İğneli Epilasyon Iğneli Epilasyon Yaptiranlarin Paylasim Alani

Ben bıyık bölgeme 4 tur yaptırdım hiç azalma olmadı. Haliyle tur süreside turlar arasındaki zaman aralığıda değişmedi aynı.Dört turda en az yüzde 30-40 bir azalma olması gerekirdi diye düşünüyorum. Yanlışmı düşünüyorum

merhaba göğüs ve göbek bölgesi çok acıyor mu krem sürüyor musunuz

Merhaba kızlar ben de 2 aydır falan favori bölgesi için iğneli epilasyona gidiyorum fakat yüzümde mınık mınık iğne izleri var elmacık kemıgıne yakın yerler hafıf cukurumsu gıbı zamanla geçer mi bu izler böyle bir durum yaşayan oldumu baya psikolojimi bozdu

hangi krem acaba,bir de iğnelide göbek işe yaradı mı saprano buz lazer mi yoksa iğneli mi yapsam çok kararsızım.
Adı epi cream miydi neydi küçük beyaz bir tüp. Göbeği galiba bir kere yaptırdım çok hatırlayamıyorum, az da olsa işe yaradı tek sefer bile ama önce diğer yerleri bitirme kararı aldım devam etmedim, pandemi sebebiyle de hala gidemedim.

evet ben de şu an gidemiyorum maalesef böyle durmak zorundayım bir ay, teşekkürler tavsiye için

Ah keske ben de bu yorumlari okusaydim 2021 de dk sini 8 tl ye cikardi. Auraform adli yeri ben de kimseye onermem resmen paramla rezil oldum 2500 tl vermeme ragmen koltuk altimda hic azalma olmadi. Fake hesap acip kendine yorum yaptiriyor bence esine dostuna da soyluyor. Siz de gidip magdur olmayin arkadaslar.

Merhaba kızlar.iğneli sonrası kollarda kahve kırmızı lekelerim 2 ay oldu geçmedi? Basına gelen var mı acaba

Ben 3 aydır yüz bölgeme başladım ..her hafta 40 dk çalışılıyor işlem görmemiş olmasına rağmen oldukça yoğun..3.ayımdayım biraz farketti sanki uzmanım ince ve kısa olanları almıyor zaten tamemen temizlenmesine karşı ..cildin ayvacık tüylerde ihtiyacı var diyor.dün gittim en son artık 2 haftaya çıkaralım seans aralığını dedi .ilk seanslarda da canım çok yandı ama şuan fazla yanmıyor kökler inceldi diyor uzmanım..buna rağmen apranax ford içip anestol krem sürüp gidiyorum ..uzmanıma görede gelişme ve azalma var .Yanlız en önemli nokta sürekli güneş koruyucu kullanıyorum iz leke vs.olmaması için.çok şükür şimdilik yok.umarım önümüzdeki yaza bitmiş olur.
Tecrübelerim bu yönde gelişmeleri paylaşırım

Ben Epifirst Nagehan gittim hiç memnun kalmadım kesinlikle önermiyorum. İzlerini geçirene kadar çok fazla uğraştım. Ki birkaç tane beyaz beyaz yanık izleri hala var.

Çok uzun zaman olmuş ama, teninizde koyu renk izler kalmıştı onlar geçici mi kalıcı mı oldu? Bronzlaşınca vs

NERDE MERSİNDE LÜTFEN ÇOK İHYİYACIM VAR

neresi acaba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…