İğneli epilasyona başladım, maddi olarak yorucu bi süreç beni bekliyor, tek tek yazacağım buraya (lazer mağduru olarak)

Yaşadığınız yeri bilemem mekan öneremem, ancak ben saydığınız tüm bölgelerimdeki tüylerden lazer epilasyonla kurtuldum, iğneliyle büyük alanları çalışmak çok mantıklı gelmiyor bana
Hangi cihaz olduğunu öğrenebilmem mümkün mü acaba ?

Hangi cihaz olduğunu öğrenebilmem mümkün mü acaba ?
Alexandiretetan cok iyi verim aldım ben ama tabiki bunun da çesitleri var kaliteli bir cihaz olsun, buz lazer ve alex karısık çalıstık benim vücudumda, kısa sürede de tüm bölgelerde cok iyi verim aldım temizlendi. Dikkat etmen gereken şey ıpl olmamalı cihaz, o zaman işte artma oluyor ya da bitmiyor tüyler vs

Yaşadığınız yeri bilemem mekan öneremem, ancak ben saydığınız tüm bölgelerimdeki tüylerden lazer epilasyonla kurtuldum, iğneliyle büyük alanları çalışmak çok mantıklı gelmiyor ban
Merhaba komple sırt için de mi lazere gittiniz?ne zamandır bitti tekrar çıkma gibi bir durum oldu mu

Tüm vücut gittim ben, tüylerin bitme süresi kişiye göre değişir ama 12 seansta bir hayli rahatladı benim tüyler. Şimdi cok nadir gidip bir taratıyorum o kadar
Yani kastettiğim tüm vücudun içinde göbek sırt gibi ince tüylerin bulunduğu yerler de var mıydı onu merak ettim.Çünkü o kısımlarda tüyler nispeten daha ince olduğu için artma kalınlaşma riski oluyor diğer bölgelerle aynı değil.

Yani kastettiğim tüm vücudun içinde göbek sırt gibi ince tüylerin bulunduğu yerler de var mıydı onu merak ettim.Çünkü o kısımlarda tüyler nispeten daha ince olduğu için artma kalınlaşma riski oluyor diğer bölgelerle aynı değil.
Vardı evet, ama tüylerim lazere uygundu öyle diyim. Çok çok ince olsa görmez zaten üstüne bir de kalınlaştırırdı.

Vardı evet, ama tüylerim lazere uygundu öyle diyim. Çok çok ince olsa görmez zaten üstüne bir de kalınlaştırırdı.
Aa süper o zaman çok teşekkür ederimmm.Benimkiler de çok ince değil ve renkleri çok çok koyu tenim de beyaz olduğu için lazere uygundur diye düşünüyorum.Umarım kurtulurum ben de.

Bugün yüzüm için gittim tam 58 dakika çalışıldı , ilk aldığı yerler 14 gün geçmesine rağmen çıkmadı … iki hafta sonra tekrar gideceğim, o zamana ilk aldıkları yerler çıkmış olur dedi

14 gün harika bir süre. Belki de doğru evrede uygulama yapıldı, bir kısmından kurtuldunız. 🙏
Gerçekten kadın çok güzel çalışıuor , ilk gittiğim yerde tuylerim hiç böyle değildi aldığı yer tekrar çıkmıştı , ama bu ablada ilk almasının üzerinden 15 gün geçmesine rağmen geldiğini görmüyorum çok şükür Allah’a

X