İğrenç sarı saçtan kurtulmak istiyorum yardııımm..

Tatlım nasılsın ben kuaförüm yaa neden bana yazmadın 😃😊 kesinlikle koyu renk boyama 8.0 ile 7.1 boya alıyorsun yarım yarım sıkıyorsun 1 şişe oksidani ekliyorsun boya cozulup krem kivamina gelene kadar karistiriyorsun biraz sac kremi ve y.çaybardagi ılık su ekleyip kafistiriyosun komple sacini boyuyorsun 20 dk bekletip yıkıyorsun ton farklılıkları kapanır daha parlak ve sıcak renk tonu alir saçın
Ama sıcak renk tonu istemiyormuş ki
Soğukluk istiyormus

Soğuk sarı dediği platin oda olmamış turunculuk kızarıklık olmuş onu kapatmak için küllü tonları ile boyariz ki çiğli alsın sıcak dediğim o . Sicak tonlar ç.kahve kahve bronz kahve koyu kahve bakır kahve gibi renkler
Rengi epey koyulasmaz mi öyle peki
☹️
Öğrenmek adinasoruyorul

7.1 orta küllü kumral 8.0 açık kumral yani doğal sarı ikisini karıştırdıginizda asla koyulasmaz rumlexs dedigimiz aradaki renk tonlarini ayarlamak için uyguladığımız
Bir de şeyi merak ediyorum vaktiniz var ise sevinirim
Mesela ben saçlarımı açtırdım fakat koyu oldu istediğime gore
İstediğim renk için iki ton daha açılması gerekiyor bariz

Sormak istedigim şu
İlk açma işleminde x miktar ücret odemistim şimdi yeniden bir açma işlemi yaptıracağım zaman aynı ücret mi talep ediliyor yoksa zaten yeteri kadar açılmış zemin, bundan sonrası cok ugrastirmaz diye farklı bi ücretlendirne mi oluyor

Bir de şeyi merak ediyorum vaktiniz var ise sevinirim
Mesela ben saçlarımı açtırdım fakat koyu oldu istediğime gore
İstediğim renk için iki ton daha açılması gerekiyor bariz

Sormak istedigim şu
İlk açma işleminde x miktar ücret odemistim şimdi yeniden bir açma işlemi yaptıracağım zaman aynı ücret mi talep ediliyor yoksa zaten yeteri kadar açılmış zemin, bundan sonrası cok ugrastirmaz diye farklı bi ücretlendirne mi oluyor
Nasıl anlatayım saç boyunuza ve saçın açılma zorluğuna göre fiyat değişir ilkinde tam acilmadiysa kuaforunuz bunun için size uygun fiyatta vere bilir Farklı fiyatta vere bilir

X