ihtiyaç fazlası Loreal Seri Expert Absolut Repair Lipidium Şampuan 1500 /tekrar konuml

ahter1

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
5 Ocak 2010
121
4
Merhaba arkadaşlar, röfleli yıpranmış saçlarıma almış olduğum çok fazla ürün var. birkaçtanesini elden çıkarmak istiyorum... Bilinçsiz ve aç gözlü şekilde yapmış olduğum alışveriş sonrasında yaklaşık 5 yıllık şampuan ve bakım ürünüm olmuş :KK43: Kullananlar şampuanı zaten biliyordur, kullanmayanlar için açıklama altta, 2 defa kullandım sadece ürün 1500 ml. röfleli yanık saçlar için ideal, yağlı saçlar yada işlem görmemiş saçlara önermiyorum. İhtiyacı olan bana ulaşsın aldığım fiyatın çok altına vericem. maksat işe yarasın .. allah benim de gözümü doyursun :) artık alışveriş yapmıycağım söz :)

LOREAL SERİ EXPERT Absolut Repair Lipidium

Hücresel Onarım Şampuanı

Zayıflamış saçlar için onarıcı şampuan. Saç pulcuklarını düzleştirir; incelen, yıpranan ve kırılan saç tellerini onarır ve korur.

ÖZELLİKLER Zayıflamış saçları, ağır hasarlı ve kimyasal yıpranmış saçları, özellikle saç rengi veya dönüşümler sonucu hasar gören saçları yapılandırır. Ağır hasar görmüş saç onarım derin, güçlü etkili olduğu ve yeni ve parlak güçlü gibi parlar.

İÇERİK Laktik Asit Saçın kalbinde iyonik bileşikler yükler ve saçın fiber kalbinde kortikal hücrelerin sağlam bir ağ oluşturur. Saç telini güçlendiren seramidler Pürüzsüzleştirici ajanlar UV filtresi

SAÇ TİPİ Yıpranmış,zayıflamış ve hasar görmüş saçlar.

KOKU Çiçeksi koku (bergamut ve kavun)

KULLANIM Islak saça iyice yayılır ve emülsiyon yapılır. Özenlice durulanır. Gerek görülüyorsa ikinci kez tekrarlanır.

X