İğneli Epilasyon İğneli Epilasyon

peki sen nerede gittin ben de arıyorum bir yer istanbulda

verdiği acı da yaptığı iz de iğnenin kalınlığına göre değişiyor.benim iğnemi sonradan değiştirmişti gittiğim kişi

Arkadaşlar ben 8. seanstayım ama 30 dk lık şeklinde devam ediyor baya fark oldu yüzümde normalde 2 günde bir yüzümü almam gerekirken şimdi hafta da bir tek tük çıkıyor ben nisanın 3. haftası başladım ağustosa kadar biter dediler. Ben memnun kaldım. tabi işlemden sonra ki 3 gün içinde yüzünüzün suyla teması yasak ve bepanthen kullanmanız gerekiyo... Güneşe imkanınız varsa çıkmamak; çıkarsanızda öncesinde güneş ışınlarına karşı koruma faktörlü losyon sürmeniz gerekiyo... Dudak üstü fena can yakıyor ama tüyler inceldikçe acısıda azalıyor...

kızlar bu sorunu en mükemmel şekilde ayrıntılarıyla tunalı hilmi cad. doktor yanında bu işi yıllardır yapan.ticari kaygısı olayan,işini önemseyen sonuç odaklı bir bayan var ona danışabilirsiniz. birçok kişi gönderdim şikayet sıfır. zaten önce herşeyi işin hilesini hurdasını ve olması gerekeni anlatıyor ve size bırakıyor tercihi asla ikna etmeye çalışıp zorlamıyor. hatta ilk gittiğimde inamamamıştım ben fazla tedirgin ve sorgu yapınca bıkmadan anlattığı gibi birde başka yerler önerdi çok güvenilirlerdir isterseniz onlarla görüşün diye. ayrıca orda lazerde var. doktor olmasıda ayrıca güvenli.

kızlar bu sorunu en mükemmel şekilde ayrıntılarıyla tunalı hilmi cad. doktor yanında bu işi yıllardır yapan.ticari kaygısı olayan,işini önemseyen sonuç odaklı bir bayan var ona danışabilirsiniz. birçok kişi gönderdim şikayet sıfır. zaten önce herşeyi işin hilesini hurdasını ve olması gerekeni anlatıyor ve size bırakıyor tercihi asla ikna etmeye çalışıp zorlamıyor. hatta ilk gittiğimde inamamamıştım ben fazla tedirgin ve sorgu yapınca bıkmadan anlattığı gibi birde başka yerler önerdi çok güvenilirlerdir isterseniz onlarla görüşün diye. ayrıca orda lazerde var. doktor olmasıda ayrıca güvenli. isteyene özelden adresini verebilirim.

Kocaeli'de iğneli epilasyon yapan tavsiye edebileceğiniz bir doktor var mı!? 19 yaşındayım tüm vücut yaptıracağım.

merhabalar, benim göğüs uçlarımda tüyler var aldırmak istiyorum ama süt damarlarına zarar verir mi diye korkuyorum. /henüz çocuğum yok)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…