Ihanet girişimi sonrası ...

ezgiiyilmaz

DUALAR KADERİ DEĞİŞTİRİR.
Kayıtlı Üye
11 Şubat 2014
385
20
33
Gecen aylardakı konularımı bılen vardır elbette. Eşimin ihanet gırısımı oldukça sarsmıstı benı. Hemde daha yenı evlıyken yıl bıle olmamışken. şuan eskısınden daha ıyı oldugumuz kesin, fakat bendeki dalmalar bazen ağlamalar bırturlu gecmıyor kızlar. Annem gecenlerde ezgi eski neşeni kaybettin kızım dedi evet doğru , ama terk etseydım daha kötü olurdum biliyorum. Buyuk travma. Eşimle sürekli, onun ailesine gıderız aramız gayet ıyıdır ailesiyle biricik gelinleriyim severler beni.
Gezeriz eser ıst.dışına çıkar 1gecede olsa farklı yerde kalırız, bana sarılmadan uyumaz uyurken bıle öper yanı boyle bırı.. Mutfakta yardımcı olur herzaman. Ufak tartışmalarda bıle gelıp sarılır dayanamaz ılk adım ondandır hep. Benım aileme gıderz sureklı
çoğu kadının ısteği ozellıklerdır belki bılmıyorum. Onu hala affetmiş değilim, sevgisi ayrı ama kalbımın kırgınlıgı cok ayrı. Nezaman tamamen silerim_? Bılmıyorum ama zor..:2: Fevri kızgınlıkla karar verılmez dedıler ayrılık ıcın sans verdım bu sans sürecini iyi kullandı ama ben emın değilim.......... :KK50: Içimde kopan fırtınaların haddı hesabı yok.:KK43:

Gecen aylardakı konularımı bılen vardır elbette. Eşimin ihanet gırısımı oldukça sarsmıstı benı. Hemde daha yenı evlıyken yıl bıle olmamışken. şuan eskısınden daha ıyı oldugumuz kesin, fakat bendeki dalmalar bazen ağlamalar bırturlu gecmıyor kızlar. Annem gecenlerde ezgi eski neşeni kaybettin kızım dedi evet doğru , ama terk etseydım daha kötü olurdum biliyorum. Buyuk travma. Eşimle sürekli, onun ailesine gıderız aramız gayet ıyıdır ailesiyle biricik gelinleriyim severler beni.
Gezeriz eser ıst.dışına çıkar 1gecede olsa farklı yerde kalırız, bana sarılmadan uyumaz uyurken bıle öper yanı boyle bırı.. Mutfakta yardımcı olur herzaman. Ufak tartışmalarda bıle gelıp sarılır dayanamaz ılk adım ondandır hep. Benım aileme gıderz sureklı
çoğu kadının ısteği ozellıklerdır belki bılmıyorum. Onu hala affetmiş değilim, sevgisi ayrı ama kalbımın kırgınlıgı cok ayrı. Nezaman tamamen silerim_? Bılmıyorum ama zor..:2: Fevri kızgınlıkla karar verılmez dedıler ayrılık ıcın sans verdım bu sans sürecini iyi kullandı ama ben emın değilim.......... :KK50: Içimde kopan fırtınaların haddı hesabı yok.:KK43:

Cok haklisin :KK50: bendesenin gibi olurdum empati kurdugumda ki kuramiyorum bile. Sansi iyi degerlendiriyor gibi ama ikinci sansi vermissin zaten suanda birz daha bekle ama bu kuruntuyla yasamanda zor acele karar verme

cok haklisin :KK50: Bendesenin gibi olurdum empati kurdugumda ki kuramiyorum bile. Sansi iyi degerlendiriyor gibi ama ikinci sansi vermissin zaten suanda birz daha bekle ama bu kuruntuyla yasamanda zor acele karar verme

evet zorlanıyorum bazen bunalıyorum, bazen ıyıkı bıtırmemısım dıyorum bılmıyorum çok değişik durum ınan ki.. çünkü kesın bırsey yok elımde sadece erkek arkadasına attıgı bır mesaj var. Yanı bır kadın yok bır ılıskı yok...telf faturası eskı dokumlerıne kadar cıkarttırdım hıc bır falso yok.. Sadece kötü bir ruh hali ve eğilime kalkışmış devamı yok. Ama buda çok kötü tabı. Bılmıyorum

mrb canım neden bu kadar üzüyorsun kendini bırak o üzlsün seni krdğı için.sen aldatılmadnki sadece girişimde bulundu tmm oda zor ama bu kadar abartma kendıne zulüm ediyosun zararın yıne kendıne biraz daha makul ol. bnce unutmya çlşma hiç bi zman unutamazsn bu bi gerçek ve sen bu gerçkle yaşamalsn.birz dha sakin ol ve eski günlerne dön ölümden gerisi yalan tatlm allh sağlk sıhhat huzur versin gerisi boş önüne bak geriye bakark hiç bi zamn mutlu olamıcaksn bunu untma

mrb canım neden bu kadar üzüyorsun kendini bırak o üzlsün seni krdğı için.sen aldatılmadnki sadece girişimde bulundu tmm oda zor ama bu kadar abartma kendıne zulüm ediyosun zararın yıne kendıne biraz daha makul ol. Bnce unutmya çlşma hiç bi zman unutamazsn bu bi gerçek ve sen bu gerçkle yaşamalsn.birz dha sakin ol ve eski günlerne dön ölümden gerisi yalan tatlm allh sağlk sıhhat huzur versin gerisi boş önüne bak geriye bakark hiç bi zamn mutlu olamıcaksn bunu untma

diyeceğim tek birsey var, bukadar netim bunu ben bızım ılıskımız yasadıysa eğer,,, gözlerinizi 44 açın. Asla sonsuz güvenmeyin.

Peki sen aynini yapsan affedilir miydin ?

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Son düzenleme:

Konuna baktım.Daha 2 ay kadar önce olmuş bu olay.Zaman diyorum.Zamana bırak.Ama süreklide aynı şeyleri kafanda yaşayıp,hayatı kendine zehir etme.Zaman.

konuna baktım.daha 2 ay kadar önce olmuş bu olay.zaman diyorum.zamana bırak.ama süreklide aynı şeyleri kafanda yaşayıp,hayatı kendine zehir etme.zaman.

evet cnm o ıkı ay bazen 2asır gecmıs gbı oluyor,, bazen 2 gün. çok acayip bırsey ya gercekten

canım buraya aynı konuyla ilgili kaç tane başlık açtın çoğuna da yorum yapmıştım..
artık burdan çare aramak yerine psikoloğa gitmeyi neden denemiyorsun?
bu şekilde kendi kendine yenemeyeceksin bunu belliki...

canım buraya aynı konuyla ilgili kaç tane başlık açtın çoğuna da yorum yapmıştım..
Artık burdan çare aramak yerine psikoloğa gitmeyi neden denemiyorsun?
Bu şekilde kendi kendine yenemeyeceksin bunu belliki...

psıkolaga gıdıyorum. çare aramaktan ziyade boyle bır surec atlatan varmı_? Konuşmak istiyorum

diyeceğim tek birsey var, bukadar netim bunu ben bızım ılıskımız yasadıysa eğer,,, gözlerinizi 44 açın. Asla sonsuz güvenmeyin.

bizim ilişkimiz yaşadysa diyosun ya cnm demkki mükmmel bi ilişkin varmş kymetini bil.
ayrıca ben bırak kocamı hçbi erkğe güvenmıyorm şeytan onlra dha yakındr.tabi artk hç bi insna güvenlmıo o ayrı mesele.

bizim ilişkimiz yaşadysa diyosun ya cnm demkki mükmmel bi ilişkin varmş kymetini bil.
Ayrıca ben bırak kocamı hçbi erkğe güvenmıyorm şeytan onlra dha yakındr.tabi artk hç bi insna güvenlmıo o ayrı mesele.

evet oyleydı:KK43:( gercekten . Bız ayrılsak bıle kanlı bıcaklı yolda bırbırımızı gorsek dayanamayız ten uyumumuz oldukca ıyı :KK30: Bu yuzden ayrılamadım dersem kızmayın nolur :KK43:

evet oyleydı:KK43:( gercekten . Bız ayrılsak bıle kanlı bıcaklı yolda bırbırımızı gorsek dayanamayız ten uyumumuz oldukca ıyı :KK30: Bu yuzden ayrılamadım dersem kızmayın nolur :KK43:

çok güzel işte nye kızalım aşk sevgi kolay mı bulunuo boşver sn bunları yaşa aşknı sevgni

25, 8ay oldu(3yıldır bırlıkteyız)

Bazı erkekler evliliğe geç adapte oluyor.Hala kendini bekar sanıyor.Bazen de surf arkadaşına hava olsun diye kafadan böyle birşeyde uydurabiliyorlar.Kız ayarlamak onlara göre fevkalade bir başarı.
Uzaklaşmaya çalış bu düşüncelerden.Allah karşına çıkarmış sonuçta yaptığı veya yapmaya çalıştığı şeyi.Gençsiniz.Allah şaşırttı de geç.Ortada zaten yapılmış birşey yok ve sanırım sana kendini affettirmeye çalışıyor.Beraber aşabilirsiniz.

neden kalbin hala kırık biliyo musun?
çünkü artık ona güvenmiyosun.
bidaha da güvenemiceksin.
haa bence güvenmemekle de iyi edersin.

sordum aynı soruyu, sende devamını getırmeseydın affederdım dedı. Benm gbı olsaydın affederdım dedı.!

bilmiyorum ama bana pek dogru söylüyor gibi gelmedi.

Eşine güvenemediginden dolayı yaralısın..

İncindin hem de çok incindin,unutamıyorsun ve unutamayacaksında..

Sadece dirayetli durmayı öğren..

Unutulacak gibi birşey değil
Unutmayacaksın

Ya bunla yaşamayı öğreneceksin, ya boşanacaksın
Başka alternatif yok gibi

X