmak gerekiyor, ilk yapıldıgında kızarıklıklar, nokta şeklinde küçük yaralar oluyor fakat bir hafta sonra geçiyor, madecassol krem kullanıyorum o da çok iyi geldi leke yok diyebilirim,

sen nerde yaptırdın.

kızlar minik kahverengi leklere ve küçük gözenek şeklınde delinmelrr olanlar tedavi uygulayıp sonuç aldımı yada kendılıgınden geçdimı bende oluşdu malesef :KK43:

kujum en son yaptırdığın yerde mi böyle oldu. daha önce gittiğin yerlerde de iz kalıyor muydu?

iğneli epilasyon uygulanırken acıdan eğer hareket ederseniz cildi yaktığını ve iz kaldığını duymuştum

herkese merhaba.iğneli epilasyon sonrası kahverengi ve pembemsi lekeler için çözümü olan var mıı?herkes dert yanmış ama bi çözüm öneren olmamış sanırım.eğer bu yazıları yazdıktan sonra uygulayıp olumlu sonuç aldığınız uygulamalar varsa bizimle de paylaşır mısınıııız.teşekkürler şimdiden.

ben çok memnunum. epilasyonum nerdeyse bitti. epilasyonu yapan el çok önemli.hala bir yere gitmediysen. iletişim bilgilerini verebilirim.

ya iğneli epilasyon yaptıralı 1 ayı geçti yüzümde hala çok hafif kızarık ve kahverengi noktalar var.moralimi acayip bozuyo ! kızlar geçermi sizce ya :S

slm yLn,

acaba iğneli epilasyona nereye gidiyorsun? bana da söyleyebilir misin? benim de yüz bölgemde sorun var lazerden bir sonuç alamadım. buradaki yorumların çoğunu okudum yüz için iğneliyi öneriyorlar. eğer memnunsan gittiğin yerden neresi olduğunu yazabilirsen beni çok mutlu etmiş olursun :KK66:

şimdiden teşekkürler...

X