İğneli epilasyona başladım, maddi olarak yorucu bi süreç beni bekliyor, tek tek yazacağım buraya (lazer mağduru olarak)

zorunlualann

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
7 Nisan 2021
1.479
713
28
Yüzüme lazer serüvenim 2015 / 2016 yıllarında başladı , yüzdeki kıllarıma tüy sarartıcı sürerek çok mahvetmiştim , bir güzellik merkezi bulup orada yüzüme jel ardından lazer yaptılar maalesef ki tuyleri jilet ile kısalttılar. Oraya bir kez gittikten sonra cihaz maalesef kılları arttırdı , yüzüm artık erkek gibi olmuştu. Ardından alexandrite lazer buldum ( bu her yerde yok ) bu cihazda kıllı girip kılsız çıkmayı çok sevdim ve senelerce bu cihaz ile aydan aya lazere gittim.pandemi de iki sene keserek devam ettim ancak yine alexandrite başladım ve bir kez iğneli denemek istedim ve yüzüm mahvoldu çünkü yüzüme 3 saat çalışıldı . Bir kez gittikten sonra yüzüm haftalarca iyileşmedi , kızarıklar sivilceler lekeler kaldı ve tekrar alexandrşte lazere başladım, bugün ilk kez bir yere güvenerek iğneliye başladım , ablanın eli o kadar güzeldiki şimdi size ilk gittiğim yerdeki ve bugün gittiğim yerdeki iğneli epilasyon işlemini paylaşayım , bu gittiğim yerde ne bir kızarıjlık oldu ne başka bir şey bu mutluluğumu burada paylaşmak istedim.

Eklentiler

• 41A7DF65-DBCD-44AA-91A5-EBED00812541.png
    41A7DF65-DBCD-44AA-91A5-EBED00812541.png
    368,8 KB · Görüntüleme: 906
Bugün iğneli epilasyonun ikinci günü , bugün sırt bölgesi Çalışıldı daha doğrusu bel bölgesi , ve popo üzeri çalışıldı. Oldukça maliyetli geliyor;( ancak o puruzsüklük çok güzel bi şey :KK66: üstelik yüzümde bir sorun yaşamıyorum sadece fucidin krem önerdiler , yüzümüde paylaşacağım sizlerle

İyileşmesini beraber göreceğiz 🙏🙏

Eklentiler

• 6063D5F0-F07D-469F-8774-576106264306.png
    6063D5F0-F07D-469F-8774-576106264306.png
    350,9 KB · Görüntüleme: 769
  • 515F5EA6-84D6-4D1A-B7F8-383C83ED7F13.png
    515F5EA6-84D6-4D1A-B7F8-383C83ED7F13.png
    303,6 KB · Görüntüleme: 855
Bugün üzerinden üç gün geçti , sadece fucidin krem kullanıyorum, ve bugün niveanın mavi teneke kutusundaki nemlendiriciyi sürdüm. Gayet güzel gidiyor iyileşme sürecim :KK66:

Tam olarak vücudum hala tüylerle dolu, evet iğneli de sırt bölgesi (bel çukuru ) popo üzeri , ve göbek çalışıldı, toplamda 4 saat çalıştı abla , çünkü zaman olarak o yoğundu bende işyerine gidecegım için bende sadece bu kadar vakit bulabildim. Şu anda nokta nokta lekeler var. Yapılan her yerde yüzüm de lazeri bıraktıgım için kılların kusacagına eminim. Ancak bu geri kalan tüyler ile nasıl mücadele edeceğim onu bilmiyorum;( bazen aklımdan qswıtch lazer ile iğneliyi bir arada götürerek mi gitsem acaba diye düşünüyorum. Şimdilik bi bu bölgeler için sabırla bekliyorum, sırtım da çok var ama her hafta abla bana randevu nasıl verir onu bilmiyorum;(

Dakikasına ne kadar veriyorsunuz ve şu ana kadar toplam ne kadar harcadınız? 1 saate ancak bir kaşım bitti o yüzden geniş bölgelere bacak vs. cesaret edemiyorum
Dakıkası 8 tl ve ilk olarak yüz ve iki göğüs ucu çaşışıldı 73 dakika tuttu biliyorsunuz iğne de satın alıyorsunuz. Boylelikle 580 verdim bi sonraki gidişimde bel bölgesi 90 dakika tuttu 720 verdim bi sonraki gidişimde göbek çalışıldı ve yine 90 dakika sürdü yine aynı fiyatı verdim , evet belki batacağız ama buna mecburum gerçekten diğer işlemlerin sonu yok ;(

Dakıkası 8 tl ve ilk olarak yüz ve iki göğüs ucu çaşışıldı 73 dakika tuttu biliyorsunuz iğne de satın alıyorsunuz. Boylelikle 580 verdim bi sonraki gidişimde bel bölgesi 90 dakika tuttu 720 verdim bi sonraki gidişimde göbek çalışıldı ve yine 90 dakika sürdü yine aynı fiyatı verdim , evet belki batacağız ama buna mecburum gerçekten diğer işlemlerin sonu yok ;(
İyi bir lazer epilasyon da bu bölgelerde gayet iyi sonuçlar veriyor, niçin iğneli epilasyona gidip böyle masraf yapıyorsunuz ki? Yapmanız gereken iyi bir merkeze gitmek araştırıp

Uyguna gidiyorsunuz siz o zaman boşuna üzülmeyin bence şu an yaşadığım bölgede 15tl civarı iyi yerler

İyi bir lazer epilasyon da bu bölgelerde gayet iyi sonuçlar veriyor, niçin iğneli epilasyona gidip böyle masraf yapıyorsunuz ki? Yapmanız gereken iyi bir merkeze gitmek araştırıp
İnanın tüy sarartma işlemini araştırdım onumu yaptırsaydım acaba yüzüm hala bitmedi ;(

Eğer bildiğiniz varsa benimle paylaşır mısınız

X